چه کم و کسری‌هایی در پادپُرس میبینی؟

آری. هم Firefox و IE رو امتحان کردم. back نمیره.

1 Likes

:+۱: ممنون که خبر دادی، بررسی میکنیم و امیدوارم زود درستش کنیم.

البته همیشه میتونین از طریق کلیک روی لوگو به صفحه‌ی اول برگردین. ولی صفحه‌ی قبل رو لازمه چک کنیم.

در نسخه موبایل پادپرس تاریخ یا زمان پاسخ هارو نمیتونم ببینم. حتی با انتخاب “نمایش برای کامپیوتر” هم نمودار زمان پاسخ ها دیده نمیشه.

1 Likes

ممنون که گفتین :+1: برطرف شد.

1 Likes

میشه اینجوری گفت که بیشتر از یک پنجم پاسخ های این مسئله رو شما نوشتید. با تلاش برای مشارکت دادن بقیه در بحث (تگ کردن افراد) هم میتونی به حل این مسئله کمک کنی.

2 Likes

کاش پادپرس یه جایی داشت که ادم می تونست احساستش رو به محتوای ادمها نشون بده .

مثلا من دلم می خواست که برای مریم یه ای ول بفرستم. ذوق زدگی نشون بدم اما فقط دکمه مفید است داریم که خیلی عصا قورت دادهست. اگه هم همون پایین نوشته مردم ابراز احساسات کنی اینجا شلخته و شلوغ میشه و خوشایند ادمهای ناشلخته نیست خیلی

یا یه جایی داشت که میشد موضوعاتی که شک داری مناسب پادپرس هستن یا نه رو به صورت خصوصی ارسال کنی و بعد که تایید گرفت پابلیش کنی. مثل همین یکی .

اومدم این موضوع رو تگ بزنم اما هیچ کدوم از تگها تن این موضوع نمیشه به نظرم . شاید یه تگ فیدبک به پادپرس هم بد نیاشه

4 Likes

تو پادپرس از خوندن سوالا و جوابایی که به ذهن خودم نرسیدن لذت میبرم. یه سوالی که توجه مو جلب میکنه و دلم میخواد جوابشو بدونم و از طرفی تعداد زیادی از کاربرا بهش جواب دادن، وقت زیادی ازم میگیره تا کل پاسخ ها رو بخونم.
اگه برای پاسخ ها امتیاز دهی میشد و این امکان وجود داشت که پاسخ ها رو بر اساس امتیاز هم بتونیم ببینیم خیلی دلچسب تر میشد.
امتیازدهی غیر از لایک کردن باشه. امتیازو فقط به پاسخ هایی بدیم که مستقیما به جواب مسئله اشاره داره. ولی لایک میتونه به بحث های حاشیه ای هم تعلق بگیره.

5 Likes

علامت قلب زیاد هم عصا قورت داده نیست. :heart:

2 Likes

من نمی دونم منظورتون از فیچر چیه و خوب نمیخوام بگردم چون به نظرم شما اگه این پست از جانب گرداندگان پادپرس گذاشته شده باید این موضوع رو مد نظر قرار بدن که خیلی ها با اصطلاحات طراحان وب ( فکر میکنم مربوط به این دسته باشه) با خبر نباشند و حوصله شونم نکشه بگردن و در نتیجه از جواب دادن منصرف بشن و خوب اگه ما خودمون برای پیدا کردن معانی درست و قشنگ برای لغاط انگلیسی حرکتی نکینم دیگران برامون انجام میدن که ته تهش میشه ( نان داغ شکلات داغ).
از طرفی حس میکنم اگه میشد مثلا توی پرفایل افراد متوسط تداد قلب های که به پستهاشون داده میشه رو دید ( اینکه قدر پستهایی که گذاشتن مفیده برای کل جمعیت) اون وقت لاقل میشد اینطوری لاقل اگه منی که ایشون رو نمیشناسم و با کلیک بروی عکسشون میخوام از ایشون اطلاعات کسب کنم می فهمیدم که ایشون چقدر اطلاعات خوبی در اختیار باقی افراد میذارن و در نتیجه میتونستم باقی پستهاشونم بخونم و یا اگه تو اینده امکانات با خبر سازی از پست برای افراد تو پادپرس ایجاد شد ایشونن رو نشانه دار کنم تا اختصاصا پستهای ایشون رو دنبال کنم.

2 Likes

#کتاب
جیمز سی. کلاگ در کتاب ویتگنشتاین در تبعید می نویسه که : هرچه بزرگتر شدم فهمیدم که چقدر سخت است ادمها خودشان را به دیگران بفهمانند.

#تجربه

الان من اینجا دچار همین سختی شدم .

شاید اشتباه برداشت کردید از نوشته ام. "عصا قورت " داده بودن این قلبه برای من یک مفهوم شخصی داره که انتقال این مفهومه معضل شده الان :slight_smile:
و البته نوشتن جمله “شاید اشتباه برداشت کردید” هم جمله درستی نیست. چون مفهوم "عصا قورت "داده در ذهن شما یه چیز دیگه ست

من نمی تونستم با کلیک روی قلب مفید، حسم رو به محتوای مطرح شده منتقل کنم. حس هیجان و شعف. اون قلب میگه این مطلب مفیده اما من دوست داشتم بتونم چیز بیشتری برای نشان دادن احساس درونیم نسبت به اون محتوا می تونستم نشون بدم. اما حس کردم ابزارش نیست و با جمله هم اگه می خواستم این حس رو توضیح بدم اونجا رو شلوغ می کردم

2 Likes

همین ویژگی ها و ابزارهایی که در دست کاربرها هست که بتونند به کمک اونها در پادپرس حرکت کنند.

