واقعا قیمت اینترنت، حتی تهیه لوازم اولیه ش توی ایران گرون نیست؟

اینترنت گیگی ۳۰۰۰ هزارتومن

2 پسندیده

این چیزی که شما نوشتی ۳ هزار هزار تومنه ها :sweat_smile: البته من اینترنت رو با این قیمت تهیه نمیکنم.
سرعت ۸mb نامحدود با مصرف منصفانه ۲۰۰gb ماهانه ۵۰ هزار تومان که میشه گیگی ۲۵۰ تومان. البته قیمت اینترنت های 4G به نظرم منصفانه نیست و مناطقی که کابل کشی منازلشون فیبر نوری نیست و دور از مناطق مخابراتی هستن از کیفیت سرویس Adsl خوبی برخوردار نیستن و نمیتونن هزینه های سنگین برای اینترنت ۴g رو متقبل بشن.
مودم های خانگی حدودا ۱۵۰ هزار تومان میشه چیزی خرید و مودم های ۴g از ۲۵۰ هزار تومان میشه چیزهایی پیدا کرد. نسبت به قیمت دلار و ریال کم هم به نظر میرسه تازه :sweat_smile:

2 پسندیده

اینترنت نا محدودشون به درد من نمیخوره چون توی پایین شهر TDD LTE خوب آنتن نمیده.
نمی دونم واقعا باید چیکار کنم.
ترجیح میدم از وای فای همسایه استفاده کنم برای اینکه نامردی نشه بعضی اوقات که مصرفم زیاد شد یکمی شو خودم شارژ کنم.
فک کنم اینطوری منطقی باشه.

1 پسندیده

آرهههه ادیتش نمی کنم، مطمئنم چند ماه دیگه تو پاسخت رو ادیت می کنی :sweat_smile::joy::joy::rofl:

1 پسندیده

نامحدود adsl منظورمه نه tdd LTE.
های وب این پکیج رو ارائه میده. :thinking:

1 پسندیده

آهان ADSL واسه کارای من جواب نمیده ولی خب فک کنم باید باهاش کنار بیام

1 پسندیده

یه آی پی داینامیک هم روش بگیری مشکلت حل میشه اگر اشتباه نکنم :thinking: درسته؟

1 پسندیده

اینترنت نامحدود برای گوشی یا پی سی؟
اگه تو شهری مثل قم هم جواب میده بگو امتحانش کنیم

2 پسندیده

برای adsl دیگه. وای فای در واقع
های وب تعرفه و خدمات خوبی داره

2 پسندیده

ای دی اس ال دارم و البته کمتر از اون مقدار گیگ و با سرعت کمتر مد نظرمه چون استفاده زیادی در ماه ندارم ولی اسم از فیبر نوری بردی اون همه جا جواب میده :thinking:

2 پسندیده

فیبر نوری و کابل مسی روش های سیم کشی خدمات تلفن و مخابرات هستند. عموما همه جا کابل مسی هستن و فیبر نوری نسل جدید تر با سرعت بهتر هست و مشکلات کابل مسی مثل کندی سرعت و نویز و این داستان ها رو نداره.

2 پسندیده

دقیقا من به این دلیل از ADSL استفاده نمی کنم.
توی کار ما هر یه پاکت داده که در حد چند بایت هستش اهمیت داره و از همه مهمتر زمان بندی واسه ما مهم هستش. وقتی روی یه شبکه نویزی هستیم واقعا خیلی از کارا رو نمی تونیم انجام بدیم.

1 پسندیده