چقدر با اپلیکیشن پادپرس ارتباط برقرار میکنی؟

پادپُرس
(زهرا) #1

در حال حاضر از چه طریقی از پادپرس استفاده میکنی؟
مرورگر لپ تاپ، مرورگر تلفن همراه، اپلیکیشن

چه تجربه ای در رابطه با استفاده از اپلیکیشن موبایلی پادپرس دارین؟

2 Likes

(علیرضا) #2

من تا الان از نسخه وب موبایلش استفاده میکردم. نمیدونستم اپلیکیشن هم داره. از بعد عید نصبش کردم و احساس میکنم خیلی فضای عالی هستش و آدم میتونه تجربه های خودشو به اشتراک بذاره و میشه از تجربه سایر دوستان هم بهره برد.

1 Like

(علیرضا) #3

چطور میشه اپلیکیشن رو دانلود کرد؟ جایی پیداش نکردم

0 Likes

(زهرا) #4

این اپلیکیشن از طریق این لینک قابل دانلود هست:

http://s8.picofile.com/file/8324421284/padpors.apk.html

2 Likes

(لاله ملا) #5

سوالی در ادامه‌ی همین سوال خوب: از اپلیکیشن پادپرس چه استفاده ای میکنین؟ یعنی کدوم نیاز هست که با وب اپلیکیشن (نسخه وب موبایل) رفع نمیشه ولی تو اپلیکیشن رفع میشه؟

3 Likes

(زهرا) #6

سریع رفتن سر اصل مطلب.
شما از طریق وب میتونید از لینکدین یا اینستاگرامتون هم استفاده کنید. ولی مدام یک اعلانی بهتون میگه میخوای از اپ استفاده کنی یا همینجوری با نسخه مرورگر راحتی؟ من از این سوال خیلی خوشم میاد. توی بعضی موارد و شبکه ها، نسخه ی مرورگر با اپ موبایلی کمی متفاوته یا اینجوری بگم که نسخه ی اپ کاربرپسندتره و نسخه ی مرورگر به خوبی با قالب صفحه موبایل جور نمیشه و همگام نمیشه. ولی این مورد در رابطه با پادپرس صادق نیست و نسخه ی با مرورگرش و اپلیکیشنش عینا مثل هم هستن توی گوشی.
من به دو دلیل از اپلیکیشن پادپرس استفاده میکنم. 1. اینکه میخواستم مدتی استفاده م رو از دنیای مجازی محدود کنم و این محدودیت دامن مرورگرم رو هم گرفت. ولی اپلیکیشن پادپرس محیط منحصر به فرد خودش بود که محدودیت شاملش نشد.
2. اینکه شما اپ رو باز میکنید اول آرم پادپرس میاد و بعد شما دقیقا سر اصل مطلب هستید. یعنی محیط کاربری خودتون. و دیگه زحمت نوشتن ادرس پادپرس توی ادرس بار رو از دوش خودتون برمیدارید! البته شاید خیلی تنبلانه باشه !

ولی من این سوالو درباره لینکدین ازتون میپرسم یا اینستاگرام و فیسبوک. چه چیزی سبب گرایش به استفاده از اپلیکیشن به جای نسخه مرورگر میشه؟

1 Like