آیا به تعبیر خواب اعتقاد دارید؟

آیا خواب رو نباید تعریف کنیم؟
آیا از تعبیر خواب استفاده می کنید؟ چند درصد به تعبیر خواب باور دارید؟

اعتقاد به تعبیر خواب

10 پسندیده

بلی من به تعبیر خواب باور دارم چون به نظر من خواب پرواز و سیر روح است که روح طی چند ساعتی از قید تن رها میشود و در سیر میپردازد، و درین سیر و سلوک حقایقی را میبیند که ما بعد آنرا حسی خواهیم دید و بعضی هم بی اهمیت است که به ما ربطی ندارد و انرا خواب های کاذب میگویند که به ما ربطی ندارد و آنهای که به زندگی مان ربطی داشته باشد در آینده برایمان اتفاق خواهد افتاد و این سیر و سلوک روح را خواب های صادق میگویند.

4 پسندیده

خواب هارو تعریف کنیم یا نکنیم بستگی به خودمون داره و به طور کلی اگر از بکگراند طرف چیزی بلد نباشیم نمی تونیم در مورد خوابش نظری داشته باشیم البته به جز خواب هایی که در همه انسان ها به یک صورت معنی میشه

از تعبیر خواب استفاده نمی کنم ولی 100 % به تعبیر خواب اعتقاد دارم و انسان مثل کوه یخی می مونه که 10 درصدش بیرون از ابه و 90 درصد اون زیر ابه که متاسفانه ما اون و نمی بینیم مگر در خواب یا شرایط خاص

4 پسندیده

یادمه بچه تر که بودم وقتی مامانم هر شب و هر شب میگفت ک خواب دیده تعجب میکردم
که اقا چه حکایتیه ک من اصلا خواب نمیبینم.
شاید ماهی یه خواب هم نمیدیدم.

اطلاعاتم در مورد خواب همین چیزایی بود که تو کتابای مذهبی بود.
قضیه جدا شدن روح از بدن و رویای صادقانه و این چیزا.

وقتی که مشغله فکریم زیاد شد شروع کردم به خواب دیدن.
همین باعث شد یکم در موردش مطالعه کنم و یکم تحقیق.
خواب یه نوع شبیه سازی مغز از مشغولیات ذهنیه
چیزی که فهمیدم یه سری چیزا در نوع خوابی که میبینیم تاثیر داره

نوع غذا
بک گراند ذهنی
سطح استرس
دیگه یادم نی

1 پسندیده

اعتقاد دارم و از بچگی هم خواب میدیدم…
به تعبیر هم اعتقاد دارم و با خیلی چیزا ارتباط داره.معمولا با کتابهای تعبیر خواب همشون هم نمیشه اعتماد کرد ولی کتاب معتبر هم پیدا میشه.

2 پسندیده

بله
دوستی می‌گفت این خوابها ریشه در ناخودآگاه جمعی داره. یعنی ما معنی شلوار رو نمی‌دونیم چیه! ولی با کمال تعجب در خواب همون معنای تعبیر رو میده. یا نمی‌دونیم لاکپشت چه معنایی داره ولی تعبیر میشه.
اینطور که دوست مهربان گفت این ناخودآگاه جمعی حاصل اتفاقهای گذشته در سیر تکامل انسان حتی در زمان اجداد ساده‌تر از شامپانزه و انسان جمع‌آوری شده.

1 پسندیده

بله من به تعبیر خواب اعتقاد دارم و چون معتقدم خواب انعکاسی از چالش های ذهنی ماست تعبیر ان را از کسی انتظار ندارم و سعی میکنم خوابهایم را بخاطر داشته باشم خواب را با خروج روح از بدن متمایز میدانم

2 پسندیده