نارنگی یا پرتقال؟ 🤣

به نظرم از قدیم الایام بین نارنگی و پرتقال یه مبارزه پنهانی بوده سر محبوبیت :joy: خودم پرتقال رو خیلی بیشتر دوس دارم. ولی چون نارنگی یه حس نوستالژی آغاز پاییز و مدرسه به آدم میده کمی وزنش سنگینتره!

6 پسندیده

نارنگی. چون راحت‌تر پوستش کنده میشه.

2 پسندیده

من آب پرتقال و بیشتر از پرتقال و نارنگی دوست دارم
اما نارنگی و بیشتر از پرتقال ،چون خوردنش راحت تره :heart_eyes:

3 پسندیده

صددرصد پرتقال! مخصوصا اگه با چاقو برشش بدی (مثل هندونه!) و بعد یه قاشق آبلیمو و کمی نمک بریزی رو پره‌هاش و با دوستات نوش جان کنی.

6 پسندیده

تا حالا با ابلیمو و نمک انتحان نکردم :open_mouth:

4 پسندیده

پرتقال. چون ترشه. تررررررررررررررش :yum:

3 پسندیده

ی جوری گفتی منم هوس کردم . باید دوباره نارنگی و پرتقال و امتحان کنم؛احساس میکنم درباره ی احساسم اشتباه کردم :wink::wink::heart_eyes::heart_eyes:

5 پسندیده

فرض کن پرتقال شمال، از اون آبداراش، برشش بزنی، کمی نمک بزنی بهشو شروع کنی به خوردن :roll_eyes::yum::dizzy_face::crazy_face::sunglasses:

چرا قیمه ها رو میریزی تو ماستا!:sob::astonished:

5 پسندیده

معلومه که نارنگی.مخصوصا بچه هاش!{اون نارنگی های کوچولویی که نوش هستند روبه اصطلاح بچه میگیم!}:laughing: علاوه براون راحت ترمیشه خورد ودربیشتر موارد هسته هم نداره.!

4 پسندیده

براساس اصل کمینه انرژی نارنگی:grin: پرتغالیها رو درک نمیکنم ، چه کاریه آخه.

6 پسندیده

خوردن نارنگی زیادی راحته بهم حس ضعیف کشی می ده دلم نمیاد بخورمش :rofl:
من پرتقال

6 پسندیده

نوشتم پرتقال خطا داد باید 20 کارکتر باشه،خب پرررررررررتقققققااااااالللللللللل خوبه ؟؟

8 پسندیده

خب منظورش شاید اینه که اگه دلیلتون رو از ترجیح پرتقال توصیف کنین، هم به نفع پرتقال فروشا میشه و هم به نفع ادمی مثل من که با خودش میگه برم ببینم چه کسی، چی رو، چرا انتخاب کرده؟! :grin:

3 پسندیده

شمالیا یه پیوند جالبی دارن، پرتقال و نارنج، که بهش میگن پیج!
اون مورد علاقه منه؛ مزه پرتقال میده، بوی نارنج، و پوست و سایز نارنگی رو داره.

10 پسندیده

من فقط پرتقال
یه چیزی مثل فقط خدا

نه تامسون
و نه تو قرمز،
ایرانی و فک کنم شمالی باشه، خیلی هم درشت نیست
نه خیلی ترش نه خیلی شیرین

وای بوی پرتقال
برش میدم
بوش میکنم
میخورمش
وای اگه فقط یکی باشه :sob:
سه تا خوبه :yum:
تازه وقتی تموم شد، با پوستاش بازی می کنم، بو می کشم:rofl:

راستشو بخواید یه مدت موقع خوردن پرتقال خیلی یاد خدا می افتادم، یعنی یه رابطه عارفانه یا عاشقانه، شاید به خاطر تشکر از درست کردن پرتقال، نخندید، به خدا راست میگم.

