کدام فیلم را چند بار تماشا کردید؟

چرا من هیچ فیلمی و بیش از یک بار نگاه نکردم؟ :face_with_monocle: خیلی جالبه که بعضی ها بیش از 10 بار یک فیلم و تماشا کردن …
یعنی بعد از دهمین بار چه تجربه ی جدیدی کسب میشه؟

5 پسندیده

خیلی…بعضی از فیلمها را باید بارها نگاه کرد تا چیزهای جدید کشف کرد… و البته تمامش این نیست… نوشتیم که بعضی ها به دنبال تکرار حس های قدیمی هستند… از صحنه هایی که لذت بردند…

5 پسندیده

این جالبه. چون @Ghazaleh هم تقریبا همین رو گفته. ظاهرا خانومها خیلی علاقه‌ای به دیدن چندباره فیلم ندارن. دلیلش چی میتونه باشه؟ :thinking: یه احتمال خوب میتونه این باشه که جزئیات رو خیلی دقیقتر از آقایون میبینن و نیاز به تکرار ندارن.

4 پسندیده

این توجه به جزئیات گاهی کار دست آدم میده. یادمه اولین قسمت فیلم اره رو که دیدم به صورت پرده ای بود و صدای تماشاگران در طول فیلم شنیده می شد. خوب مساله این بود که قاتل همون جسدی بود که تمام فیلم توی اون زیر زمین دراز به دراز افتاده بود ( خودش را به مردن زده بود) این فیلم را وقتی با دوستم و خانمش تماشا کردیم خانمش وسط فیلم گفت: معلومه همین جسده قاتله… ما به همدیگه نگاه کردیم و ازش پرسیدم از کجا فهمیدی؟ گفت نشنیدید؟ عطسه کرد! متوجه نشدید؟:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:
خوب دیگر سعی نکردیم بگوییم این عطسه تماشاگران فیلم بوده…
اما از این دقت ها

6 پسندیده

سریال پیاده روی مردگان که هنوز دنبال میکنم
فیلم گلادیاتور که بی نظیره! :heart_eyes:
با بازی بی نقص و تاثیر گزار راسل کرو

فیلم پاپیون ده بار تا الان دیدم بازم پیش بیاد میبینم
فیلم برباد رفته چون طولانیه فقط 5-6 بار اینم پیش بیاد باز میبینم :slightly_smiling_face:
p
b
خوشبختانه هر دو فیلم دوبله شده هستند

1 پسندیده

فیلم های زیادی هستند که بارها تماشاشون کردم و هر بار تجربه جدیدی بودن برام و باهاشون عشق کردم.
اما فیلمی که زیاد می بینمش و هر بار پس از تیتراژ پایانش دلم بیشتر از همیشه واسش تنگ میشه. فیلمی که هر بار حالم خوبه، حالم بده، شادم، غمگینم، دلتنگم، سرم شلوغه، بیکارم و … به تماشاش میشینم و حدود سه ساعت و ربع از دنیا جدا میشم و با آدماش زندگی می کنم، فیلم Winter Sleep یا خواب زمستانی نوری بیلگه جیلان هست.

xbts1430512675

5 پسندیده

باور میکنید چند ساله زیاد فیلم نمی بینم فیلمهایی هم که از گوشی میبینم
اکثرا یه بار دیدم . شاید بگم تو این دو سه سال اخیر سالی 5 یا 6 تا فیلم سینمایی یا بخشی از سریال رو دیدم.
اصلا یادم نیست اسمشون رو . آخرین بار هم احتمالا ده ماه پیش بود بخاطر همین یادم نیست

3 پسندیده

فیلم در جستجوی خوشبختی. روند زندگی گاردنر که در این فیلم روایت میشه جالب ، تاثیرگذار و انگیزه بخش است. این فیلم رو زیاد دیدم و هروقت که دوباره می‌بینم برام حس تازگی و جذابیت داره.

4 پسندیده