وقتی همین طوری یه چیزی می‌پرسی، هدفت چیه؟

گاهی اوقات ما از بعضی افراد سوالاتی می پرسیم و وقتی از ما می پرسند: چطور؟ پاسخ مون اینه: همینطوری پرسیدم!

شما هم تا به حال چنین سوالاتی پرسیدین؟ معمولا از چه افرادی چنین سوالاتی رو می پرسین؟ سوالات همینطوری شما واقعا همینطوری ان؟ و معمولا سوالات شما حول چه محوری اند؟

8 پسندیده

سوال خیلی خوش بود! حس بعد خوندن این سوال طوری بود که سه نفر رو کشوندم پای پادپرس که سوال رو نشونشون بدم.

نه معمولا سوالات همین طوریم، یا از سر کنجکاوی هست و یا نمیخوام اطلاعات چندانی به طرف پاسخ‌دهنده بدم! فکر نکنم تا حالا سوال همین طوریِ واقعی داشته باشم.

پیشنهادِ همین طوری : برای عنوان سوال پیشنهاد میکنم به «سوالات همین طوریِ شما همین طوری اند؟» تغییرش بدین که پرسنده های همین طوری رو هم جذب کنه. من این عنوان کوتاه رو که خوندم فکر کردم تو این سوال قراره چند سوالِ همین طوری ببینم و فکر نمیکردم با یه سوال همینطوری روبرو شم :joy:!

4 پسندیده

کاربرد های مختلفی‌ میتواند داشته باشد اما یکی از انها میتواند بهانه ای برای یک شروع باشد وقتی ایده ی بهتری به ذهنت نمی رسد.

4 پسندیده

آدم یاد دوران جوونی میوفته بیشتر :grin:. غیر از اون کاربردها، ممکنه از شخصی بخواید داده‌ی شخصیتی بگیرید و اون در قالب سئوال بیان بشه. این جور موقعها معمول نیست توضیح داده بشه دلیل سئوال.

5 پسندیده

برای من خیلی پیش میاد که سوال میپرسم یه موقع پیش میاد میخوام فاز طرف رو بدونم سوال می پرسم یه موقع میخوام سطح فازش رو بدونم سوال می پرسم. یه موقع میخوام طرف حرف بزنه و من سراپا گوش بشم سوال می پرسم .یه موقع خیلی بندرت هم سوال های هدف دار میپرسم که طرف رو به اون هدفی که دارم بکشونم .خلاصه هدفهام متفاوتند .برای اینکه مخاطب دستمو نخونه هم همیشه میگم همینطوری پرسیدم!!! خدا بگم چیکارت کنه دستمو رو کردی!!!
از این به بعد دیگه کسی سوالامو جدی نمی گیره:joy::joy::joy::

2 پسندیده

خیلی از اوقات نه ؛ چون میخوام به یه چیزی درباره اون فرد پی ببرم یا سر صحبت رو باز کنم یا در موضوع مورد علاقه م اونو به گفتگو بکشونم یا یه حقیقت پنهانی برام روشن شه بعضی وقتها هم میخوام نقطه اشتراک یا تفاوت رو پیدا کنم

2 پسندیده