چه تیپ شخصیتی داریم؟؟

امروز یک موجی بین تمام اطرافیانم افتاده بود خواستم شماهارو هم سوار این موج کنم
تیپ شخصیتی من ENFP است
Screenshot_20190730-222316_Chrome
میتونیم این آزمون رو بدهیم و نتایج رو پیش هم فاش کنیم :grinning:
و میتونید از این لینک استفاده کنید چون به شدت ui قوی دارد
https://www.16personalities.com/fa/آزمون-شخصیت

5 پسندیده

خیلی وقت بود که دنبال یه تست mbti فارسی درست و حسابی بودم و همیشه اجباراً میرفتم سراغ مرجع انگلیسی؛ این یکی انصافاً از لحاظ راحتی نمرش بیست بود :+1:

قبلناکه مدل شخصیتیم ENTP بود ببینیم این سری نتیجه چی میشه.

خیلی تست بی ادبیه! شخصیت منو سرگرم کننده نام گذاری کرده!:unamused:

سرگرم‌کننده
ESFP-a

فکر کنم همون مرجع انگلیسی منو بهتر شناخته بوده :expressionless:

پ.ن: من نتونستم عکس درستی ازش بگیرم.

1 پسندیده

:joy::joy::joy: من شمارا “درخشنده” می نامم
20190730_231854
اره سایت خوبیه و بی ادب نیست به خوبی شمارو شرح داده و گفته آدمی نیستین که دور خودتون سیم خاردار بپیچید :grinning: و به دیگران ذوق و انرژی میبخشین

3 پسندیده

خوب تیپ شخصیتی من رو معمار داد INTJ_A با تستهای قبل میخونه. هرچند نمی‌فهمم که A یا T بودن معنی خاصش چیه و فکر نمیکنم از این لحاظ قدرت تشخیص داشته باشه (خاصیت INTJ اینه که اساسا به همه‌چی شک داره :grin:)

3 پسندیده

سلام باهوش :raised_hand::raised_hand::raised_hand:
تمام افراد فوق باهوش این تیپ شخصیت رو دارند

1 پسندیده

INFJtype

البته آقای @somo849 توجه داشته باشید این سایت فارسی نیست صرفا تست رو به چندین زبان داره و توضیحات کاملش انگلیسی هست ولی برای من هم خیلی دقیق تر از سایتهای ایرانی بود.

من رو INFJ-A «حامی» تشخیص داد! :sweat_smile: یه جایی نوشته بود این شخصیت سوشال گاربج رو جمع میکنه برا خودش!
تا جایی که فهمیدم باید از توضیحاتی که راجب شخصیتت داده بفهمی درست تشخیص داده یا نه. چون درصدهایی که به ۵۰ نزدیک هست ممکنه یکی از این چهارتا حروف رو برای شما به دیگری تبدیل کنه که میتونه ناشی از دقت کمتر شما در پاسخ دادن به تست یا اشکالات تست بوده باشه.
@yousef ظاهرا A و T میخواد نشون بده به ترتیب اعتماد به نفستون بالا یا پایین هست حالا نحوه ی تشخیصش احتمالا تخصصیه.

5 پسندیده

سلام
منم INTJ م
AوT واریانت هر تیپ ن
یعنی یه تعریف جزئی تر از هر شخصیت
اینو بخونید

5 پسندیده

مرسی از اشتراک گذاریتون :heart_eyes:

1 پسندیده

من هم INFP
یک انتقاد به تست MBTI وارده. دوستان MBTI برای حالت میانی و تعادلی جواب نداره.
ولی خوب تست جالبی هست.

4 پسندیده

به من تیپ شخصیتی حامی رو داد!!! بخدا درست جواب دادما نمیدونم چرا اینو گفته :smile:

https://www.16personalities.com/fa/infj-شخصیت

1 پسندیده

خیلی ممنون بابت معرفی این ازمون ، تست جالب و تقریب خوبی بود و نتیجه من هم INTJ-A شد معمار :grin: :grin: همیشه عقاید مردم که احدالناسی بهش شک نمی کرد برام سوال بود همیشه با قوانین حاکم اخلاقیات سنت ها سرناسازگاری داشتم این ویژگی گونه شخصیتی معمار در من رو این تست خیلی عالی تشخیص داد

1 پسندیده

INTJ افراد خیلی باهوشی هستند :slight_smile:

جالب بود؛ با همه تست‌هایی که تا الان داده بود فرق داشت؛ برای من ENFJ_A تشخیص داد.

2 پسندیده

تیپ شخصیتی من INFP_A میانجی بود.
جوابش دقیقا مثل تستی بود که قبلا هم داده بودم😅

1 پسندیده

به من شخصیت ENTP-A داد
مجادله گر

2 پسندیده

شخصیت من ISTP-T چیره دست…یه سریاشو قبول داشتم یه سریاشو نه :slightly_smiling_face:شایدم درست جواب ندادم

2 پسندیده

خداروشکر من شخصیتم فرمانده است.
ENTJ-t
همون چیزی که انتظار داشتم!

2 پسندیده