کسی اینجا درآمدش رو دوبرابر کرده؟ چطوری؟

راجع به تجربه واقعی حرف میزنم. تا حالا تجربه ی این رو داشتین که درامدتون رو از یه مقدار مشخصی معقولی مثلا بالای یه میلیون تومن، دوبرابر کنین؟ چه استراتژی پیش گرفتین؟ تجربه تون چی بوده؟

8 پسندیده

بارها شده! درآمدم رو از صفر، دو برابر و حتی چند برابر کردم! :joy:
ولی جداً مشتاقم جواب های متفاوت به این سوال خوب رو دنبال کنم. :pray:

6 پسندیده

در آمد یا دارایی؟
فرقی دارن اصلا یا اینجا؟

یه مثال زیر یک میلیون تومنی دارم؛ اگه خلافه قواعد بازی نیست بگم :innocent:

2 پسندیده

افرادی که کار خدماتی انجام میدن مثل برنامه نویس ها ، گرافیست ها و مشاور ها تو بازی " زمان در برابر پول " هستن .

یعنی تنها راه این که بتونن درآمدشون رو بیشتر کنن اینه که زمان بیشتری رو صرف کنن برای کارشون .
فرضا من برنامه نویس اگه به طور متوسط روزی 4 ساعت کار میکنم و 6 تومن درآمد دارم باید روزی 8 ساعت کار کنم تا بتونم 2 برابر کنم درآمدم رو .

بخاطر همین بهتر هست افرادی که تو بازی "پول در برابر زمان " هستن همیشه یه مقداری از پولشون رو وارد بازار سرمایه کنن تا بدون وقت گذاشتن بتونن درآمد کسب کنن . و من از این طریق درآمدم رو تونستم بیشتر بکنم .

یه نکته دیگه ای هم وجود داره و اون اینه که تو مهارت های فنی ( مثل نجاری ، کابینت سازی ، لوله کشی و یا برنامه نویسی ) درآمد میتونه رابطه تصاعدی داشته باشه با پرستیژ شما و مهارتتون .

یعنی اگر شما روی پرستیژ خودتون کار کنید تا بتونید خودتون رو برای گرفتن پروژه , بی نقص پرزنت کنید خیلی احتمالش زیاد هست که بیشتر از چیزی که دستمزد شما هست پول دریافت کنید . البته اینم بگم پرستیژ بدون مهارت یعنی ادعا الکی داشتن و این میتونه برند شخصی شمارو داغون کنه

به شخصه خیلی با این موضوع برخورد کردم که کارفرما صرفا بخاطر این که من قشنگ تر از یه برنامه نویس دیگه حرف میزنم و قیمت بالاتری دادم پروژه رو به من میده . در صورتی که برنامه نویس قبلی هم میتونست کارش رو انجام بده با قیمت پایین تر .

5 پسندیده