اگه قرار بود یه موجود دیگه باشی چی بودی؟ چرا؟

من اگه یه موجود دیگه بودم حتما جنی گرگینه ای چیزی بودم.
چرا هم نمیدونم :thinking:
شما اگه قرار نبود آدم باشین چی بودید؟

7 پسندیده

یک گل طبیعی و خوشگل و زیبا و بی آزار که زودم می میره و این مسخره بازیای زندگی و … رو تموم میکنه :rofl: :rofl: اینو گفتم که باز نگن واااااااای چرااااااااااا گل که زود می میره.

4 پسندیده

خوب باز شما گفتی گل. من که دیگه حیثیت خودمو بردم :rofl:

1 پسندیده

یه اسب وحشی آزاد تو جنگل یا یه عقاب اون بالاها…

3 پسندیده

من اگر قرار بود انسان نباشم دوست دارم باران باشم

4 پسندیده

کوالا؛ شایدم Sloth. چون همیشه خسته و تنبلم :))

2 پسندیده

خودم که دوست دارم یه گل سرخ باشم توی گل فروشی یه رز که یه دختر نوجوان میخره واسه عشقش باشم
یاشایدم از اون ساعت های پلاستیکی بچگانه صورتی و رنگی که توی مشهد میفروشن بیشتر از اون ها که خیلی عمر نمیکنه ولی کلی هیجان میده و خیلی تو مدت کوتاه عمرش محبوبه

3 پسندیده

پس حتما خیلی شجاع هستید که عقاب رو انتخاب کردید خیلی هم مهربونید که اسب رو انتخاب کردید

2 پسندیده

چه احساسات لطیف و پاکی دارید و انتخاب خیلی جالبی هم کردید

1 پسندیده

احیانا مخترع نیستید؟ معمولا مخترع ها اینطور هستند

1 پسندیده

معلومه قرمز رو خیلی دوست دارید. و انتخاب جالبی هم کردید.

2 پسندیده

دوست داشتم اگر انسان نبودم گوریل میشدم میمون رو نگفتم چون احتمال شکار شدنش هست ولی گوریل گیاهخوار میشدم :grin::grin: . ولی سعی میکردم با ورزش منظم روی دو پا وایسم و وزنمو کم کنم . تکلم رو هم یاد میگرفتم.

2 پسندیده

برنامه‌نویس دون‌پایه‌ای بیش نیستم (:

خدا رو شکر کنید که انسان هستیم.اگر هر موجودی غیر انسان بودیم توانایی و ظرفیت لذت بردن مثل انسان رو نداریم .اگر چه این حرف شما نشانه ی لطافت روح هست ولی صرف اینکه بگوییم باران باشیم به معنی لطافت نیست بلکه انسان ایت که قابلیت این رو داره که روح خودش رو بسازه و از بارون هم لطیف تر بشه

1 پسندیده

گوریل اگه وزنش زیاد نباشه گوریل نیست :wink: خوب پس خداروشکر الان ادمید اگه نه به خاطر ارزوهاتون ضربه میخوردید

2 پسندیده

پس به اینی که هستید راضی راضی هستین :blush: خوب خوبه موفق باشین

چرا میشه😁 من گوریل چابکی میشدم
بالاخره راه های جدید باید از یه جایی شروع شه دیگه

2 پسندیده

اگه رو زمین بودم چیتا، چون سریعه، اگه تو آسمون، عقاب چون بلند پروازه :slight_smile:

5 پسندیده

بله درست میگین به این جنبش فکر نکرده بودم :sweat_smile:

1 پسندیده

این نظرشماس یا واقعا عقاب نماد بلندپروازیه؟