چه کسی؟ چه تصویری؟

(Arezoo Emami) #81

لاله كلاه مشكيه هست
كلي فكر تو سرش داره، هميشه يه طرح نو داره
لاله هميشه ايده هاي جديد داره و خاصه
لاله رو نميشه توي كليشه كنار بقيه قرار داد
لاله شگفت انگيز و متفاوته
كلاه متفاوت داره و يه سر و گودن از بقيه بالاتره، تازه هميشه تو هر سوالي هم جواب ميزاره، بالاترين ميزان لايك رو ميخوره كه البته اين نوش جونش نباشه… :confused::confused::confused:

(Fatemeh) #82

به نظرم لاله ردیف اول ایستاده و اونی که شال زرد داره
:blush:
شاد ،جذاب،مهربان، حمایتگر و ایده پرداز :wink:

آقایوسف رو نمیشه توی این عکس تشخیص داد، چون خودش عکاس هست که با جامعه ی پادپرس سلفی گرفته ولی بین جمعیت گم شده

(ARMAN ) #83

کلاه آبیه به نظرم لاله است رنگ آبی تداعی کننده ملایمت و آرامش!

(یوسف ) #84

یه جور دیگه میشه تعبیر کرد. با @Fatemeh_Shamsali موافقم من نیستم توی عکس. مگه میشه خوشتیپی مثل من باشه و بقیه به چشم بیان :grin:. کلاه سیاه لاله ست، بعد کلاه آبی آرزو @arezoo که کمی تو خودشه این روزها، کلاه قرمز فرشته @moalem که دبیر گفتگو و پر از شور و شوق و هیجانه. شالدارها هم ویراستارها هستن! حالا اگه گفتید هر شالدار کدومشونه؟

(Arezoo Emami) #85

اقا قبول نيست من آبيه رو دوست ندارم، شبيه بقيه ايستاده، ولي من هميشه واسه اينكه تو عكس بهتر بيوفتم به بقيه پشت ميكنم :sunglasses:
من دلم ميخواد كلاه قرمزه باشم كه واسه نشون دادن سمت فتوژنيك صورتش، هم جهت ديگران نيست

(Arezoo Emami) #86

اوني كه زير كلا مشكيه هستش و نصف صورتش افتاده، @Sedarat.m هستش :heart_eyes::heart_eyes:

(Maryam) #87

آره همیشه نصف و نیمه :sweat_smile::sweat_smile:

(فرشته ) #88

و اما من، اون سبزه که خوشگل و مهربون ایستاده لیلاس @leila
اون زرد راه راه که در خط مقدم پادپرسه،علی @Ali_Shakeri

اون پاپیون قرمزه، جلاله @Jalal_Razavi دوست دااره یک پادپرسی ساده باشه ولی نیست.
یوسف هم که به نظرم کلاه مشکی اس. @yousef نمیدونم چرا؟ انگار بهش میاد…

پ.ن: چقدر فکر میکردم شبیه هم ان، انگار نبودن

(Jalal Razavi) #89

نمیشه من اون گوشه پایین سمت چپیه باشم؟ اونی که توی دوربین نگاه میکنه :thinking::sweat_smile:

(فرشته ) #90

میخوای تو به جای یوسف عکس بگیر

(زری) #91

من کجام؟:sunglasses::joy:
کوشی زری :joy::joy::joy::joy: