کدام روش ارتباط با یک دختر را میپسندید؟!

پسری جوانی قصد دارد با یک دختر ارتباطی صمیمی و عمیق برقرار کند، کدام روش را برای ارتباط با این دختر میپسندید؟! ترجیحا تصور کنید این دختر یکی از اعضای خانواده شما هست.

روش اول: آشنایی سطحی با دختر(دیدن و صحبت کوتاه)، آشنایی بیشتر با دختر از طریق معاشرت(مجازی یا حضوری)، ابراز علاقه به دختر(گفتاری، هدیه و…)، مداوت به ابراز علاقه(زمان گذاشتن، درک کردن و…)، ارتباط کمی صمیمی با دختر، ایجاد وابستگی، ایجاد ارتباط صمیمی و عمیق با دختر

روش دوم: آشنایی سطحی با دختر، آشنایی بیشتر از طریق معاشرت با دختر و خانواده اش، تحقیق در رابطه با دختر و خانواده اش، کسب اطمینان کامل از علاقه اش به دختر، کسب اطمینان کامل از تفاهم داشتن با دختر، ابراز علاقه به دختر، قبول و امضای تعهد به این ارتباط و تمام عواقب و مسئولیت های این ارتباط، اعلام رسمی این ارتباط و تعهد به دوستان و آشنایان، ارتباط صمیمی و عمیق با دختر، ایجاد وابستگی

روش اول ارتباط، بیشتر از سبک زندگی غربی گرفته شده که در ایران در حال افزایش هست (ممکنه تفاوت هایی وجود داشته باشه).
روش دوم ارتباط، رو دین اسلام پیشنهاد داده که در ایران در حال کاهش این نوع ارتباط هست.

خواهشمندم در صورت پاسخ از اصل موضوع دور نشوید، متشکرم

2 Likes

روش دوم
زیاد یا کم شدن نوع رابطه مهم نیست
مهم درست یا غلط بودنشه
توی دومی ما خودمونو در قبال رابطه مسیول میکنیم پس حتما براش خوب فکر میکنیم و بعد تصمیم میگیریم
اما دومی نه ! میریم تو رابطه بدون پایبندی خاصی (عموما پایبندی در روش اول احساسی است نه رسمی) صرفا از طرف خوشمون اومده
دوستان لطفا دلیل خودتونو بگید و دلایل بقیه رو کاری نداشته باشید تا طبق خواسته اقا مهدی از بحث فاصله نگیریم …

در کل اعلام کردن احساس به صورت رسمی یعنی خواستگاری

در غیر این صورت یعنی دوستی " که نباید ابراز احساس مستقیم به صورت علنی برای همه یا حتی خود شخص بشه"

در اونجا که گفتی فکر کن دختر عضوی از خانواده شماست، من نمیتونم به جای خواهرانم تصمیم بگیرم و این از اصالت دور است . ولی خودم دوست دارم بر مبنای گفتگو همه چیز مشخص شه از گذشته و آینده نمیشه ارتباط خوبی ساخت . اگر گفتگویی صورت گرفت و علاقه ای که خارج از تقسیم بندی ها و انتظارات بود شکل گرفت میشه یک رابطه خوب . همه چیز به طرفین بستگی داره