کدام مخلوق‌ها شما را به زیبایی خالق نزدیک کرده؟

سلام، میخواستم بدونم کدوم یکی از زیباییهای جهان هستی که باهاش مواجه شدین، شما رو به زیبایی خالق رسونده؟

من امروز یه بوته گل صورتی خیلی زیبا دیدم، با خودم گفتم خدایی که این گل زیبا رو آفریده خودش نهایت زیباییه.

paszamine_com_1643_Full_HD

3 پسندیده

همه هستی در اوج زیباییست کوه جنگل دریا مرتع کویر فلات گل میوه جانوران گیاهان و…

زندگی زیباست ای زیبا پسند / زیبه اندیشان به زیبایی رسند
آنقدر زیباست این بی بازگشت / که برای آن توان از جان گذشت

2 پسندیده

درست میگین. به نظر من باید چشمانی زیبابین داشت وگرنه خیلی از افراد به راحتی از کنار این همه زیبایی میگذرن، از وقتی به خودم گفتم باید به زیباییهای طبیعت بیشتر دقت کنم، انگار دور و برم قشنگ تر شده، تا اون روزی که بوته های گل کاکتوس که در فاصله کمی از خونمون بود رو دیدم که پر از میوه کاکتوس بود و هیچوقت ندیده بودم:heart_eyes:

2 پسندیده

من با اینکه خالق یه چیز زیبا حتمن زیباست چندان موافق نیستم چراکه یه موجود زشت میتونه یه اثر هنری خیلی زیبا درست کنه یا یه پلیدی می تونه در نهایت مثبت بشه.

2 پسندیده

منظورم از خالق،فقط خدا بود:blush:

1 پسندیده

این بر میگرده به معیار زشتی و زیبایی در نگاه افراد. آره ممکنه یه آدم که از نظر من زشت هست، خالق یه اثر زیبا باشه ولی ملاک زشتی ظاهری فقط نگاه من بوده که ملاک و معیار درستی نیست.

نکته دیگه این که زشتی و زیبایی خالق یک اثر در حیطه توانش نیست تا تغییرش بده ولی با هنر و مغز خودش زیبایی رو تصور کرده و دست به خلق اثر زده. یعنی در حد توانش زیبایی رو بوجود آورده.
زیبایی خالق به مرزهای توانایی ش در خلق زیبایی بستگی داره.

3 پسندیده