درباره‌ی پادکست Geek's Guide to the Galaxy چی می‌دونین؟

سلام میخواستم اگر ممکنه کسی میتونه درمورد این پادکست Geek’s Guide to the Galaxy توضیح مختصری یا جامعی بده درمورد چه چیزی صحبت میکنه؟ و تهیه کننده اش کی هستش و … یا کی ها پخش میشه و از چه طریقی قابل دسترسی است؟

در پایان اگر ممکنه یه امکانی ایجاد کنید که همه ی پادکستهای علمی و غیر علمی را معرفی کنید.

2 پسندیده

از اینک آدرس متونید تمام قسمت هاش رو در اختیار داشته باشید

در خصوص چی و چگونه بودنش هم میتونید از این لینک اطلاعاتی کسب کنید

1 پسندیده

ممنونم مشکلم اینکه زبان انگلیسی بلد نیستم به همین خاطر ازتون توضیح فارسی درمورد پادکست خواستم

1 پسندیده

بنده خودم چون فقط چندبار عناوین این سری پادکست رو دیدم و گوش ندادم اطلاعات دقیقی ندارم
اما برای آخر این هفته یه تعدادیشو انتخاب کردم که گوش کنم و اگر چیز جالبی دستگیرم شد ( که حتما همینطور هست ) قطعا اینجا مینویسم

در حال حاضر :
توضیحاتی که خودشون درباره کارشون گذاشتن این هست که مباحث فانتزی و علمی تخیلی با منابع مکتوب یا فیلم ها، بازی ها و کمیک هارو مورد بررسی قرار میدن و همینطور مباحث مرتبط با اون در انواع زمینه هارو مورد بررسی قرار میدن
(مثلا ممکنه فیلم ماتریکس رو بررسی کنن و در این بررسی کلی تحقیقات علمی در مورد لایه های زمانی و مکانی و چیزایی که بصورت علمی داره در موردش تحقیق میشه و در این فیلم هم هستند رو بررسی و اطلاع رسانی میکنن )
با انجام این بررسی ها هم قصدشون بنظر بازتر کردن مانور تحلیل افراد در بسیاری زمینه هاست و همینطور بازتر کردن ذهن افراد برای داشتن خلاقیت های بیشتر

در کل گفته که کیا در این موضوع مشارکت میکنن و مسائلی از این دست
من سعی میکنم پایان هفته چندمورد از کاراشونو بررسی کنم و ببینم دقیقا چی هست و نظرات شخصیم رو در موردش بیان کنم

1 پسندیده