یه مدت اما انگار معدم حساس شده بود نسبت به بعضی میوه ها، پرتقالو کم کرده بودم ولی الان دوباره عشقمه :heart_eyes:

نارنگی هم خوبه، بچه بودم نارنگی دوس داشتم، جوری که با عذاب وجدان که همش یهویی تموم نشه، حداقل چار پنج تا رو دونه دونه، هی میرفتم سر یخچال یکی پس از دیگری میخوردم، و همچنان وسوسش رهام نمی کرد :sweat_smile:

پارسال یه جور نارنگی دیده بودم شبیه پرتقال پوست کمی محکمتر داشت، کوچولو بودن و صاف و صوف، خوشمزه هم بود، شک داشتم چینی باشن و وارداتی، اما میگفتن جنوبیه.

7 پسندیده

سهیل تو همیشه سوالات جنجالیه… :thinking::thinking::thinking:

به نظرم هردو من عاشق مرکباتم. یه چالشی داشتم قبلن که نارنگی خیلی راحت تر پوست کنده میشد الان دیگه اون چالش رو هم ندارم در لحظه ای برات پرتقال پوست می کنم.

بیا با هم بریم دمنوش بهار نارنج بخوریم… :face_with_raised_eyebrow::face_with_raised_eyebrow::face_with_raised_eyebrow: شاید کسی نظر بهتری داد… (clear :rofl::rofl::rofl:)

آبلیمو تا الان بهش نزدم ولی با سالاد فصل و یکم پنیر و اگه راه داشت کمی هم مغز گردو اصن خود نعمات الهیی…

آب پرتقال ترش توی مرغ هم خیلی حال میده.

دقیقن من الان دارم میرم سمت یخچال که پرتقال+نمک +آبلیمو بزنم ببینم چی میشه… :thinking::thinking::thinking:

خوب من پیشنهاد می دم یه بار پرتقال رو بدون چاقو پوست بکنید بذارید آب پوستش هم در بیاد کامل دستتون رو با پوستش بمالید و پوستش رو بذارید روی شوفاژ… فکر کنم کمیت انرژی اینا دیگه کم رنگ میشه.

منم این مشکل رو دارم همیشه…
خانم پادپرس یا آقای پادپرس لطفن اعمال کن… :triumph::triumph::triumph:

من اولین باره میشنوم… چجوری می تونم امتحانش کنم؟؟؟
می خوااااااااااااااااااااااااام :cry::cry::cry: باید چیز خفنی باشه…

با چند خط اول موافق نیستم ولی این نوع حمایت در نوع خودش بی نظیره (در حال خوردن پرتقال توسرخ)

7 پسندیده

دقیقا با کدوم قسمت مخالفید و کدوم حمایت منظورتونه؟ :sweat_smile:

1 پسندیده

با این قسمت در مورد پرتقال مخالفم

بقیش حمایت خیلی خوب، جمع و کاملیه

1 پسندیده

اصلا جوابت خیلی خوب بود! رابطه عارفانه با پرتقال. :heart_eyes::blush::yum:

2 پسندیده

راستش من با پرتقال خیلی خوشحال ترم. حتی وقتی یه غذای تکراری حوصله سر بر داریم، با پرتقال و یه کمی مثلا آویشن تبدیلش می کنم به یه غذای فوق العاده.
ولی به نظرم انقدر نارنگی و پرتقال با هم فرق دارند که قابل مقایسه نیستند! (علی رغم ظاهر مشابه و هم خانواده بودن و بقیه شباهتها)
نارنگی شبیه این آدمهای خوب راحت دم دستی ه. وقتی حوصله نداری. وقتی چاقو نداری. وقتی حتما میوه می خوای و عجله هم داری. وقتی تشنه ات ه. خلاصه جواب می ده. ولی یه جوری ه که احساس می کنی اونقدر که باید میوه نخوردی.
ولی پرتقال یه پرستیژ خاصی داره. من اگه هر روز یه پرتقال بخورم (و راستش با عرض پوزش از تولید ملی، پرتقال تامسون)، حالم خیلی خوبه. البته حتما سیب هم باید باشه (سیب جزو ملزومات زندگی ه).
@lolmol اول اینکه آبلیمو در هر حال، حتما باید تازه باشه! با نمک هم راستش اصلا موافق نیستم. در هیچ صورتی و با هیچ میوه ای. بعد هم پرتقال خودش مرکبات ه! شکوهشو با لیمو ترش می گیری. از هیچ کدوم هیچی نمی مونه! :wink::grin:

6 پسندیده