به نظرم ادمها روی پروفایلها سریع کلیک نمی کنند. شاید بهتر باشه که در کنار این که در پروفایل هر فرد اورده میشه که کامنتهای خوبی تولید کرده، یه صفحه هم باشه که وقتی بازش می کنه کاربرها رو مقایسه کرده باشه از منظر میزان ارزشمندی محتوایی که تولید کردن شبیه یه لیدربورد (leaderborad) .

نمیدونم معادل لیدربورد چی میشه. شبیه بازی گلف، که بازیکنها رو هر روز امتیاز دهی می کنند. بر اساس بازی که ارائه میدن. اینجا میشه الهام گرفت ازش و ادمها رو بر اساس چیزی که می نویسند و به اشتراک می گذراند امتیاز دهی کرد. و من که یه تازه وارد هستم وقتی به بورد نگاه کنم متوجه میشم کدام کاربرها محتوای بهتری اینجا گذاشتن.

2 Likes

من تازه‌وارد هستم و هنوز به درستی کار توی پادپرس رو متوجه نشدم؛ تا‌ الان فهمیدم هر موضوعی که پاسخ جدید دریافت کنه حتی اگه خیلی قدیمی باشه میاد اول لیست به نظرم اگه میشد هم تاریخ سوال رو ببینیم هم تاریخ آخرین جواب رو خوب بود؛ اگه در مقابل علامت قلب برای لایک علامتی هم برای مخالفت بود خوب بود.

2 Likes

اتفاقا تازه واردها بهتر ميتونن كم و كسرى ها رو ببينن و مطرح كنن، چون هنوز “عادت” نكردن يا غبار عادت رو نگاهشون ننشسته! پس اگه موردى بود حتما بگيد.

اين نكاتى كه مطرح كردين تا حد خوبى در دسترسه:

با تغيير قالب از حالت مينيمال و در نسخه دسكتاپ چنين اطلاعاتى در دسترسه. :point_left: چطور ظاهر پادپُرس را متناسب با خواسته‌ی خودم تغییر دهم؟

براى بيان مخالفت، دكمه نقد :speech_balloon: و يا پاسخ مستقيم در دسترسه.

4 Likes

تاریخ واضحی برای درک زمان نوشته ها وجود نداره (اونی هم ک هست میلادی هست )
من به عنوان یه کاربر تازه وارد واقعا تشخیص نمیدم نوشته ها برای چه زمانی هست

4 Likes

اگر سند سازی بشه به نظرم به جای حرف زدن خالی و جنجال تو بحث ها خیلی بهتر جواب میده
این که داریم بحث های سیاسی و مذهبی و محدود میکنیم یعنی به 90 درصد سوالات تو ذهن فیلتر میزنیم که نباید این گفتگو ها رو انجام داد البته این نظر من هست و منتظر نقد دوستان هستم :sweat_smile:

4 Likes

يعنى ٩٠٪ پرسشهاى ذهن شما سياسى-مذهبيه؟ :hushed: :scream: سوالاى ذهن من بيشتر فانتزيه!

اوايل كار، بحث سياسى و مذهبى تو پادپرس مجاز نبود، ولى الان در سوالات سياسى-مذهبى در اتاق ميزگرد تحليلى هفته پيش گرفته ميشه و اتفاقا بحثهاى خوبى هم اونجا شكل گرفته كه براى خود من نقش آگاهى-بخشى خوبى داشته: :point_left: #Free-discussion

مشتاقم زودتر پرسشهاى سياسى-مذهبى ذهنتون رو مطرح كنين و ما رو هم به فكر بندازين :blush:

4 Likes

انشالله به زودی با کمک شما

اتفاقا نقد من هم همین هست چه اطلاعات و داده هایی باعث تغییر تصمیمات کلی تو روند پادپرس هست؟ (میزان شفافیت دلایل تصمیم های مدیران محتوا)

3 Likes

دلم میخواد بعضی از جاهای متنایی که مینویسن یا دارم میخونم رو بوکمارک کنم که درجه اهمیتش رو نشون بده و اون ها رو سیو شده داشته باشم
درست مثل اپ طاقچه
خلاصه برخی حرف ها خیلی کمکم میکنه
یا حداقل اونها رو به ایمیل یا بخش به خصوصی ارسال بشه

3 Likes

پاد پرس رو روی اندروید هم پیاده کنید
بشه یه نرم افزار …
قطعا تعداد کاربرا طیاد تر میشه و ارتقا و پیشرفتش هم بیشتر مبشه

2 Likes

قابليت بوكمارك تو پپ هست، تستش كنين. اتفاقا فيچر به شكل جذابى هم پياده شده و حتى بهتون در زمانى كه ميخواين پيام هم ميده.

:point_left: چطور بدون دنبال کردن یه موضوع، براش یادآوری دریافت کنم؟

پادپرس روی اندروید هم به شکل اپلیکیشن به راحتی قابل استفاده س، این راهنما رو چک کنین بهتون میگه چطوری: چطور اپلیکیشن پادپُرس رو روی گوشی اندروید یا ios نصب کنم؟

2 Likes