نسبت به 18 سالگیتون تونستین درآمدتون رو چند برابر بیشتر کنین؟

سلام من 19سالمه
تا 5سال آینده درآمدمو میتونم 100برابر کنم

اما چی میشه که بعضی ها به میتونن به 1000برابر کردنش فکر کنن؟

یا 10 هزار برابر

یا حتی خیلی بیشتر از اون

3 پسندیده

اگر واقعا بتونی همچنین کاری بکنی عالیه .
من فکر کنم حداکثر تونستم بیست برابر کنم

1 پسندیده

:joy:خب میدونین ی رازه علتش اینه ک مامانم ماهی 200تومن میزنه ب کارتم ک بتونم قبض تلفنمو پرداخت کنم و اگه خاستم ماهی ی بار برم بیرون و اینا

وگرنه برا بقیه ک ماهی 2 تومن حداقل دارن یا 5 یا 9 یا 12 همون 5 و 10 برابر محسوب میشه

1 پسندیده

من درآمدم رو تقریبا ۳۰۰ برابر کردم اما هرگز کسب درآمد بیشتر رو هدف گذاری نكرده بودم با اينكه بارها تو کتاب ها خوندم باید هدف گذاری کرد خيلي دوست دارم مثلا يه كارخانه دار باشم و به افرادي در ازاي كارشون حقوق بدم تا بتونن احساس مفيدبودن بكنند…حداقل از زماني كه بچه دبيرستاني بودم اين يكي از آرزوهام بوده اما چون كتاب هميشه برام جذاب تر بود خيلي به تحقق اين آرزوم متاسفانه فكر نكردم.

آدم هایی رو که مولّد هستند و كارآفرينند واقعا تحسين مي كنم اين ها به نظر من با توجه به ميزان اثرگذاري شون شايد با كساني كه مدرك تحصيلي دكترا دارند برابري مي كنند حتي اگر ديپلمه باشند.

راستش پول خرج کردن همیشه برام لذت بخش بوده اما کسب درآمد بیشتر هرگز فقط کار کردن به عنوان یه متخصص در رشته خودم حس بسيار خوب و دلچسبي بهم میده…

دو تا كتاب معرفي مي كنم به كساني كه كسب درآمد بيشتر رو دوست دارند:

١.راز ميليونرهاي خودساخته: برايان تريسي

٢.چگونه مغناطيس پول شويم: ماري كلير كارلايل

3 پسندیده

البته خیلی سال از 18 سالگی شما میگذره :joy::pray: امیدوارم همه پادپرسیا و آدمهای دلسوز بتونن مولد بشن

1 پسندیده

از كجا ميدوني خيلي سال مي گذره؟؟؟؟

اتفاقا اون قدرها هم نمي گذره عكس پروفايلم كه مي بينيد وضعيت فعلي منه يه خانم جوان و اكتيو و… به قول دوستانم( بيشتر از اين نمي گم ريا نشه) :joy::joy::joy:

2 پسندیده