هیچ چیز عشق اول نمیشه؟

درود.

هرکس، ببین من میگم همه کس در زندگی خود، برای اولین بار که عاشق یک نفر می شوند اون یک نفر هیچ وقت از ذهنشون پاک نمی شود.

شما الان از هر کسی بپرسید شاید به شما راستش را نگویید ولی عاشق یک نفره . حتی یک فردی که کلاس ششم باشه هم یک نفر را دوست داره و این عشق براش ماندگار می ماند.

خواهشمندم به سوالات زیر را از خود بپرسید و جواب هایشان را برای ما بنوسید این یک تحقیق و پروژه ای روانشناسی است با تشکر فراوان.

1. آیا شما هم در همین سنی که هستید طعم عشق اول را تجربه کرده اید؟در چه سنی این عشق را تجربه کردید؟
  2. آیا به عشق اول خود رسیدید و با اون فرد ازدواج کردید؟ مانع سر راه شما چه بوده؟
  3. یا عشق دوم هم داریم ؟
  4. آیاعشق دوم هم مانند عشق اول ماندگار و جذاب است؟

در آخر آیا شما به این جمله که هیچ عشقی ، عشق اول نمیشه اعتقاد دارید؟

3 پسندیده

درود . در حدود 6 سالگی و 10 سالگی دو بار عاشق شدم فکر کنم اولین عشق های من باشند در شش سالگی عاشق دختر همسایه مون شدم و در ده سالگی عاشق دختر دوست پدرم ولی خب به نظر من این حرف که میگن هیچ چیز عشق اول نمیشه بی معنی هست چون انسان باید هر چیز را در همان زمان تجربه کند و انتخاب های بعدیش هوشمندانه تر است .
من در یازده سالگی باز هم عاشق شدم
ولی در حد همون ذهن بود و در نوجوانی بارها عاشق میشدم ولی خب این عشق ها نمی تونست کامل باشه چون من هنوز به بلوغ کافی نرسیده بودم . حتی بعد از 18 سالگی هم عاشق شدم و این رو بگم همه چیز در لحظه زیبا است و ممکنه بعد از یکی دو سال اون آدم با انتخاب فعلی من فاصله زیادی داشته باشه . به شخص خاصی وابستگی ندارم چون آدم خوب و کسی که بشه عاشقش بشم هر چقدر هم کم باشه پیدا میشه .

2 پسندیده

خیر به این جمله اعتقاد ندارم! ای‌بسا عشق دوم خیلی قوی‌تر و حتی منطقی‌تر (!) از عشق اول باشه.

2 پسندیده