پیشنهاد:پارک بزرگسال

دلتون برای تاب و سرسره تنگ نشده؟اما وقتی آدم میخواد تاب بخوره ، خجالت میکشه … چ کنیم با این دلتنگی !

3 پسندیده

خیلی خوب بود این.:smile:
انصافاً الان که یادم افتاد دیگه دلتنگ شدم.

آره کمی خجالت آوره اینجور کارا تو ملا عام. مخصوصاً که دیگه تاب و سرسره ها پلاستیکی شدن و استفاده ازشون راحت نیست.
ولی اگه جایی باشه که این هیجان و لذت رو به ما بزرگا بده، خیلی خوبه.
البته فکر کنم شهربازیا هم تاب بزرگونه دارن هم سرسره.

1 پسندیده

خیلیییی دلم تنگ شده…مخصوصا تاب خوردن عالی بود…من خب پر رو ام میرم تاب میخورم اما مساله این که الان کلا تابا کوچیک شده برامون

2 پسندیده

توصیف خیلی خوبی بود از وضعیتمون … .

2 پسندیده

چون ما ایرانی هستیم
همش میگه دست کم ۲۰ کاراکتر. تاثیرگذاری جمله ام از بین میره خب :sweat_smile:

واقعا خجالت نداره فقط همونطور که دوستان گفتن همه تاب ها و سرسره ها رو پلاستیکی کردن با امکانات مناسب واسه بچه ها :thinking: زمان ما یکی باید قلاب میگرفت یکی دیگه بره بالا تازه برسه به تاب! :sweat_smile: تاب آهنی بدون محافظ جوری تاب میخوردیم انگار لانچر قراره موشک پرتاب کنه. دهه ۹۰ چه میفهمن از این لذت های خطرناک. برن کلششون رو بازی کنن :thinking: خودمم بازی میکنم البته :sweat_smile:

4 پسندیده

شما که قطعا با این قدت نمی تونی تاب بازی کنی مگه سفارشی بگیم برای بابالنگ دراز بسازن!

شما هم از وقتی ریشتو زدی که می تونی خودتو وسط همون دهه هشتادی ها جا کنی و هنوز وقت داری برای تاب خوردن!

شما هم خواهر من یروز وسط هفته مثلا ساعت 10 تا 12 ظهر مدرسه رو بپیچون تشریف ببر پارک ملت یا لاله راحت تابتو بخور برای این مملکت هم خرج نتراش الان شبکه کیش همه رو اخراج کرده میخواد نیرو بگیره پول نداریم :expressionless::neutral_face:

4 پسندیده

پارک بزرگسال باشه ولی تاب و سرسره رو دوست ندارم به جاش امکانات دیگه ای تعبیه کنن البته همین وسایل ورزشی تو پارکها هم بد نیستا🤔

1 پسندیده