نظرتون در مورد خونه‌های متحرک چیه؟

قیمتها البته بالاست ولی کیفیت و امکانات کاملی دارن عموما. نظرتون چیه؟

خونه متحرک

6 پسندیده

اگر کار آدم به صورت فریلنسری باشه و یکی از اینا داشته باشیم خیلی خوب میشه ، البته + اقامت اروپا یا آمریکا.
شدنش که میشه ولی سخته ، منم چون بچه اولم (خوش خیال و زیادی مثبت) از این ایده ها زیاد دارم.

3 پسندیده

ناصر جان متاسفانه باید این رویایی که داری را به هم بریزم :smiling_imp:. به غیر از کشور نروژ و چند کشور کوچک دیگر، کمپ زدن در اروپا ممنوع است. حتی برپا کردن یک چادر ساده بدون آسیب زدن به محیط زیست غیر قانونی است و به پلیس ختم می‌شود. از این نظر ایران بهشت گردشگرانی است که هر جا دلشان می‌خواهد می‌روند و هر جا دلشان می‌خواهد اتراق می‌کنند.

من هم خانه‌های متحرک را دوست دارم به شرطی که شغلی داشته باشم که به من اجازه رفت و آمد نا محدود بدهد. البته بابای پولدار هم باشد کار آدم راه می‌افتد :smile:

4 پسندیده

می دونستم زیادی خوش خیال بودم ، خب معمولا اینجور مواقع شروع می کنم به تخریب اروپا تا یکم بهتر با قضیه کنار بیام.
حالا اروپا هم اجازه میداد با این مالیاتی که هر ماه کم می کنه اصلا نمیشد از این کارها کرد.

4 پسندیده

خوبه فقط یکم وقتشا بیشتر کنن

سوالم اینه
این خونه ها روی پرایدم نصب میشن

فکر میکنم تو بعضی از روستاهای کشورهای بالکان(البته نه همشون)بشه اینکار رو کرد البته بایدروستا باشه و نه شهر و اینکه مثلا نزدیک یه خونه باشه که شما به یک نفر تونسته باشدی ارتباط برقرار کرد و مثلا پلیس بدونه شما دوست خانواده هستین یا مهمان یه همچین چیزی :smile:
بله ایران بهشت گردشگران است و بس

3 پسندیده