انجام چه کارهایی برای خودتون رو جسورانه میدونین؟

یه مربی ورزشی دارم که از دیوار راست یه دستی میره بالا! و خیلی کارهای باحال دیگه انجام میده که هر وقت کارش رو میبینم کلی حال میکنم و آدرنالین خونم میزنه بالا و …! کنارش حرکت ناممکن یا ترس بی‌معنا میشه.

مثلا من یه کمردرد ۱۵ ساله‌ای دارم، این درد مربوط به نشستن پشت کامپیوتر و سبک والیبال بازی کردنم بود. همیشه بهترین راهنمایی که از دکترها و مربی‌هام گرفته بودم این بود که مواظب باش، برو فیزیوتراپی که دردت خوب شه، فلان کار رو نکن.

و حالا به کمک این مربی در یه ماه تونستم حرکت پل رو بزنم! و دیگه نیازی نیست مواظب باشم :grinning:، چون بدنم در حال ارتقا هست.

images

به نظرم خیلی از موقعیت‌های زندگی که درش احساس میکنیم جسارت کافی رو نداریم، از این شکل هستن: مهارتش رو نداریم و بلد نیستیم چطور میتونیم انجامش بدیم. کافیه بخوایم تا به دستش بیاریم.

پرسش

چه کاری هست که هنوز بلد نیستینش و میخواین و دوست دارین جسارت انجامش رو به دست بیارین؟ اگه چه کاری رو انجام بدین، خودتون رو آدم خیلی جسوری می‌دونین؟

ادامه‌ی موضوع بیاین خلاقانه حقیقت یا جسارت؟ بازی کنیم!

6 پسندیده

برای من که خیلی کارها هست ولی مهمترینش، گواهینامه گرفتنه به نظر خودم. نمیدونم چرا هیچوقت علاقه‌ای به رانندگی نداشتم و امتحان نکردم :disappointed_relieved:. شاید برای روز مبادا، سعی کنم یاد بگیرم :thinking:

5 پسندیده

من همیشه تو ذهنم بوده با چتر از ارتفاع بپرم و واقعا فکرش هم باعث دلهره ست برای من

4 پسندیده

من چند ماه دیگه تصمیم دارم که گواهینامه بگیرم اونم موتور.
البته یکی از دلایل گواهی نامه نگرفتنم که اولین بار دارم به زبون میارم،‌عشق سرعت داشتنمه من اگه زودتر وقتی که خام بودم گواهی نامه میگرفتم مطمئن باشید الان داشتم توی پادپرس اون دنیا پست میذاشتم.

1 پسندیده

ایده ساخت یک سایت دارم. ولی وقتی به بزرگیش فکر می‌کنم منو می‌ترسونه.

1 پسندیده