پادپرس در زندگی شما چه تاثیری داشته است؟

یکی از مهم ترین تاثیرات پادپرس در زندگی ات چیه؟

10 پسندیده

بهم کمک کرد که بتونم بهتر به بقیه کمک کنم.

9 پسندیده

خیلی چیزا یاد گرفتم مثل سوالات چالش برانگیز ، دور هم بودن و نظرات دیگران رو به چالش کشیدن ، بازیهای جدید و…

9 پسندیده

کمک به ثبت تجربه‌ها مهم‌ترین تاثیری بود که پادپُرس روی من داشت. پیش از شناختن پادپُرس افکارم را ثبت نمی‌کردم. در نتیجه این افکار و ایده‌ها با گذر زمان فراموش می‌شدند. اما الان دیدگاه‌ها و تجربیاتم نه تنها در دسترس خودم است بلکه میلیون‌ها فارسی زبان هم می‌توانند در صورت نیاز آن‌ها را مطالعه کنند.

جدا از این، پادپُرس تاثیرات خیلی بزرگ‌تری هم روی من داشته است. وقتی با کلام گفتگو می‌کنیم، خیلی به انتخاب وا‌ژه‌ها و چیدمان‌شان فکر نمی‌کنیم اما وقتی می‌نویسیم ذهن‌مان زمان بیشتری برای ساختن جمله‌ها و واژگان دارد. این باعث می‌شود که نوشتار معمولا دقیق‌تر، بی‌ابهام‌تر و قابل‌ استفاده‌تر از گفتار باشد.

افزایش نقدپذیری تاثیر دیگر پادپُرس در من بوده است. در طول این دو سالی که در پادپُرس گذراندم، افراد زیادی نوشته‌هایم را نقد کردند. نتیجه‌اش این بوده که امروز بسیار کمتر از دو سال پیش نگران نقد شدن ایده‌ها و افکارم هستم. پختگی (نسبت به دو سال پیش) نتیجه این نقدها و بحث‌ها بوده است.

9 پسندیده

به شناخت خودت، مهارت هات و نقطه ضعف هات کمک می کنه. این باعث میشه به مرور زمان، پادپرس جامعه ای رو بسازه که با جامعه ای که توش نبودن متفاوت باشه.

10 پسندیده

بستری متنوع از افکار و ایده‌های آدمای واقعی و زنده رو فراهم کرده که ارتباط باهاشون هم آسونه هم جذاب هم پر فایده.

9 پسندیده

بهم کمک کرد افکارم رو دسته بندی کنم
شناخت بهتر و دونستن خیلی از موضوعات(مهم ترینش نوشتن مقاله بود )
مهارت هام رو نادیده نگیرم و بتونم گسترشش بدم.
نقد شدن توسط دیگران یعنی مهم بودن.
کمک کردن به نوشته و ثبت شدنش.(در واقع کمک مهمی بود برای نوع نوشته ها که در هر موردی چطور بنویسم)
کتاب خوندن افراد مختلف و نظراتشون مهم بود و کمک کننده.

8 پسندیده

توی همین چند روزی که عضو شدم من رو از کار و زندگی انداخته.
برای پاد پرس باید افتخار باشه که منی که توی شبکه های اجتماعی فعال نیستم. حتی تلگرام و واتس اپ و … هم ندارم. اومدم و توی پاد پرس شرکت می کنم.
جای خوبی واسه ما نرد هاست.

7 پسندیده

مخصوص برای همین طراحی شده از طرف بزرگ‌نِردها :grin:

6 پسندیده

دیگه خودتون هکر قَدَری هستین و امیدوارم مسیرِ هکی برای اثربخشی پادپرس تو کار و زندگی‌تون پیدا کنین :muscle:. یه جوری که بعد پرسش «چه مسیرهای هکی برای زندگی تون سراغ دارین که از پادپُرس بگذره؟!» رو بذارین و از تجربه‌تون بگین.

5 پسندیده

خب الان دارم یه اپلیکیشن open source واسش می نویسم تا موقعی توو لینوکسم دارم کار می کنم نوتیفیکیشن به من بده سوالات داغ و سوالات جدید و نوتیفیکیشن های خودم رو.
بعدش یه اینترفیس واسش طراحی می کنم که بتونم بدون باز کردن مرورگر مطالب مورد نظرم رو توی پادپرس درج کنم.
تموم شد ازش فیلم می گیرم
در ضمن من هکر نیستم فقط اداشونو در میارم. هکر بودن مقدس هستش.

6 پسندیده