مفهوم این عکس چقدر میتونه درست باشه؟

تحلیل شما از این عکس چیه و چقدر میتونه درست باشه؟

4 پسندیده

فکر میکنم منظورش اینه که هرچی ادم بزرگتر میشه عاقل تر میشه و احساساتش کمتر میشن
جمله اول درسته اما جمله دوم کاملا غلطه
لزوما احساس و عقل مقابل هم قرار نمیگیرن

4 پسندیده

یه ادم بزرگ میتونه هم قلب بزرگ داشته باشه هم مغز بزرگ برخی از ادم ها نه شعور دارن و نه دل این هیچ ربطی به سن نداره . هیچ ارتباطی بین سایز قلب و عقل و سن ادما وجود نداره

4 پسندیده

دوست عزیز به ادم توی عکس دقت کنید
توی عکس شخص اولش بچه هست و قلبش بزرگه و عقلش کوچیک و بعد هی بزرگ تر میشه و عقلش بزرگتر و قلبش کوچیکتر میشه
من نظر خودمو نگفتم برداشتم رو از مفهوم عکس گفتم !

3 پسندیده

اول به مفهوم قلب بپردازیم

آیا احساسات انسان در مغزش هست یا قلبش؟
به نظر من در مغزشه اما ممکنه سوال پیش بیاد که چرا قلبمون فشرده میشه وقتی ناراحتیم؟ من در جواب میگم به همون دلیلی که دلمون درد میگیره وقتی استرس داریم!

خب حالا که فهمیدیم همه چیز در مغز هست (چون خاطرات اونجاست؛ یه لپ تاپ نقطه تمایزش با یه لپ تاپ دیگه اطلاعاتیه که توشه وگرنه اگر جفتشون رو خالی کنید تفاوت زیادی ندارن) این تصویر میتونه درست هم باشه
هرچقدر بیشتر بفهمیم و بیاندیشیم بیشتر به این میرسیم که قلب وظیفه اش حفظ نبات ماست نه حیات ما و مغز پایداری حیات ما رو به کمک روح رقم میزنه

حالا بیخیال این حرفا منطق و احساسات در برابر هم نیستند اتفاقا کاملا هم راستا هستند فقط احساسات یه آدم منطقی با احساسات یه آدم غیر منطقیه که میتونه خیلی متفاوت باشه اونم در بیرون و جنبه نمایشی احساسات بیشتر
در درون اکثر آدما مثل هم احساس میکنن و فقط تصمیمات فرق داره که چه کسی چه حسی رو چرا و چطور بروز بده از خودش

با توجه به تجربیات خودم افرادی که منطقی تر هستند کمتر احساسات ضعیف از خودشون بروز میدن و بیشتر احساساتی رو بروز میدن که حس میکنن تاثیرگذاری بالایی داره و افرادی که کمتر منطقی هستند عموم احساساتشون رو چه خوب چه بد بروز میدن و به شدت تاثیرگذاری و بازخورد بقیه آنچنان اهمیت ویژه ای مثل افراد منطقی نمیدن

3 پسندیده