چطور میشه لیاقت یک فرد رو اندازه گیری کرد؟

در خیلی از جاها، از کسب وکار گرفته تا کارهای علمی و تیمی، اندازه‌گیری لیاقت افراد یک نیازه. لیاقت رو چگونه تبدیل به یک عدد قابل اندازه‌گیری کنیم؟

3 پسندیده

بهش محبت کن بعد از یه مدت خودش رو نشون میده. سه حالت داره یا تحویلت نمیگیره که اینجوری متوجه میشی لیاقتش رو نداره یا اصلا نمیدونه محبت چیه… یا تحویلت میگیره که اینجوری معلوم میشه لیاقتش رو داره یا احترام و محبت حالیشه یا تو زرد از آب در میاد محبتت رو با بدی جواب میده که اینم نشون میده لیاقتش رو اصلا نداره… و البته این سوال شما رو از چندین بُعدِ مختلف میشه دید لیاقت رو ما با نسبت در نظر میگیریم یعنی این دوتا باهم معنا پیدا میکنن… مثلا دو مثال ساده : یکی از دوستام به من یه سیب میده و چن دقیقه بعد یکی دیگه از دوستام به من یه سیب دیگه میده من قطعا این دو سیب رو باهم مقایسه میکنم و بهترین رو میخورم چون در خودم میبینم که لیاقتم بهترینه هست، یا مثلا دو نفر از من خواستگاری میکنند من میگم بین این دو مثلا دومی بهتره یعنی اینکه لیاقت منو داره… بعضی وقت ها ما آدما رو با خودمون مقایسه می کنیم و ظاهرشون رو لیاقتشون میدونیم که کاملا اشتباهه ، به نظر من لیاقت هر کس رو با اخلاق و رفتارش و مهربونیش میشه متوجه شد و اینکه وقتش رو صرف چه چیزی میکنه این لیاقتش رو نشون میده

1 پسندیده