اگه قرار بود یه موجود دیگه باشی چی بودی؟ چرا؟

سوال خوبه، یه سوال خوب یه جواب خوب هم میخواد

1 پسندیده

دوست دارم پرنده باشم پرستو، عقاب یا شاهین یه پرنده ای که دورتا دور دنیا پرواز کنم و از زیبایی طبیعت لذت ببرم .
وقتی من پرنده ها رو میبینم بهشون یه جورایی حسادت میکنم که میتوانند آزادانه بدون هیچ محدودیتی پرواز میکنند و پیش خودم همیشه میگم کاشکی منم جای اونها بودم😊

6 پسندیده

واقعا ای کاش ما جای اون ها بودیم

این بندگان خدا واسه غذا و سیر شدن پرواز میکنن، فکر نمیکنم خیلی از زیبایی لذت ببرن، من که دلم نمیخواد همه حواسم به زمین باشه تا یه چیزی پیدا کنم و بخورم
توی کتاب ایران سرزمین جاوید خوندم که ایرانی های باستانی از کشاورزی دوری میکردن چون نمیخواستن واسه غذا و مایحتاجشون، سرشون رو به اسمون باشه و منتظر اون باشن حالا فکر کنید: پرندگان به پایین نگاه میکنن واسه غذا پیدا کردن و قطعا از جنگل بدشون میاد چون غذا به سختی دیده میشه، یا یه عقاب خیلی کمتر کنار ساحل های زیبا دیده میشه

3 پسندیده

سلام

اینکه یک ستاره باشم …یک ستاره خیلی پرنور و بزرگ …شاید میلیاردها سال میدرخشیدم و هزاران هزار سیاره و کهکشان های دیگه من رو نظاره میکردن …در نهایت هم بعد انفجار و پرتاب لایه های بیرونی یا یک سحابی خیلی خیلی زیبایی از من به جا میموند یا بعد یک ابرنواختر باشکوه تبدیل به مرموز ترین پدیده دنیای آدما میشدم یعنی یه سیاه چاله !!!

4 پسندیده

سیاهچاله… واقعا مرموزه … :upside_down_face:

من بوجک هورسمن بودم😊

3 پسندیده

برنامشو تا حالا ندیدم ولی به نظر موجود جالبیه :sweat_smile:

1 پسندیده

شاید باد، باد بهاری :dash:

1 پسندیده

باد بهاری… :smile:انتخاب قشنگیه

1 پسندیده

دوربین عکاسی یه عکاس حرفه ای
فک کن همه لحظه های ناب رو ثبت کنی مطمنم همیشه ام نگهم میداشت بعد خودشم نوه نتیجه هاش نگهم میداشتن :joy:

5 پسندیده

چه انتخاب جذابی… یه چیزیو انتخاب کردی که من هر روز میبینمش و کلی براش ذوق میکنم… مثل بچم میمونه اصلا جونم به جونش بستس…
عکاس هستی؟ :slightly_smiling_face:

اگر قرار بود انسان نبودم دوس داشتم اولین بارون پاییزی بودم .چون شاید دختری در این جهان وجود داشته باشه که مثل خودم با اولین بارون پاییزی جیغ جیغ کنان دست خواهرش رو بگیره و با شوق بگه وااااای داره بارون میاد ، بپوش بریم بیرون .علاقه ام به اولین بارون پاییزی شگفت انگیز و یه جورایی از نظر بقیه خنده داره ،به قول خواهرم انگار دختر بچه ای که بهش قاقالیلی دادن :smile: :grin:

3 پسندیده

به نظرم هیچ اشکالی نداره آدم همیشه بچه باشه… این طوری زندگی راحت تره :upside_down_face:
و چه انتخاب قشنگی

1 پسندیده

عقاب.
پروازو دوست دارم، اونم اون بالا بالاها. پرنده ای هم هستش که کسی شکارش نمی کنه راحته.

2 پسندیده

خوب البته از نظر اینکه حیوان دیگه ای نمیتونه شکارش کنه درسته اما آدما متاسفانه قدرت شکارش رو دارن…
با این حال عقاب پرنده ی با شکوهیه و انتخابتون خیلی زیباس

1 پسندیده

من یا کرگدن میشدم چون خیلی پوست کلفت است و در برابر زندگی سخت آخ نمیگوید :slight_smile: :rhinoceros:
یا فیل می شدم چون فیل ها قلب بسیااار بزرگی دارند و حافظه به شدت خوبی دارند :elephant:

2 پسندیده

چه جذاب :smile: :+1:

من که خودم عاشق این کودک دورن همیشه فعالمم😂

1 پسندیده

من که کودک درون فعالی ندارم اما از کودک درون شما خوشم میاد