معایب کار در بانک چیه؟

می‌خوام شغلم رو تغییر بدم و یکی از جاهایی که پذیرفته شدم بانکه. به نظرتون معایب کار در بانک‌های ایرانی چیه؟

3 پسندیده

بستگی داره شغل فعلی شما چی باشه و چه سمتی در بانک بهتون بدن. مثلا متصدی بانک ریسک اشتباه در پرداختی رو ممکنه داشته باشه و استرس شغلی بیشتر روی همین مساله هست.

2 پسندیده

به عنوان یه مشتری، به نظرم به بانکش هم بستگی داره. وقتی می‌رید تو بانک‌های دولتی، معمولا با یه محیط شلوغ و نسبتا بی نظم و پر از مراجع مواجه میشید. من هر وقت به این بانک ها رفتم دلم برای پرسونل دلسوزش سوخته، و حالم از پرسونل تنبل و شلخته ش بد شده!

یادمه یه بار رفته بودم یکی از شعب بانک تجارت، داشتم با رئیس بانک برای یه حساب بلندمدت حرف می‌زدم، خیلی راحت در حین گفتگومون، پاچه ی شلوارش رو بالا زد و شروع کرد به خاروندن پاش!!! بعد در خلال صحبتمون به یه تلفن شخصی هم جواب داد. من رو می‌گی، همون جا پاشدم و گفتم آقا اشتباه اومدم. لطفا فرم درخواستم رو پاره کنین و از بانک زدم بیرون.

بانکی که رئیسش این طوری باشه، وای به حال محیط کار و فرهنگ کاریش. تا حالا فضای منظمی تو بانک‌های دولتی ندیدم.

ضمن اینکه هر بار سر و کارم به یه بانک دولتی می‌خوره،‌ احساس می‌کنم کارمندهاش دچار فرسایش و استهلاک شدن … .

تو بانک‌های خصوصی، چنین شلختگی رو نمی‌بینی. و فکر کنم از این لحاظ برای کارمندهاش محیط خوشایندتری هست.

3 پسندیده