وقتی کسی بهتون اصرار میکنه چه حسی بهتون دست میده؟

خیلی وقتا شده وقتی انتخابم رو تو جمعی مطرح میکنم، افراد شروع میکنن به اصرار کردن! خیلی کلافه کننده س برام و نمیدونم چطور میشه معقول و محترم جلوی اصرار افراد رو بگیرم. مخصوصا وقتی طرف مقابل برام عزیزه.

خودتون از اصرار خوشتون میاد؟ چه اصرار کردن و چه اینکه مورد اصرار قرار بگیرین؟

وقتی کسی بهتون اصرار میکنه شما چی کار میکنین؟

اصرار بیش از حد

5 پسندیده

خیلی منطقی و محکم میگم نه تعارف نمی کنم البته خیلی وقتا هم کوتاه میام.

3 پسندیده

تا یک حدی نه بگید طرف احساس میکنه خودش رو جلوی شما داره کوچیک میکنه یا اگه بیشتر اصرار کنه شما رو دلخور میکنه و خودش عقب میکشه، مگه اینکه درک طرف پایین باشه یا بچه ای باشه، بعضی بچه ها به چیزی گیر بدن دیگه تقریبا محاله ولش کنن تا بهش برسن😀

2 پسندیده

كاش ميشد از اين ماجرا فرار كرد، فكر ميكنم راهي جز تسليم شدن ندارم. طرف واسم عزيزه و به نظرم نبايد ناراحتش كنم
فكر كنم بهترين راه يه چشم مصلحتي گفتن باشه و تظاهر به شروع اون كار يا دوخواست طرف مقابلت
جوري كه اون حس بدي بهش دست نده و احساس كنه حرفش رو قبول كرديد، اينجوري راحت تر ميشه از زير بقيه ماجرا فرار كرد
اگه امجام نديد اون كار رو، به زبون مياريد كه واسه شما تلاش كردم و ديديد كه نشد، بعد با يه تظاهر به ناراحتي فكر كنم دو طرف به آرامش ميرسن
هم درخواست كننده ميگه به حرفم احترام گذاشت و هم شما از زير عمل يا درخواست خلاف ميلتون فرار ميكنيد

2 پسندیده

اصرار که زیاد میشه معذب وکلافه میشم؛ نمیشه هم چیزی گفت بالاخره وقتی یکی اصرار کرد اگر هم عقیده و نظر نباشید حتمن دلخوری پیش میاد یا من باید کوتاه بیام و نظر دوستان رو عملی کنم (که من رو ناراحت می کنه) یا من به نظر دوستان اعتنا نمی کنم و کار خودم رو می کنم (که دوستام رو ناراحت میکنه)
نظر سنجیده رو باید گوش داد، اقلن بهش فکر کرد- حتمن باعث میشه که تصمیم نهایی آدم پخته تر بشه
اما نهایتن من فکر می کنم که هرکسی باید نظر خودش رو عملی کنه

3 پسندیده

منم با تظاهر کردن موافق نیستم، چون حس خوب دیگران رو به حس بد خودمون ترجیح دادیم. بنظرم اینطوری خودمون رو قربانی دیگران می کنیم

3 پسندیده