یه مشکل توی نوآ 009 هست به نظرم ... راه حل شما چیه ؟

محوریت این نوآ خیلی خیلی برای من جذاب و جالبه و خیلی دوست دارم دیدگاهای مختلف رو تویش بشنوم تا برام یه تجربه خوب باشه و این که این بار یه بانک سوال جامع و عالی قبل از برگزاری نوآ داشتیم خیلی خیلی به نظرم ایده خوب و سنجیده ای بود و مشکل مشارکت نکردن توی طرح سوال رو حل کرد …

منتها الان که کلی سوال داریم به نظرم خیلی سوال ها پایین لیست میمونه و حتی ممکنه هرگز دیده نشه . به نظرتون چطوری میشه مشارک توی طرح پاسخ برای همه سوال ها رو بیشتر کرد ؟

به نظر خودم ازونجایی که سوال ها لایک شدن اگر سوال ها بر اساس ترتیب لایک ها نمایش داده بشه بعد از اولویت ترتیب آخرین پاسخ میتونه مشارکت رو بیشتر کنه . چون کسایی که لایک کردن سوالی رو سوالشون رو بالای لیست میبینن و مشتاق تر میشن برای پاسخ . راهکار های شما چیه ؟

4 پسندیده

خوبه ولی عملی هست؟ @lolmol

:+1: ممنون از این نکته‌ی ظریف. الان این پیشنهاد از طریق آیکون کلاه فارغ‌التحصیلی کنار «جستجو» در دسترس شده.

برای صفحه اصلی راه حل تو ذهن خودم اینه که موضوعات رو در قالب بعضی شیطنت‌ها در زمان‌های مختلف بیاریم بالا :wink: این کار رو میشه از طریق ویرایش موضوع و یا درج یه پاسخ و پاک کردنش(! :grin: ) انجام داد.

بقیه چه راهی به ذهنشون می‌رسه؟

5 پسندیده