کی پادپرس رو بهت معرفی کرد؟😁

کسی که پادپرس رو بهت معرفی کرد کی بود؟
من خودم بابام معرفی کرد بهم.:blush::grin:
آیا از سایتی که بهت معرفی کرد راضی هستی؟

6 پسندیده

گوگل به من معرفی کرد
و کاملا راضی‌ام

فکر کنم شما باید پدر رو تگ کنی

8 پسندیده

خیلی ممنون
ولی میشه توضیح بدید چطور تگ کنم؟ :relaxed: :relaxed:

2 پسندیده

اگر اینجا اکانت دارن، @ رو بزنین و اکانت رو اضافه کنین.

2 پسندیده

من لینک پادپرس رو توی کانال تلگرامی ویراستاران دیدم و عضو شدم؛ تا الان برام جذاب بوده که به فعالیتم ادامه دادم.

7 پسندیده

اکانت چیه؟ :thinking: :thinking:

2 پسندیده

از طریق گوگل پیدا کردم و جالبیش اینه داشتم یه نظر از @lolmol رو میخوندم با خودم گفتم عجب پرفسوریه تو اینجا بعدش فهمیدم مدیره :smile:

7 پسندیده

به پروفایل خودتون نگاه کنین یک اسم انتخابی دارین و یک کلمه‌ای (نام کاربری) که برای سیستم اینجا به معنی هویت شماست. مثلا اسم انتخابی شما mahtaab و نام کاربری شما برای سیستم MAHTAAB88 هست. برام سئوال شد که چطور وارد پادپرس میشید؟

2 پسندیده

ایمیل خودم رو می نویسم و رمز عبور

1 پسندیده

اکانت بابام @saagog است

6 پسندیده

بسیار هم عالی.

حالا جواب سئوالتون: من از طریق ایمیل دانشگاهی که در اون کار میکردم با پادپرس آشنا شدم. بعد هم وارد شدم چون با خیلیها از قبل آشنایی داشتم و دیدم که اینجا مناسب شخصیت من هست و دیگه ماندگار شدم.

9 پسندیده

من از طریق یه میکروکتاب درباره‌ی مطالعه با پادپرس آشنا شدم …

9 پسندیده

این بانوی عزیز به من اینجا رو معرفی کردن.
@lolmol

9 پسندیده

منم بابام بهم معرفی کرد😅

8 پسندیده

دوست و همکلاسی دانشگاهم @najme پادپرس رو معرفی کرد، و شناختی که از لاله داشتم باعث شد، مشتاق بشم به پادپرس سر بزنم.

9 پسندیده

من از طریق دوستان عزیزم @leila و @najme با پادپرس آشنا شدم همچنین با @yousef و @lolmol از فضای پادپرس و پادپرسی ها خوشم میاد حس خوبی بهم میده منو یاد فضای دانشگاه و دانشجویی میندازه که جزء بهترین خاطراتم زندگیمه :relieved:

6 پسندیده

خوشحالم که هنوز بچه‌ها فعالن تا حدودی و از یک نظر متاسفم که پادپرس این روزها فعالتر نیست. حس میکنم نیاز به این محیط بیشتر از هر زمانی احساس میشه.

5 پسندیده

دقيقا همين طوره ياد روزهايي بخير كه كلي تو پادپرس بحث هاي چالشي و جدي ميكرديم خيلي جمع مون رو دوست داشتم و دارم :heart: :relieved:
اي كاش هفته اي يك روز حداقل يكي دو ساعت به اون فضا برگرديم در واقع يه وقتي براش باز كنيم تو برنامه مون برنامه ريزان پادپرس تلاش مضاعف شما را خواهانيم :pray:t2::rose:

4 پسندیده

گوگل.

زیاد راضی نیستم، چون بسیاری از مطالبی که نوشتم و همه‌ی سوالاتی که طرح کردم، همگی از ابتدای ورودم به پادپُرس، پنهان شدند، و همچنان هم پنهان هستند و کسی رسیدگی نمی‌کنه!

2 پسندیده

@lolmol
@yousef
@leila
@moalem

2 پسندیده