چطور هم‌تیمی‌هاتون رو پیدا کردید؟

برای تشکیل تیم موفق و کار کردن روی یه ایده‌، هم‌تیمی مناسب خودمو پیدا نمیکنم. چه کار کنم؟ تجربه‌ی شما چی بوده؟

ویژگی‌های تیم موفق

6 پسندیده

با من همکاری کن :hugs::wink::wink::wink::wink::wink::wink: !

1 پسندیده

درباره‌ی ایده‌ت جاهای مختلف صحبت کن (مجازی و غیرمجازی).
توی استارتاپ ویکند شرکت کن.
کار رو شروع کن اگه ممکنه، کم‌کم آدما خودشون ابراز علاقه می‌کنن!

4 پسندیده

همون طور که می‌بینی با بروز نیازت یه نفر پیش‌قدم شد برای همکاری، @parsaa :grin: پس اولین راه اینه که در جاهایی که میدونی افراد با مهارت‌های مورد نظرت حضور دارن، حاضر باشی و با بروز نیازت اون‌ها رو آگاه کنی و در ضمن با بروز فکرت برند خودت رو معرفی کنی بهشون.

تجربه پیدا کردن هم‌تیمی‌های پادپُرس

دو تا از هم‌تیمی‌هامون در تیم پادپُرس رو، به همین سبک به دست آوردیم: افرادی با طرز فکر و همین طور مهارت مکمل و در ضمن خواست و ارزش‌های مشترک رو در جمع پادپُرسی‌ها شناسایی کردیم و با ایشون تماس گرفتیم. خوبی این رویکرد اینه که افراد پیش از هم‌تیمی‌شدن با هم تو یه زمین بازی کردن و اعتماد متقابلی بین ایشون برقراره.

4 پسندیده

حقیقتش هر کدوم از دوستان ایده خوبی داشتند. در صورت نیاز در مباحث علمی و گرافیک به طور رایگان همکاری می کنم.

4 پسندیده

اگر توی پادپرس مسائل عام المنفعه مربوط به کارتون رو مطرح کنید، میتونه به محیط اینجا و رشد آدمها کمک کنه.

3 پسندیده

بیشتر توضیح بدید.:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

1 پسندیده

سئوالها و موضوعها جالب و مفید مربوط به کار و تخصصتون رو مطرح کنید. کاری که همین الان هم خیلیها انجام میدن.

1 پسندیده

بله حتما
بزودی تیم آرتمیس در این شبکه فعالیت خواهد کرد.
و حساب کاربری تیم حتما این کار رو خواهیم کرد.

3 پسندیده

بهترین راه برای پیدا کردن افراد تیم اینه که خودتون شروع کنید و اجاره بدین بقیه کار شما و سطح انرژیتون رو ببیند
قطعا هر تیم کاری نیاز به چکش کاری ها و افت و خیز های فراوانی داره تا به یک گروه منسجم تبدیل بشه

ولی همونطور که سرمایه گذار ها برای سرمایه گذاری بدنبال صرفا یک ایده ذهنی نیستند
افراد هم برای شروع کار تمایل دارند که ساختاری از پیش تشکیل شده وجود داشته باشه و وارد اون کار بشن

خیلی از افراد روحیه خویش فرمایی ندارند و نمیتونن خودشون حتی اگر از کاری خوششون بیاد با قید و شرط های ذهنی خودساخته اقدام به پیگیری و فعالیت بکنند

تاثیر مدیر یک تیم در طرح نقش های موجود در تیم بسیار تاثیر گذار هست ( سازنده یا مخرب )

3 پسندیده