چه انگیزه‌هایی شما را جذب پادپرس می‌کند؟

اینکه مطمئنم سوالاتم بی جواب نمی مونه!

6 پسندیده

انگیزه ی یادگیری و ارتباط با دیگران

5 پسندیده

بعضی فکر‌ها هست که فقط مال پادپرسه مثل این یکی؛
بسته‌بندی چیپس چجوری باشه که خاکشیر نشه؟
جای دیگه ای برای این سوال سراغ دارید؟

3 پسندیده

دوستی پادپرس رو به من معرفی کرد ، تا حدی چگونه کار کردن با پادپرس و ساختار سوالات_موضوعات رو بهم یاد داد و تشویقم کرد که با توجه به روحیاتم و اینکه دنبال چنین فضای از قبل بودم ، در پادپرس ثبت نام کنم. در مجموع مدتی که با پادپرس آشنا شدم به نظرم محیطی جالبی امد که منجر تجربه خوبی خواهد شد. :herb:

7 پسندیده

سلام
کلا یکی اش اینکه که با پرسش و پاسخ جواب خودمون می گیریم که این خیلی عالیه و اینکه دنیایی از یادگیری رو پیش پای ما می زاره و یه وقت به نکاتی می رسم که اصلا تا به حال نشنیده بودیم و اینکه در یک جمع فرهیخته هستیم.

5 پسندیده

[/quote]ولی یه قسمت قابل توجهی از سوالات بی جواب موندن حتی سوالات به ظاهر ساده !
دیگه به همون سرعت قبل جواب نمیدن یا مشارکت نمیکنن این سرعت رو که میگم منظورم این نیست که حتما سر همون دقیقه یا ساعت جواب بدن چون اینجا مثل توئیتر و اینستاگرام و یوتیوب نیست . منظورم همون روال عادی بالا اومدن سوالات در طی یک ساعت تا یک هفته و پس از مدتی بالا اومدن سواله [یه چیزی مثل لایه های سنگ های رسوبی هست]

شاید انگیزه اصلی من و خیلی های دیگه در بدو ورود هم همین بود. یادگیری بیشتر یا یک فضای جدید برای پرسیدن و جواب دادن. هر چی کاربران کمرنگ تر شدن حضور ما هم کمرنگ تر شد.

اینکه ضمن اینکه با اشخاص اشنا میشویم و با انگیزه های متفاوت اشنا میشویم
و اینکه مطالب علمی و روانشناسی و اموزشی بیشتری یاد میگیریم .
علم و دانشمان افزایش پیدا میکنه
انگیزه پیدا میکنیم با دیگران صمیمی بشیم
با سئوالات و جوابهایی که دیگران ارائه میدهند و مطالعه میکنم خیلی چیزها یاد
میگیرم و درزندگیم انجام میدم .
اینکه به ادم انگیزه و انرژی مثبت میده
به ادم دلگرمی میده
روی هم رفته پادپرس عالیه

3 پسندیده