چند تا راه حل ساده برای خرید بلیط ارزان

این روزا همه ما دنبال این هستیم که زودتر کرونا بره تا یه دل سیر بتونیم بریم مسافرت
البته الان سفرا به نسبت زیاد شده ولی اونجوری که باید به دل نمیشینه، چون محدودیت زیاده و راحت نمیشه همه جا رفت.

یه چیزه جالب که داخل مطالب قدیمی تر داخل سایت دیدم ، سفر مقرون به صرفه بود. خواسته بود نویسنده نظر بدن بقیه تا بفهمن چجوری میشه هزینه های سفر رو آرود پایین. ولی خب هیچکس جوابی نداده بود.
امروز میخوام اون مقاله رو کامل کنم و چنتا روش برای خرید بلیط ارزون رو بگم.
برای شروع کار یه تحقیق کوچیک کردم و چشمم به مقاله ی داخل تابناک خورد که نوشته بود چجوری میشه از ایرلاین های مختلف بلیط یه مسیر خاص رو ارزونتر خرید.

من به شخصه خودم هیچ وقت دقت نمی کردم از چه ایرلاینی بلیط میگیرم تازه فهمیدم قیمتاشون فرق داره. مثلا از یه شهری مثل مشهد بخوایم بریم به تهران ممکنه چندین قیمت مختلف وجود داشته باشه فقط بخاطر ایرلاین!!!
البته بهتون توصیه می کنم قبل از خرید بلیط هواپیما حتما انواع مختلف بلیط ها رو بشناسید تا بتونید موقع خرید تفاوت امکانات رو درک کنید.
نکته بعدی در مورد خرید بلیط های پرواز اینه که همیشه سعی کنید بلیط لحظه آخری بخرید. یه وقتایی شکرت های چارتر کننده ، چون نزدیک به زمان پرواز شده و ممکنه ظرفیت پر نشه ، بلیط ها رو با قیمت پایین تر می فروشن. اینجوری میتونید خیلی راحت گاهی با 50 درصد زیر قیمت اصلی ، بلیط رو بخرید.
image
اخرین روش هم اینه که تو تعطیلات سفر نرید. تو این جور مواقع همه ی خدمات مربوط به سفر مثل هتل و گردشگری و بلیط ها گرون میشن. اگ مثلا زمستون به مشهد سفر کنید میتونید با قیمته خیلی پایین هتلی عالی رو رزرو کنید.
امیدوارم این مطالب تونسته باشه یکمم که شده کمکتون کنه تا تو هزینه های سفرتون صرفه جویی کنید.