اهل بازی هستید؟ اگه آره چه نوع بازی رو برای یه دورهمی دوستانه پیشنهاد میکنید؟

فکر میکنید برای یه دورهمی ۱۰-۱۵ نفره چه بازی ای میتونه جمع رو سرگرم کنه؟

بگم که وسیله هر چی که باشه مهیا میشه از کاغذ خودکار گرفته تا فوتبال دستی و ps4 و… فقط باید خیلی هیجان انگیز باشه که حوصله مهمونا سر نره!

image

6 پسندیده

اگه جمع تا ۱۵ نفر میرسه، مافیا عاااالیه. وگرنه پانتومیم و در نهایت اگه نخواستین بازی تیمی باشه اسم-فامیل :grin: .

5 پسندیده

مافیا برای کمتر هم عالیه، کانتکت چیز خوبیه، پوکر هم بازی جالبیه ولی 10 نفر یکم شلوغش میکنه، به بازی به اسم avelon هم قشنگه.

3 پسندیده

مافیا که خیلی خوبه من خودم طرفدار پروپاقرصشم مخصوصا با این نقش های مکمل مثل ناتاشا و منافق و اینا
ولی پانتومیم دیگه همه مدلش رو بازی کردیم فکر نکنم کلمه ای مونده باشه که اجرا نکرده باشیم

2 پسندیده

اینا بردگیم هستند؟ برد گیم ها هم انتخاب های خیلی خوبی‌ن اگر بشه جمعی بازی شون کرد

1 پسندیده

ریسک هم بد نیست، البته خُب شاید به دعوا منتهی بشه؛ ما تو خدمت بازی می‌کردیم، آخرش همیشه درگیری بود.

2 پسندیده
  • مونوپولی (با رعایت این شرط که اگه داشت دعوا میشد، یا یکی تقلب کرد یا داشتی میباختی با پا بزنی زیر برد!): حداکثر 6 نفر
  • فتح پرچم (دوباره تخته ای، و استراتژیک): 2 نفر
  • استوجیت (از روی نمونه خارجی dixit، که خیلی کمک میکنه طرز فکر همدیگه رو بفهمین): فکر کنم حداکثر 6 نفر
  • بلاکاس (عالیه! بازی چیدنی): حداکثر 4 نفر
3 پسندیده

اگر چن دست کارت دارید میتونید هفت خبیث هم بازی کنید. خیلی تکنیک بازیهای با کارت مثل پوکر توش نیست ولی میتونی در جمعهای صمیمی جذاب باشه.

4 پسندیده

با حرف اول جمله بساز
اسم و فامیل
چشم بندی زمانی
با حروف اسم بگو
حرف ن تو اسم دختران چندبار بکار رفته
با حرف ف 10 اسم بگو
گل یا پوچ
پانتومیم

2 پسندیده

اهل بازی هستم .مخصوصا بازیهایی که خودمون بتونیم بسازیم .مخلوطی از تحرک و تمرکز و معمایی برای بازیهای داخل جمع های خانوادگی و دوستانه خوب هست مخصوصا اگر تیمی برگزار شن. هوازی(مثل پرتاب توپ و حلقه)، نوشتنی و کشیدنی(مثل اسم و فامیل و نقاشی )،گفتنی(مثل بلوف البته با کارت نه همون اطلاعات عمومی و…)

1 پسندیده

از مافیا که سردرنمیارم🤔

تو بقیه بازی‌ها
علاوه بر پانتومیم (ادابازی)، و اسم فامیل
بازی اسپای‌فال (جاسوس بازی)
و جوکر (کی خندید؟)
هم خیلی دوست دارم

همه‌ی اینها با جمعیت زیاد حالش بیشتره

1 پسندیده