پادپرس چی کم داره؟ ایده تون چیه؟

به نظرم دسته بندی های پادپرس زیادی کلیند.
اگه که قابلیت افزودن کلیدواژه توسط کاربران اضافه بشه ممکنه این مشکل بر طرف بشه. البته بایستی که کاربران هم خودشون رو موظف به تعیین کلیدواژه ها بکنند و ویراستاران هم کلید واژه ها رو اصلاح کنند

6 پسندیده

من هم چنان با صفحه اول پادپرس مشکل دارم. من به عنوان یک پادپرسی که حالا یک چند خطی جالب درباره اش نوشتم که به زودی ویرایش نهاییش رو به اشتراک میذارم، شاید اهمیت ظاهر پادپرس برام واقعا زیاد نباشه چون محتوا برام مهم تره. اما وقتی با ذوق و شوق پادپرس رو به چند نفر معرفی کردم و اومدن یه سری زدن همشون گفتن چرا یجوری به هم ریخته است؟ چرا سر و ته نداره؟
من درهم بودن سوالات و زیر هم بودنشون اذیتم می کنه!
فکر میکنم صفحه اول سایت همچنان به یک دسته بندی ظاهری نیاز داره. که یا میتونه همون دسته بندی های سایت باشه یا موضوعی!

5 پسندیده

نکته‌ی مهم اینجا کارکرد صفحه اول هست، صفحه اول بیشتر از اینکه برا تازه واردا باشه برای افرادی هست که به طور منظم به پادپرس سر میزنن، چرا؟ چون اکثر کاربرای تازه وارد،‌ از گوگل و از طریق جستجو به پادپرس میان و احتمالا داخل یه سوال فرود میان.

از اون ور، کاربرایی که منظم به پادپرس سر میزنن، دلشون میخواد به سرعت در جریان تازه‌ترین محتوا قرار بگیرن.

برای همین هر چی اطلاعات استاتیک این صفحه کمتر باشه، و فضا در اختیار محتوای در حال به روز شدن قرار بگیره بهتره.

از اون طرف، کاملا متوجهم که معرفی پادپرس توسط پادپرسیا بهترین راه افزایش مخاطب هست، چون پادپرسیا افرادی رو میارن که میتونه به عیار اینجا اضافه کنه. پیشنهادم اینه که نقطه تماس[1] اولیه با یه مخاطب جدید، به جای صفحه اول، یکی از سوالات پادپرس باشه که به روحیات یا مهارت‌های اون مخاطب می‌خوره. این طوری هم احتمال جذب ایشون میره بالا و هم مشکل صفحه اول کمی هندل میشه.

نظرتون چیه؟

1. touch point ↩︎

3 پسندیده

پارسا جان این ایده الان به شکل پیگیرانه‌ای حداقل در چند حوزه در حال توسعه‌س:

• کار تیمی
  • خلاقیت
  • نوآوری باز (فعلا سری اول محتوا در این حوزه منتشر شده)

اینها در قسمت مدرسه‌ی پادپرس منتشر شدن. به مرور دایرکتوری یا فهرست هم برای این محتوای سریالی تنظیم می‌کنیم تا دسترسی بهشون راحت‌تر بشه.

محتوایی معتبر به زبان انگلیسی در حوزه های ارتقای مهارت فردی و کاری (حرفه‌ای) تهیه کردیم، اگه کسی علاقه‌مند بود برای ترجمه‌، میتونه با تیم تماس بگیره.

3 پسندیده

پادکست منتشر نمیکنین؟ این فقط یه پیشنهاده که باید خیلی در موردش فکر کرد
اما احساس میکنم چیز جالبی بشه، حالا میشه در مورد محتواش هم فکر کرد

2 پسندیده