پسر ها از راه چشم عاشق میشوند و دختر ها از راه گوش این حرف چقدر صادق است؟

یعنی وقتی پسری دختری را میبیند اولین نکته این است عاشق زیبایی صورت او میشود یعنی دل به زیبایی صورتش میدهد ولی دختر ها هر قدر از یک پسر تعریف بشنوند و خوبی هایش را از دهن دیگران بشنوند بیشتر به او مایل میشوند تا دیدن چهره ولی از دوستان با تجربه پادپرسی ام خواهشمندم که نظر بدهند چون نظر شان خیلی مهم است.

5 پسندیده

من تایید میکنم. یعنی تا به زبان نیاورد، آرامش ندارم :roll_eyes:

4 پسندیده

عاشق شدن که نه
البته هستند افرادی که با یک نگاه عاشق میشند که این عشق نیست و زیاد هم دوام نمیاره
دیدن و شنیدن تو مرحله اول یعنی جذب شدن خیلی تاثیر داره
در مرحله اول هر دو از طریق دیدن هست ولی بعدش مرد باید از طریق حرف زدن کار و ادامه بده
معمولا تو همون نگاه 2 یا 3 ثانیه اول مشخص میشه میشه یا نمیشه
یکسری حالت ها هست که در زن و مرد متفاوته
مرد ها اول دید می زنند و اگر از کسی خوششون اومد، خودشون و باد می کنند و سینه رو میدند جلو و آروم حرکت می کنند جلو انگار مثلا اسلوموشن شده
زن ها نگاه می کنند ولی از دور و وقتی سوژه نزدیک شد نگاه شون و برمی گردونند تازه عینک آفتابی هم همینجا بدرد می خوره

یک مورد دیگه خندین هست
اگر رابطه سطحی باشه یه خنده سطحی بیشتر رخ نمیده
اگر یکم علاقه بیشتر باشه معمولا لب بالایی میره بالا و دندون ها معلوم میشه
ولی اگر خیلی علاقه بیشتر باشه هم لب بالایی هم پایینی میرن کنار و کل دندون ها معلوم میشه این خنده یکم جنبه جنسی داره.
پسر اول باید بره از یه چیز دختر تعریف کنه و در نهایت بگه من هستم،فرد مهمی هستم و بی ضرر و بی خطر هستم چون برای دختر اعتماد و اطمینان خیلی مهمه
تازه دخترها حرفشون اینه چی میگی؟ چی می خوای؟ نه نمیشه
نه یعنی شاید و اگر بگند شاید یعنی حتما میشه

5 پسندیده

پس اینطوریه! همیشه فکر میکردم که چرا این همه هواخواه دارم نگو تعریف میکنن و ندیده عاشق میشن :grin:

4 پسندیده

به قول شیخ اجل سعدی:

تو به سیمای شخص می نگری
ما در آثار صنع حیرانیم

با این حساب توی شیوه ی عشق ورزی یک -هیچ به نفع خانم ها :wink:

3 پسندیده

بنظرم عشق یک مهارته
اینکه همه ادما بر اساس حس های درونشون میتونن همدیگه رو دوستداشته باشند.یعنی این رفتن و سمت و سو و میل پیدا کردن به جنس مخالف همیشه وجود داره ولی اینکه ما ملاک و ارزش ها رو چی قرار بدیم و اینکه بتونیم در رابطه دو طرفه معنای عشق رو بفهمیم خوبه.
اینکه عشق و یا لحظه های داغ و احساسی بودن در همه ادمها بوجود میاد اما باید بدونیم ما به یک رابطه پایدار نیاز داریم در طول زمان که در همه مواقع کنار هم باشیم (چون زیبایی از بین رونده هست). همه مواقع شادی و خوشحالی موقع جنگ و دعوا و بحث و جدل سر کوچکترین مسائل در زندگی های ماست و دو نفری برنده هستند که بتونند با توانایی ادراک و فهم این وقایع رو پشت سر بزارند و کنار هم زندگی با دوام داشته باشند.

4 پسندیده