Https://nashreonline.com/shop/

امروزه پیدا کردن قالب های آماده کتاب و مجله، دغدغه ی بسیاری از شما است و شاید این قالب ها در سایت های مختلف استانداردهای لازم را نداشته باشند. ما در اینجا به شما سایتی را معرفی میکنیم که با پیش بینی تمامی مواردی که ممکن است در جریان کار طراحی کتاب، مجله، کاتالوگ، بروشور و … نیازمند بررسی و تغییر باشد و رعایت استانداردهایی که در طراحی آنها لازم است به آن پرداخته شود طراحی و آماده شده اند.

فروشگاه نشرآنلاین به عنوان مجموعه تخصصی طراحی و صفحه‌آرایی کتاب و مجله، با سالها تجربه در زمینه طراحی انواع مجله و کتاب اکنون مفتخر است با طراحی قالب‌ های آماده طراحی و صفحه آرایی این تجربیات را با شما به اشتراک بگذارد.

قالب آماده کتاب، مجله، نشریه، بروشور و … بصورت چاپی و الکترونیک، در بخش فروشگاه نشرآنلاین در دسترس شما عزیزان قرار دارد؛ این قالب ها با توجه به شیوه‌های اصولی و کاربری صفحه آرایی به شکلی طراحی شده اند که امکان استفاده آسان را برای همه کاربران با هر میزان توانایی و دانش فراهم کرده اند.

قالب های آماده مجله، کتاب و … برخلاف بسیاری از قالب های ارائه شده در سایت ها و مجموعه های دیگر، به هیچ عنوان قالب پروژه‌های مشتریان نمی باشند. لذا بطور کامل و صرفا با هدف ارائه بصورت قالب آماده و استفاده آسان کاربر تولید شده اند و از امکانات ویژه‌ای برخورداند.