چه انگیزه‌هایی شما را جذب پادپرس می‌کند؟

(Arezoo Emami) #22

كمتر از يك ماهه كه عضو كوچيكي از خانواده دوست داشتني پاد پرس شدم.
واقعا واسم لذت بخشه خوندن مطالبي كه هميشه از كنارش راحت ميگذشتم و واسم اهميت نداشت.
هر روز به پاد پرس ميام به اميد يه بحث داغ و يه موضوع هيجان انگيز😍
تا موضوع باحال رو پيدا ميكنم چشمام برق ميزنه و به ذوق ميام.
گاهي هيچ نظري ندارم در موردشون ولي خوندن نظرات ديگران همون اندازه دلچسبه.
از همه مهم تر اينكه دلم گرمه كه اگه يه روز سوالي واسم پيش بياد، كلي آدم فهميده و با شعور و خوش ذوق هستن كه ميتونن به من بهترين مشاوره ها رو بدن

8 Likes

مطالب و نظرات مثبت کاربران.
امیدوارم مقاله ای در مورد مدیریت شهری و بعبارتی نحوه صحیح مدیریت کردن برای هر مدیری داشته
باشید، که هدف ما را به مسیر سرنوشت ساز روشن و گسترش بده.

3 Likes
(سیامک حجازی) #24

۱- طراحی و ظاهر بسیار ساده و شیک و راحتی کار با آن. فعالیت در پادپرس به دلیل همین چیزهای کم برای من لذت بخش هست فعلا.
۲- وجود بخش کتاب خوانی
۳- ایمیل های اطلاع رسانی بسیار تر و تمیز و ساده
۴- پاسخ ها و عکس العمل های تقریبا فوری به مطالب نوشته شده.
۵- حل شدن مشکل لود صفحات در دیوایس های ios

5 Likes
(ARMAN ) #25

تجربه مثبت و سازنده از حضور در کنار صاحب نظران در همه زمینه ها به دست آوردم . حیفه که بعضیا نظراتشون عملی نشه

4 Likes
(Farshid Zamani) #26

مواجهه با اندیشه های مختلف که انسان را وا میدارد به اندیشیدن نو، طرز تفکر های جدید همفکری با جمعی و نقد بعضی، این کار را خیلی دوست دارم پادپرس را میتوان شهری از اندیشه دانست که خود در آن قرار داریم و هر لحظه ای با سوال و پاسخ جدید روبرو هستیم از دیدگاه های جدیدی، این است باعث جذب من در پادپرس.

6 Likes

چون آدمها چیزهاییو که دوست دارند باور میکنند،و دیدگاه بقیه با ما متفاوته

3 Likes
(Romina Valipoorhoseini) #28

نمیدونم دقیقا…فکر کردم شاید بشه یه کم با آدمها معاشرت کنم.بدونم دنیای فکریشون چجوریه. اصولا آدم کم حرفی هستم خیلی سخت ارتباط برقرار میکنم و این موضوع جدیدا خودم رو آزار میده…برای مبارزه با انزوایی که توش هستم شاید

4 Likes