مهم ترین مسئله فراموش شده ى ازدواج چيه؟

مهم ترین مسئله ازدواج که اکثر خانواده ها به ان اهمیت نمیدن یا به ان توجه ندارند در زمان خواستگاری، چی است؟

3 پسندیده

خیلی از مسائل مورد غفلت قرار میگیره که هر کدام بنوبه خود دارای اهمیت است ولی به نظر من مهمترین مسئله به آرامش رسیدنه
بله هدف از ازدواج رسیدن به آرامش برای پیشرفت بهتر هست که در تجملات و اهمیت دادن به خواسته های دیگران و چشم و هم چشمی فراموش میشه

2 پسندیده

پذیرش تفاوت هایی که طرفین دارن! تاکید میکنم روی فعل پذیرش!

2 پسندیده

اینکه هدف از ازدواج چیه؟ آیا مناسب ازدواج هستند؟ آیا بلوغ روانی لازم برای زندگی مشترک با فردی دیگر و از جنس مخالف را دارند؟ اگه قصدشون تغییر خودشون یا دیگری باشه شکست میخورند.
البته بیشتر افرادی که به این سطح میرسند شاید ازدواج نکنند.

2 پسندیده

واقعا همونطور که گفتید مورد غفلته!

بعضی موقع تفاوت جزئی هست من اینها رو میپذیرم ولی گاهی توجه نمیکنند و همون تفاوت ها نشانه طرز فکر بسیار متفاوت خواهد بود که زندگی رو برای یکی یا هر دو تاشون سخت میکنه.بهتره همراه بیان سلیقه دلیل های خودشون رو هم بگن چون گاهی به یک موضوعی می رسه که نمیتونه هر دو همزمان درست باشه.

این هم مشکل هست چون در آینده نسل این افراد کم میشه و خودشون هم در بزرگسالی تجربه تنهایی رو خواهند داشت.

در ادامه توضیحات دیگر کاربران به نظر من میزان علم و نحوه برخورد با مسائل عادی در طرفین هست. باید توافق کنند که با حرف زدن و رسیدن به یک جواب خوب و منطقی جلو برن و عوض لجبازی راه درست رو برن . این رو میشه با گفتگوی بیشتر پیرامون مسائل فهمید و از تعصب یا منطقی بودن فرد مقابل با خبر شد.