وقتی ناراحتیم به کدام شبکه ی اجتماعی سر بزنیم؟ چرا؟

شما هم وقتی ناراحت هستین شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام یا تلگرام حالتون رو بدتر میکنن؟

اگه تجربه مشابهی داشتین دلیلش چی هست؟

image

9 پسندیده

من ازونجا که کاردستی و ایده های کاردستی و هنری خیلی دوست دارم و حالم رو خوب میکنه میرم pinterest و یا توی فیس بوک و اینستا و تلگرام و یوتیوب دنبال کانال، و یا صفحات آدم ها یا گروه هایی میگردم که کار دستی انجام میدن، مثل تراشیدن یه تیکه چوب یا درست کردن یه میز یا اسباب بازی های کوچیک
این کار وقتی حتل ندارم و حتی عصبی هستم حالم رو بهتر میکنه

4 پسندیده

نکته جالبی بود. یه شبکه اجتماعی برای دیدن مصیبتهای زندگی میتونه کمک کنه به این حس؟ :thinking:

2 پسندیده

مصیبت ها رو از کجا بیاریم؟
چند نفر حاضرا مصیبت های خودشون رو به اشتراک بزارن؟
به خصوص با این چشم و همچشمی ها و…

2 پسندیده

خب سبک سوال ترکیبی از نحوه سوال پرسیدن لاله و لیلا هست.
اول جواب عنوان :
وقتی ناراحتم بیشتر میام پادپرس ، دیگه سازنده گان پادپرس ببخشید.
حالا جواب توضیح :
شبکه های مثل اینستا و تلگرام برای من خنثی هستند یعنی فرقی نمی کنه ، من وقتی ناراحت هستم که معمولا زیااااااد هم هستم فقط فیلم حالم و خوب می کنه یا بیرون رفتن با بچه ها

حالا از اونجایی که کلا من ناراحت و غمگینم کلی فیلم باحال تو این زمینه سراغ دارم ، می خوام بهتون یه فیلم و معرفی کنم که شاید حالتون و بهتر کنه (شاید چیه حتما بهتر می کنه).

دانلود فیلم

زیرنویس

تقریبا اینستای من برای این کاره ، انقدر حال میده

1 پسندیده

عجب؟
آیدیتون؟:thinking::upside_down_face:

حالا اونقدر هم غر نمیزنم ولی خب

چه سوال قشنگی … قلب قلب قلب …

من میرم یوتوب بعدش سرچ میکنم try not to laugh challenge .

یکمی که حالم خوب شد چند تا ودیو کلیپ شاد رنگی رنگی ( معمولا kpop) نگاه میکنم بعدش یادم میره

4 پسندیده

جالبه من میرم معمولا سراغ مرگ و میر و سرطان ، مثلا می خوام به خودم بگم زیاد ناراحت نباش به خودم میگم خب ناصر فرض کن سرطان داری و شش ماه زنده ای حالا زندگی کن ببینم چطوری زندگی می کنی.

1 پسندیده

پرایوته که :slightly_smiling_face:

خب معلومه پرایوته ، جلو ملت که من از کاسه لوبیا عکس نمیگرم و بگم عاشق این غذام. آیدی عمومی دارم ولی خیلی باکلاس و خفنه اگر می خوای اون و بهت بدم.

https://www.instagram.com/infj_vfx/

1 پسندیده

چه زیبا

راستی آموزش جدید تو برنامه ندارید؟

1 پسندیده

یا خدا

احیانا توی دوره های من که شرکت نکردی؟ پادپرس مثل حیاط خلوت من می مونه ، اینجا اصلا بحث کاری نکنم بهتره ، اینجا با پیژامه میگردم. ولی حالا تا اینجا اومدیم ، نه امسال چیزی منتشر نمیشه(شاید فقط یک آموزش منتشر بشه) ولی سال بعد پر از سوپرایزه

نه یک زمانی میخواستیم با دوستان آنریل یاد بگیریم ولی قیمتش بالا بود :wink: البته من که قصد مهاجرت به لینوکس رو دارم نباید رو آنریل حساب باز کنم.
تصمیم دارم با گودوت و بلندر یک چیزی بسازم.
به هر حال درسته نباید این بحث رو هم منحرف کنیم :upside_down_face:

1 پسندیده

من معمولاً می‌رم یوتیوب می‌بینیم، می‌شینم Prank یا Stand-up می‌بینم، چون می‌دونم مقطعی/احساسی‌ـه و بنیان فلسفی نداره :‌)

1 پسندیده

به هیچ عنوان سراغ اینستاگرام نرین چون به شدت اثر منفی روی روان شما می‌ذاره…

از اونجایی که آدم‌ها فقط بهترین لحظاتشونو به صورت دستکاری شده توی اینستاگرام می‌ذارن باعث می‌شه دیگران از زندگیشون زده بشن و به این نتیجه برسن که توی زندگیشون هیچی ندارن…

بهترین شبکه‌ی اجتماعی به نظرم فیس‌بوک هست اینطور مواقع یا انجمن‌های سریال…

3 پسندیده