بهترین ابزار آنلاین برای مدیریت برنامه های روزانه

آیا سرویسی برای ثبت برنامه های روزانه ، ماهانه ، و … با قابلیت دریافت نوتیفیکیشن و تیک زدن کار های انجام شده میشناسید؟؟

چه وبسایت ها ، اپلیکیشن ها و سرویس دهنده هایی رو میشناسید که در این زمینه فعالیت میکنن؟

7 پسندیده

من از تقویم یاهو استفاده کردم خیلی جالب نبوده. ولی تقویم گوگل رو شنیدم به نسبت خوبه. از اکانت گوگل میتونید به طور مستقیم دسترسی داشته باشید.

5 پسندیده

در سیستم عامل لینوکس من Korganizer و Evolution را پیشنهاد می‌کنم که بسیار فراتر از یک تقویم ساده هستند‌. با توجه به رایگان و متن‌باز بودن این دو نرم‌افزار احتمالا نسخه ویندوزی هم دارند.

تصویری از نرم‌افزار Korganizer

تصویری از نرم‌افزار Evolution

5 پسندیده

یک برنامه ای که تاریخش میلادی نباشه، کسی میشناسه؟

4 پسندیده

اتفاقا ایده خیلی خوبیه که چنین نرم‌افزاری ساخته بشه. اما با همین نرم‌افزار Korganizer در محیط لینوکس KDE می‌توان تقویم جلالی (هجری شمسی) و تقویم‌های دیگر را انتخاب کرد (منبع) به شرطی که روی سیستم نصب باشند.

در حال حاضر چند برنامه وجود دارند که در حد تقویم ساده هستند نه برای مدیریت برنامه‌ها:

4 پسندیده

از تقویم گوگل استفاده کن،google calendar
اگر میخوای شمسی باشه نرم افزار بادصبا رو نصب کن.علاوه بر اوقات شمسی و اذان و تقویم فارسی ،برای شیفت و تایم کاری و یادآوری و event تنظیم کردن هم امکانات نسبتا خوبی داره

3 پسندیده

توی گوگل میتونید تقویم ایران رو اضافه کنید. این خصوصیتش جالبه. توی ستینگ تقویم دنبال alternative calendar بگردید و اونجا میتونید اضافه کنید.

3 پسندیده

من این مدتی که داشتم میگشتم به تسکوک رسیدم

معرفی اپلیکیشن تسکوک؛ راهی متفاوت برای برنامه ریزی

امکان ثبت رویداد بر اساس تقویم و ساعت ، با تقویم خودمون
امکان اضافه کردن توضیحات متنی و صوتی
با انواع نرم افزار های مشابه هم سینک میشه

تو نرم افزار های ایرانی بهترین چیزی بود که پیدا کردم .

3 پسندیده

دو وبسایت
یکی داخلی و یکی خارجی برای مدیریت کار، تیم و کار تیمی

monday
تسکولو

البته تسکولو برای مدیریت برنامه های شخصی چندان کاربردی نیست و البته اصلا با این هدف هم آماده نشده

ولی از monday میشه هم برای فعالیت های اقتصادی و هم فعالیت های شخصی استفاده کرد و با استفاده از این ابزار میشه حتی توازن زمانی و ترتیبی خوبی هم بین کار و زندگی برقرار کرد

3 پسندیده