پیش بینی شما از بازی ایران-پرتغال چیه؟

به نظرتون نتیجه بازی ایران-پرتغال چی میشه؟ عدد گزینه موردنظر رو به شماره خودتون بفرستید :grin:

1- پرتغال انتقام مالدیو رو میگیره از ما :scream:: (برد پرگل پرتغال)

2- پرتغال انتقام مراکش رو میگیره از ما :face_with_raised_eyebrow: (برد خفیف پرتغال)

3- ما انتقام مراکش رو میگیریم از پرتغال :muscle: (برد ایران)

4- هیچکی انتقام نمیگیره از کسی، مهم اخلاق خوبه :sleepy: (مساوی)

5- پرتغال کجاست؟ کیلوئی چنده؟ دلِ خوش هم کنارش میدن؟:ghost: (جای فوتبال دیدن یه کار مفید انجام بدید، همینه که وضع مملکت این شده :face_with_monocle:)

image

5 پسندیده

ایران ۲-۰ برنده میشه :soccer: :soccer:

4 پسندیده

3 - 1 به نفع ایران :sleeping:
بیدار شدم به نفع پرتغال :expressionless:
یه گلم خوبه، اگه قبول بشه.
نشه هم طوری نیست، به قول بعضیا:
اوضاع یه جوریه ببازیم، بردیم. :sweat_smile::sweat_smile:

2 پسندیده

با این مدل بازی تیم ملی ایران و فکر کی‌روش بعید می‌دونم به اختلاف بیش از یه گل فکر هم بکنن

من فکر میکنم با یه اختلاف میبریم، حالا یا ۱-۰ یا ۲-۱

4 پسندیده

کیروش+ 11 بازیکن +3 داور بازی=15 نفر

فاصله تیر های دروازه 7.3 متر

=> هرکس 0.5 متر رو میگیره و نیمه اول گل نمی خوریم

نیمه دوم همون اول حداقل 1 گل می خوریم و بازی تازه شروع میشه ما دروازه پرتغال رو به توپ می بندیم ولی گل نمیشه :grin: :grin: :grin: :grin:

ملت میریزن بیرون میگن با اینکه باختیم ولی چیزی از ارزشامون کم نمیشه.

یه دوستی هم فرداش میاد میگه من روم نمیشه بگم دیشب چه اتفاقایی تو شادی مردم افتاد.

دو روز بعدش مردم بر میگردن به زندگی عادی و از شنبه هفته بعد یادشون میاد دلار 11 تومن شده و شروع میکنن به زمین و زمان فحش میدن، راننده های محترم هم داخل تاکسی بحث های روز رو برامون باز می کنن و میگن همشون دستشون تو یه کاسه است.

6 پسندیده

2 -0 به نفع پرتغال …
تحلیل من اینه که پرتغال به اب و آتیش نمیزنه چون با یه امتیازم به دور بعد صعود میکنه بنابراین این ایرانه که بیشتر سعی میکنه نفوذ کنه چون برای صعود به برد نیاز داره همین باعث میشه ما درحملات و یا ضد حملات پرتغال شکننده ظاهر بشیم …

4 پسندیده

منم فکر می کنم 0-1 میبازیم

4 پسندیده

من ميگم ١-١ مساوي مي كنيم

5 پسندیده

راستي بچه ها شمام مثل من کنجکاوید پيش بيني يوسف @yousef رو بدونيد؟ :sweat_smile::sweat_smile:

5 پسندیده

منم همه رو لایک میکنم که تو جایزشون شریک باشم.

4 پسندیده

چون اصرار میکنن بچه ها دیگه میگم: پیش بینی براساس نتیجه نیمه اوله. اگر که نیمه اول یک گل بخوریم ولی بازی رو نگه داریم، شانس بالائی داریم. ولی اگر که زود گل بزنیم، به نظرم بازی رو از دست میدیم.
من فکر میکنم بازی 1-3 به نفع پرتغال میشه ولی احتمالا بازی جذابی از ایران رو بتونیم ببینیم.

5 پسندیده

جای سهیل @somo849 چقدر خالیه :soccer::soccer::soccer::soccer:
برای اینکه رابطش رو با فوتبال ببینید، کافیه کلمه فوتبال رو در پادپرس بجویید، سردسته بحثاست.

5 پسندیده

به یاد سهیل یه دقیقه سکوت میکنیم. پسر خوبی بود :sob::sneezing_face: برمیگرده بعدا، ولی چه سود که دیگه جام جهانی نیست :pensive:

3 پسندیده

من پیشنهادم اینه که همه به یاد سهیلِ ستاره آهنگ کارتون فوتبالیستا رو گوش بدیم :star_struck:

5 پسندیده

عالیه. البته اگه تم غمگینش موجود باشه بهتر میشه :grin:

4 پسندیده

با تحلیل فوتبالی @rahgozar موافقم. در عین حال فکر میکنم بیشتر از یه گل نمیتونن بزنن پرتغالیا.

2 پسندیده

خوب @Fatemeh-law برنده شد. جایزه‌ای نداریم ولی میتونیم بخوایم در مورد آینده اقتصاد هم پیش‌بینی کنه ببینیم چی پیش میاد با این وضعیت :sob::sneezing_face:.

4 پسندیده

:muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle:

زنده باد ایران عزیزمون زنده باد ایرانی :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

آفرین به این غیرت و تلاش نه تنها نباختیم بلكه چیزی نمونده بود به جای پرتغال ما صعود کنیم خیلی حیف شد خیلی دلمون سوخت ولی ايشالله جام بعدی …
ما می تونیم ایرانی می تونه

راستی کریس چه طوری؟ :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

3 پسندیده

عجب پيش بيني كردما قمارباز خوبيم ظاهرا :laughing: حيف شد تو اين پيش بيني هاي فوتبالي شركت نكردم تا حالا كلي كاسبي كرده بودم :joy::clap:

حالا برسيم خدمت جناب @yousef من جایزه میخوام اصلا نمیشه اینطوری :grin::grin::grin:

بچه ها کمک کنید بگید چه جایزه ای ازش بگیرم؟

در مورد پیش بینی اقتصاد ایران من حرفی ندارم میتونم پیش بیني کنم فقط مطمئنم با چیزایی که میگم پپ تعطیل میشه :sweat_smile:
هستی؟ پیش بینی کنم …

7 پسندیده

مینونن یه نشان پیش بینی کننده برتر ایجاد کنن و اون نشان رو بدن بهت :grin::grin:

5 پسندیده