چرا تمساح ها گریه میکنن؟

یه جایی خوندم گریه ی تمساح یا همون اشک تمساح که شده ضرب المثل توی دهن بعضیا به خاطر اینه که وقتی شکارشونو میکشن دلشون براش میسوزه… خوب از یه جهت خیلی دلیل مسخره ایه چون تمساح که نمیتونه گیاه بخوره … مجبوره یه حیوون دیگرو بکشه بخوره.
یه دلیل دیگه ای که براش نوشته بود این بود که جمجمش جوری طراحی شده که استخوان فکش رو به بالاس و موقع غذا خوردن باعث میشه از چشمش اشک بیاد
یا اینک اشکی که وارد دهنش میشه باعث میشه راحت تر غذا بخوره
نظر شما چیه؟

5 پسندیده

سوال جالبیه :thinking:
دلیل گریه ی هر تمساحی بسته به منطقه جغرافیایی فرق داره
یاد یه ویدیویی افتادم میفرستم

کروکوندیل ها

3 پسندیده

واقعا ممنون ویدیوی جالبی بود :joy: :hibiscus: :

1 پسندیده

سلام
دلیل گریه تمساح این هستش که شکارشو تقریبا بصورت کامل قورت میده و دستگاه گوارشیش تحت فشار قرار میگیره و به همین دلیل از چشاش اشک جاری میشه.
اشک تمساح در ادبیات مصداق بارز آدم های دورویی هستش که از یه ماجرایی دارن حداکثر سود رو میبرن ولی برا ظاهر سازی هم شده خودشونو ناراحت نشون میدن.

3 پسندیده

چه حرکت عجیب غریبی!!! :flushed:
و عجب ادبیات ظالمانه ای که دیوار کوتاه تر از تمساح پیدا نکردن…
ممنون بابت اطلاعات مفیدی که در اختیارمون گذاشتین :heart:

من خوندم که واسه اینه که بعد از بیرون اومدن از اب چشماش خشک میشه و اشک میریزه

1 پسندیده

به به اینم یه دلیل مفید دیگه… ممنون از شما :heart:

1 پسندیده

شاید دلیل گریه اش این باشه که دلش نمیخواسته یه شکارچی باشه و شکارش رو درحالیکه اومده لب چشمه یه جرعه آب بخوره یه لقمه چپ کنه …
شاید از اینکه تمساحه ناراحته و هروقت مجبور میشه شکار کنه از خودش بدش میاد و میگه کاش یه چیز دیگه بودم تو یه جای دیگه …

4 پسندیده

شاید :slightly_smiling_face:
به هرحال خیلی مهمه که احساس حیوانات هم در نظر بگیریم سر این موضوع… شاید واقعا همه چیز نباید علمی باشه

1 پسندیده

خیلی نگاه خفنی بود :clap::clap:
اما من همیشه از همبرگر خوردن لذت میبرم :man_facepalming: البته قطعا گوسفند رو با گاز گرفتن شکار نمیکنم که حس تمساح رو درک کنم :sweat_smile:

3 پسندیده

:joy: :joy: :joy: نمیدونم چی بگم