چرا مشارکت کمه؟

پپ از من می خواد که اجازه بدم دیگران هم نظر بدن.

تاپیک به این باحالی چرا اینقدر کم شرکت کردیم که من بیش از 20 درصد از نظرات رو دادم.

دیگه بهتر از سفر؟

6 پسندیده

خوب سفر خوبه، اما هیچکاکی :sweat_smile: رو همه تجربه ندارن. من سفر با تور رو زیاد دوس ندارم، با دوستان و طبیعت عالیه ولی . . .
باشه میرم نظر میدم.

4 پسندیده

منم عاشق سفرم. ولی خب چرا هیچهایک !!! تور خوبه… :heart_eyes:

3 پسندیده

خورده بورژوآ…

تور خیلی گرونه خانم معلم. اگه مسافرت توری بخواد آدم بره خوب هتل و هواپیما رو خودش رزرو می کنه

4 پسندیده

بستگی داره کجا بخواین برین؛ باور کنین سر و ته شو میشه با 100تومن جمع کرد :sweat_smile: من تضمین می کنم ، تازه اونم با پذیرایی و یک شب اسکان در خانه ی بوم گردی :heart_eyes:

3 پسندیده

معلمها خوش میگذره بهشون. خونه معلم دارن، درد بقیه رو نمیفهمن :grin:

3 پسندیده

:smile::smile: دقیقا. یکی از شروط این تور و این هزینه هم اینه که معلم باشی و بخوای بری اردو!
خونه معلم داریم اونم چه خونه هایی … تنه میزنه به بهترین هتل های شهر. در خدمتیم استاد.

3 پسندیده

من اخیرا، از خونه معلمهای رشت و ارومیه استفاده کردم :grin:. هتل نیستن ولی کار راه‌بنداز هستن. نکته عجیب برام اینه که به وضوح برای حفظ و سرپا نگه داشتنشون هیچ تلاشی نشده. در حالیکه بعدا باید مخارج عظیمی برای نوسازی همین سیستم صرف بشه.

4 پسندیده

100 تومن؟ توی زنجان هم وسط شهر نمیشه رفت یه خرید معمولی کرد. معلومه که مایه‌داری سر میکنی، خیلی حساب کتاب دستت نیست :grin: شاید میلیون؟ یا نکنه من خوابیدم تورم چند هزاری شده و داری میلیارد میگی؟ واحد چیه؟ اینجا کجاست؟ چرا با ما اینکارو میکنی؟ :ghost:

4 پسندیده

منم اخیرا به یکی از خونه معلم های تهران سر زدم، متاسفانه کارراه بنداز هم نبود. :disappointed:

چرا اونایی که مایه داری سر می کنن، حساب کتاب دستشون نیست؟؟ :face_with_raised_eyebrow:

ء. قدیما که ما میرفتیم؛ یعنی اینقدر اوضاع ممکلت تغییر کرده :dizzy_face: :wink: البته اینم بگم که مسیرتون نباید از 20کیلومتر تجاوز کنه! در غیر این صورت من هیچ مسئولیتی بابت تغییر واحد ها قبول نمی کنم :sunglasses:

2 پسندیده

:thinking: شما مگه سنگاپورین؟ :singapore:

راستی این تیپ گفتگو چه خوبه :heart_eyes: و چقدر جای گپ های هویجوری لابلای همفکری های پرمحتوا خالیه. یه جوری ذهن آدم رو به ورزش میندازه.

4 پسندیده

از این جهت که معتقدم هر کسی باید تا شعاع 20 کیلومتری خودش رو کامل بشناسه و کشف کنه :face_with_monocle: ، لذا به تورهای طبیعت گردی علاقه مندم، همینطور دوست دارم یک باستان شناس یا زمین شناس همراهی ام کنه تا درباره نوع خاک و سنگ ها و آثار باستانی منطقه بتونم اطلاعاتی رو کسب کنم
البته خب 20کیلومتری من به یک طبیعت ختم میشه و 20کیلومتری شما احتمالا به یک دیوار!
و برای شما این منطقه شاید در 100 کیلومتری تعریف بشه :evergreen_tree::honeybee:

6 پسندیده

آهان پس اینطور. از این لحاظ، اگر کسی پیاده بره و برگرده، دوباره بره و برگرده، من بهش هزار تومن هم میدم :grin:

5 پسندیده

خدا بده برکت :sweat_smile: اگه اینجوریه که خب منم ی 100 تومن دیگ میزارم روش ، هتل و هواپیما رزرو میکنم :sweat_smile:
دیگ ببینین من تو چه مدینه ی فاضله ای زندگی می کنم

2 پسندیده

صد تومنی داریم؟ خیلی وقته ندیدم.

راضی هستی @Mehrdad_Roshan ؟ ما دیگه در وسع و توان مشارکت کردیم و بحث رو به ناکجاآباد بردیم :footprints: :ghost: یه چیزی میدونیم خودمون رو نگه میداریم و مشارکت نمیکنیم، حالا هی اصرار کن :tropical_drink: :grin:

2 پسندیده

images(2)
مدیونی اگر لازم داشته باشی و نگی :smile:
مگه جیب معلم ها از اینجور اسکناس ها پر باشه… :sneezing_face:

4 پسندیده

خیلی نوستالوژیکه. البته به اندازه این

image

خوب صدتومنی زیاد داری، میتونیم جایزه بزاریم برای هیچهایکرها. اگر بیان نظر بدن و خوب باشه، صد تومن گیرشون میاد، دیگه از این وضعیت در میان. میتونن باهاش سفر برن، بقیه‌ش رو بزارن پس انداز :eyes:

2 پسندیده

جالبه. اما سن من به این 20 ریالی ها قد نمیده! :upside_down_face:
:thinking: پیشنهاد خوبیه! جایزه با من

3 پسندیده

چی از یه گفت و گو خوب بهتر؟

میگم خورده بورژواست بگین نه اینقدر خرید نرفتن که نمیدونن چه خبره.

آقا یه سوال: رییس جمهور, وزرا، نماینده ها و… خودشون خرید میکنن؟ اگه آره از کجا؟

2 پسندیده

چاره ای ندارم جز اینکه به احترام صعود قیمت ها،“کلاه بردارم” :wink:

2 پسندیده