اگه اینترنت قطع شه، چه جوری از زمانتون استفاده میکنین؟

در ادامه‌ی موضوع اگه اینترنت قطع شه چی میشه؟، اگه اینترنت برای یه هفته قطع شه، چقد زمان اضافی به دست میارین؟

و این زمان ها رو چه جوری استفاده میکنین؟

fd-17-internet

4 پسندیده

این مواقع برای من زیاد بدست اومده، مثلا یکبار یه معتادی کابل تلفن خونمون رو کنده بود و یه هفته قطع بود اینترنت. یا زمانی که گوشیم شکسته بود.

میشه گفت بهترین اوقات زندگی برام این مواقع بوده، بیشتر با کتاب خوندن و فکرکردن و یا یکم سریال دیدن سرگرم میشم و خیلی بیشتر از زمانم لذت میبرم.

و میزان زمان آزادی که بهم اضافه میشه خیلی نیست از نظر من؛ ولی همین که از بمباران اطلاعات میای بیرون، این خیلی بازدهی رو میبره بالا و ازین نظر زمان های اضافیِ اضافه ای برات میمونه.

2 پسندیده

خیلی بعیده که کسی با کار مفیدی این وقتها رو پر کنه. دروغ چرا، من فکر کنم با گیم پر کنم، شاید کمی برنامه نویسی.

6 پسندیده

به نظرم اینترنت خیلی باعث صرفه جویی در وقت میشه.

احتمالا اگر اینترنت قطع بشه باید نصف روز رو دوندگی کنیم دنبال اموری که با اینترنت در عرض چند دقیقه انجام می شد :joy::joy::joy::sob::expressionless:: مثل خرید اینترنتی، پرداخت اینترنتی،انتقال کارت به کارت، رزرو اینترنتی، ثبت نام و انتخاب واحد(یادمه تا اواسط زمان لیسانس حضوری می رفتیم کاشان برای انتخاب واحد) و …

خیلی از امور باید به صورت حضور حقیقی صورت بگیره فکس و استفاده از تلفن و…

کلا زیاد سخت نیست… چشماتونو ببندین ببینید 12 سال پیش زندگی چطور بود :laughing:

4 پسندیده

صداقتتون باعث شد من هم به حرف بیام، مثلاً دیروز که اینترنت وضعیت داغونی داشت و به هیچ وجه نمیشد کارا رو پیش برد من هم با گپ زدن با آدما و فیفا بازی کردن وقتم رو گذروندم.

6 پسندیده

@somo849 @yousef آقا بهترین کار رو کردین. البته به نظرم کاری که سهیل کردن بهتر بوده. من یه بخش از زمان قبل خوابم شب ها به وب گردی میگذره.

اگه اینترنت قطع بشه فردا صبحش زودتر بیدار میشم یه لغمه نون پنیر بر میدارم و میرم کوه خیلی هم حال میده.

آقا اصن یه پیشنهاد بیاین یه گروه کوهنوردی بزنیم…

5 پسندیده

من که خیلی وقت اضافه میارم و تمام تلاشمو می کنم تمام کتابای نصفه و نیمه ام رو در این یک هفته تموم کنم که البته بعید میدونم.
گاهی فکر میکنم کاشکی جدی جدی قطع بشه :roll_eyes:

1 پسندیده

دعا میکنم یه بار دیگه قطع بشه :heart_eyes:
اصلا یکی از باکت لیست هام اینکه برم جاییکه اینترنت و تلفن نداشته باشه.
ماه پیش که تقریبا شبه قطع بود، یهو آمار مطالعه م و تماشای فیلم م رفت بالا و چقد لذت بردم.