پیش بینی شما از بازی ایران-پرتغال چیه؟

من پیشنهادم اینه که همه به یاد سهیلِ ستاره آهنگ کارتون فوتبالیستا رو گوش بدیم :star_struck:

5 پسندیده

عالیه. البته اگه تم غمگینش موجود باشه بهتر میشه :grin:

4 پسندیده

با تحلیل فوتبالی @rahgozar موافقم. در عین حال فکر میکنم بیشتر از یه گل نمیتونن بزنن پرتغالیا.

2 پسندیده

خوب @Fatemeh-law برنده شد. جایزه‌ای نداریم ولی میتونیم بخوایم در مورد آینده اقتصاد هم پیش‌بینی کنه ببینیم چی پیش میاد با این وضعیت :sob::sneezing_face:.

4 پسندیده

:muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle:

زنده باد ایران عزیزمون زنده باد ایرانی :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

آفرین به این غیرت و تلاش نه تنها نباختیم بلكه چیزی نمونده بود به جای پرتغال ما صعود کنیم خیلی حیف شد خیلی دلمون سوخت ولی ايشالله جام بعدی …
ما می تونیم ایرانی می تونه

راستی کریس چه طوری؟ :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

3 پسندیده

عجب پيش بيني كردما قمارباز خوبيم ظاهرا :laughing: حيف شد تو اين پيش بيني هاي فوتبالي شركت نكردم تا حالا كلي كاسبي كرده بودم :joy::clap:

حالا برسيم خدمت جناب @yousef من جایزه میخوام اصلا نمیشه اینطوری :grin::grin::grin:

بچه ها کمک کنید بگید چه جایزه ای ازش بگیرم؟

در مورد پیش بینی اقتصاد ایران من حرفی ندارم میتونم پیش بیني کنم فقط مطمئنم با چیزایی که میگم پپ تعطیل میشه :sweat_smile:
هستی؟ پیش بینی کنم …

7 پسندیده

مینونن یه نشان پیش بینی کننده برتر ایجاد کنن و اون نشان رو بدن بهت :grin::grin:

5 پسندیده

اگه در این حد فعالیت هامون تحت پیگرد هست بگید که من دیگه ننویسم :sweat_smile:

3 پسندیده

:rofl::rofl::rofl::rofl:

پيشنهاد بدي نيستا ولي اونقدي كه بايد نمي چسبه :thinking:
دوست دارم پيشنهادي باشه كه يوسف انجامش بده يه كمي هم براش سخت باشه اينطوري جذاب تره
مي تونيم نظر خودشم بپرسيم @yousef اين معلم هم @moalem خيلي شيطونه فك كنم به شاگرداش رفته برا اين پيشنهادا خوبه

4 پسندیده

خوب پیشنهاد مالی که نداریم :angry:. پیشنهادهای غیرمالی رو بگید ببینم میشه یا نه :thinking: البته خودم تشویق رو در عدم تنبیه میبینم :grin: اینجوری که بهتره بقیه رو تنبیه کنیم و برنده احساس خوبی داشته باشه :star_struck:

4 پسندیده

خب با اجازه از دوستان من ی چیزی رو درگوشی به یوسف و سعید بگم :wink: " چرا برا تشویق فاطمه اینقد سخت میگیرین! ی پیش بینی بوده دیگ؛ اگه الان خیلی تشویق بشه، دو روز دیگ تو وکالتش توقع داره بهش جایزه صلح رو بدن، اونوقت اگ نشه، احساس می کنه در حق اش اجحاف شده، حالا بیا و درستش کن، پس برای جلوگیری از خطرات احتمالی همه با هم ی دست براش میزنیم و تمام.البته محض خالی نبودن عریضه من به عنوان یک معلم از راهکارهای ساده استفاده می کنم و ی آفرینم بهش میگم."
خب حالا 1،2،3… :clap: :clap::clap::clap: آفرین فاطمه جون. عالی پیش بینی کردی.
چون @Fatemeh-law از دعوت من ناامید و پشیمون نشه، پیشنهاد می کنم چون پیش بینی بازی پرتغالم بوده، اگ یوسف @yousef زحمت چندکیلو پرتقالم بکشه که عالی میشه

3 پسندیده

میدونی کیلوئی چنده الان؟ ولی خوب به عنوان جایِ‌زه این هم یه سبد میوه: :grapes::melon::tangerine::pear::green_apple::strawberry::cherries::lemon:
بعد میرن روی دیوارهای پادپرس مینویسن که من مدیر بدی هستم :sunglasses:

2 پسندیده

:heart_eyes: :yum::yum: کسی دیگ نبود که جایزه بخواد! یوسف دست و دل باز شده، الان وقتشه …

1 پسندیده

:dollar::yen::euro::pound::dollar:
از کدوما میخواین؟ بگید بشمارم :money_with_wings:

3 پسندیده

اووووو…به به به! چی باید بگم حالا!!! دیگ هر چی کرم ته مدیر … :smile:
پ.ن: الان باید مهرداد @Mehrdad_Roshan بیاد بگه: ای بورژوا

3 پسندیده

شما هنوز دارید پیش‌بینی می‌کنید؟ :rofl:

3 پسندیده

دلار؟ یورو؟ ین؟ پوند؟ ریال نداریم متاسفانه :grin: میخوای خودت ور دار ولی بقیه رو دقیقا بزار همون جای قبلی. اینا درخت پولن، یه دونه ازشون باشن رشد میکنن :grin:

3 پسندیده

فعلا که یوسف قصد داره به شرکت کننده ها لوبیای سحرآمیز بده، توام واینستا، بردار… :palm_tree:

2 پسندیده

خوب شد یادم افتاد. یه لوبیاهای باستانی الکترونیکی داریم توی پادپرس. از دوران بابِل قدیم به ما رسیده. :amphora: اینم ظرفشه.

3 پسندیده

پیش بینی ما الان مثل اپلیکیشن های پیش بینی تلویزیونه :grin::grin:
چند مورد دیده شده که بعد از بسته شدن پیش بینی برای یک بازی امتیاز نفرات بالایی تغییر کرده!!!
فک کنم ادمین رفیقشونه
فقط حیف اونا بودجه خوب دارن میتونن 206 جایزه بدن

4 پسندیده