چه برنامه‌هایی رو برای دورهمی آخر سال پادپُرسی 😍 پیشنهاد میدین؟

متقلب بودن خوب نیست :sweat_smile::joy::joy::clap::clap::clap::clap::clap::ok_hand::ok_hand:

6 پسندیده

هفتادیه حتمن 3، 4…

3 پسندیده

تقلب نیست فقط حواسم جمع هست :stuck_out_tongue_winking_eye: :stuck_out_tongue_winking_eye:

6 پسندیده

یوسف @yousef ببین چی میگه این @Jalal_Razavi :angry: میگم عکست کفایت نمی کنه برا اینه :grinning:

بنابراین دورهمی بعدی جمع بین منو جلال بدون یوسف محاله :muscle:

7 پسندیده

https://padpors.com/u/Fatemeh-law فاطمه خانم شما تو عکس دور همی اون خانمی بودید که مانتوی روشن داشت و عینک زده بود :thinking:

4 پسندیده

موافقم. جلال با ریش رو اجازه نمیدیم در دورهمی بعدی باشه :grin:

6 پسندیده

وای یوسف چقد باحال گفتی چقد خندیدم مرسی

یه لحظه تصور کردم جلال رو بدون ریش :grin:

پادپرسی ها تصور کنید تو دورهمی بعدی جلال بدون ریش باشه :laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:

من که فک کنم تنبیه خوبی باشه برا جلال @Jalal_Razavi

7 پسندیده

راستش نمی دونم دقیقا کدوم منظورتونه :thinking: پالتو کرم پوشیدم نفیسه کوچولو هم جلوم ایستاده

image

6 پسندیده

ممنون . نود درصد احتمال میدادم همون باشید چون رو به روی جلال بودید تقریبا

5 پسندیده

جلال تو عکس اون پشتاست منظورش از اینکه گفت تو خط نگاهش بودم قبل از عکس گرفتنه. تو دورهمی روبه روی هم بودیم به طور اتفاقی حداقل من زودتر از جلال رسیدم و بی قصدوغرض جامو انتخاب کردم هرچیه تقصیر جلاله :muscle:

6 پسندیده

دزدیدن نگاه حس خیلی بدی داره برای خود من حتی بدتر از زل زدنه :grin: میخواستم مطمئن شم و شدم :thinking: باید روی اون یکی موضوعم هم کار کنم در موردش
در کل اینکه من هدفم از این کار فقط تست بود و شما جلوی من نشسته بودی از قبل انتخاب نکرده بودم :grin: ریش هامم ریشه هاش محکمه جاشونم خوبه
دورهمی که لنگ ریش های من باشه مهدکودکه :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 پسندیده

ممنونم لطف دارید هم شما و هم پادپرسی ها.

راستش اون روز تو دورهمی هم گفتم خودم فکر نمی کنم حافظه ی خیلی خوبی دارم دیگران اینطوری میگن در مورد نکته سنجی،تحلیل به خاطر سپرده ها و حواس جمعی راستش کمی ژنیتیکی هستش که از پدرم به ارث بردم و بقیه هم به خاطر نوع و جنس درس و کار حقوقی هستش. یه آدم حقوقی اگر دقیق و نکته سنج نباشه هم قدرت تحلیل و هم حافظه ی خوب نداشته باشه اگر دنبال کار حقوقی بره خیلی خودش رو به خطر می اندازه در واقع به جای اینکه مشکل موکلش رو حل کنه هم برا خودش و هم برا موکلش مشکلات بزرگی رو درست می کنه. یه حقوقی باید بتونه هم زمان حواسش نه تنها به گفته ها و شنیده ها باشه بلکه باید به نوع گفتن طرفش چهره اش، حرکاتش و خیلی نکات ظریف دیگه بسته به موقعیت باشه…

زندگی بدون دقت و بدون مدیریت لحظه به لحظه تمامی امور می تونم بگم تقریبا برام بی معنی شده و خیلی درکی از زندگی بدون این ویژگی ها ندارم. یه کمی سخته مخصوصا در مواجهه با مردم عادی اون هم ایران ولی خربزه خوردم باید پای لرزش هم بشینم.

7 پسندیده

چی رو مطمئن شدی؟خدا رحم کنه بهم. @lolmol به دادم برس ! اون روز پيش جلال نشسته بودي چي مي گفت در مورد من؟

حالا آقاي @Jalal_Razavi نتیجه ی آزمایش تون رو در مورد بنده میشه مرقوم بفرمایید :pray:t2:

راستش رو بگم من حس بدی بهم دست نداد وقتی نگاهت رو دزدیدی آخه یه نفر که خیلی ازش بدم میاد (دورازجونت) این مدلی نگام می کرد و بعضا اجبارا می بینمش این کارو میکنه دوست دارم بزنم تو گوشش :grin: چند بار تو خیالم زدمش خیلی چسبید :muscle:

دوست دارم ببینمت دوباره و این کارو نکنی که این خاطره بد ازت از ذهنم بره بیرون

ببخشيد ناراحت نشي يه وقت هيچ منظور بدي ندارما :pray:t2:

8 پسندیده

نتیجه آزمایشم فقط در مورد شما نیست در مورد همه افراده
توی موضوع چرا نگاه کردن به چشمان افراد غریبه سخت است؟ حتما نتایج مجموع آزمایشات و تحقیقاتم رو مینویسم

ناراحت چرا :grin::innocent::bouquet:

6 پسندیده

آزمایشهای لذت بخشی رو انجام میدی پیشنهاد میکنم آزمایش بعدیت این باشه
چرا افراد از ناخنک زدن به غذاشون واکنش خوبی نشون نمیدن !:sweat_smile:

5 پسندیده

خود من اجازه ناخونک زدن میدم به همه چون خودم ناخونک زنم :joy::joy: سیب زمینی که سرخ میشه هرچقدر فاصله اش تا زمان غذا زیاد باشه حجمش به مرور کمتر میشه :sweat_smile:

4 پسندیده

خب دیگه بیچاره شدیم :laughing: دورهمی بعد به تعداد آزمایش کننده ها اضافه میشه آقای مدیر @yousef لطفا یه فکری بکنید قضیه داره جدی میشه

5 پسندیده

جدا از شوخی، از نظر حقوقی و اخلاقی، آزمایش و تحت فشار قرار دادن افراد به هر نیتی، تبعات خیلی شدیدی داره! توصیه میکنم که از اینکار پرهیز کنید! علاوه بر توصیه به بقیه چیزها البته :grin:

5 پسندیده

@Fatemeh-law من شوخی کردم :raised_hands::grin::sweat_smile: در فضای بیرون اینجوریم :bowing_man: همش تقصیر کنجدیاس :joy::joy:

5 پسندیده

giphy2
:neutral_face:

2 پسندیده