چرا تو آسانسورا آهنگ پخش میشه؟

یه داستان برا اینکه چرا تو آسانسور آینه و آهنگ هست شنیدم که دقیقا مربوط به حل مسئله س و البته جذابه! ولی به جای اینکه داستان رو تعریف کنم، دوست دارم نظرتون رو بشنوم:

به نظرتون اگه تو آسانسورا آهنگ نذارن چی میشه؟

از این دلیل برای آهنگ گذاشتن تو اسانسور دیگه کجاها میشه الهام گرفت و استفاده کرد؟

6 پسندیده

آینه رو چون قبلا شنیدم نمیگم که نامردی نشه :joy:
ولی آهنگ رو فکر کنم برا این پخش میشه که صدای قرقره و کابل و موتور نیاد آدم هول برش داره

ولی دقیقا همین الان به ذهنم رسید کاش بجای آهنگ خالی؛ پادکست های خیلی خیلی کوتاه امید دهنده یا آموزشی یا انگیزشی بذارن.

فکر کن سوار آسانسور شدی دو طبقه بری بالا؛ توی همون 30 ثانیه روی یک آهنگ ملایم یه صدای خوب پخش بشه که میگه:

دارم میبینمت(تون)؛ خیلی خوشگلی(ید)؛ ولی از آسانسور که رفتی(ید) بیرون لبخند بزن(ید) که خوشگلتر شی :heart_eyes:

یا مثلا

این دفعه رو که اومدی؛ دفعه بعد از پله ها بیا بالا؛ لباسهات قشنگ تر به تنت وا میایسته.

خیلی خل ام عایا؟ :joy:

8 پسندیده

خیلی ایده‌ی باحالی مطرح کردین :ok_hand: واقعا کاربرپسنده.

یاد این کار اسلک افتادم:

image

موقع لود شدن نرم افزار، یه لبخند می‌بینی، و یه جمله‌ی خوب! طوری که یادت میره داره دیر بالا میاد … :slight_smile:

4 پسندیده

ایده خیلی خوبی است آهنگ های آرام بخش پخش میشود چون صدای های دل خراش را نشنویم و اینه هم چون داخل آسانسور ها معمولا کامره نصب شده و ما از حال و هوای خود مان آگاه باشیم که لباس مان درست است در وضعیت بدنی مناسبی قرار داریم یا خیر مخصوصا برای خانم ها چون از طریق کامره دیده میشود پس باید خود را در آینه داخل آسانسور ببینند و وضعیت بدنی شان را درست کنند البته این برداشت من است از آینه های آسانسور شاید منظور های دیگری هم داشته باشد.