ایجاد بانکی از سوال‌ها و مسئله‌ها بدون نگرانی راه حل آن

اگه موفقیتت تضمین شده بود، چه هدفی برای خودت میذاشتی؟

4 Likes

ناوهای آمریکایی در خلیج فارس و تهدیدهای دو طرف شما رو نگران نمیکنه؟

آیا میشه در این مورد اینجا صحبت کرد؟ @team

2 Likes

بله، امکان بحث ها و تحلیل‌های سیاسی و مذهبی برای کاربرهای معتبر در اتاق میزگرد تحلیلی فراهمه:

https://padpors.com/c/Free-discussion

1 Like

کاهش عمر افراد تا ۳۰ سال
کاهش امید به زندگی به ۲۰ سال
کسر بودجه و از هم پاشیدگی و شکست برجام
تسلط آمریکا بر ایران
حذف ایران از نقشه بین الملل
ورشکستگی تمامی استارت آپ ها به دلیل از بین رفتن فضای رقابتی
افزایش قیمت پیاز از ۱۰ هزار تومان به کیلویی ۲ میلیاردتومان

خیلی درگیری داداش
اتفاق خاصی نمیوفته
جدی نگیرید

2 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: کدوم سوالاتون رو تو پاپرس نمی‌پرسین، چرا؟

این دو را ببینید:
کشاورزی پیشرفته یا سنتی

ایده پردازی برای جمع‌آوری توت‌

این قسمت سوالتون خودش یه سوال خوبه و میشه جدا مطرحش کرد.

4 Likes

این یکی - دو روز چند تا موضوع رقص توجهم رو جلب کرد! چند تا آهنگ رقص هم بهش اضافه میکنم:

چه آهنگ‌هایی مناسب برای رقص سراغ دارین؟ مدل رقص رو هم لطفا متناسب با آهنگ ذکر کنین. مثلا هیپ هاپ، شافل، زومبا، … .

5 Likes

1 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: برنامه تون برای تابستون چیه؟

رقص دست‌جمعی یا تک نفره؟ هر کدوم چه حسی داره؟

2 Likes

1 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: چقدر به فلسفه اهمیت میدین؟

چی باعث میشه یک سوال رو در پادپرس مطرح کنید؟

1 Like

1 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: حقیقت با مرگ چه رابطه‌ای داره؟

1 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: چرا در گفتگوی روزمره، به جای کلیشه از حال خودمون نمی‌گیم؟

چرا بعضیها کمال گرایی رو خوب نمیدونن ؟

چرا نظام های سیاسی بصورت رئیس و پادشاه هنوز هم پابرجان؟

1 Like

1 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: برای موفقیت یک طرح محیط زیستی چه پیشنهادی دارین؟

1 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: تا حالا به نوشتن کتاب فکر کردین؟

چه ایده‌هایی برای طراحی بهینه فضای فیزیکی کلاس درس ریاضی دارید؟
رنگ و طراحی دیوارها
میز و نیمکت‌ها
پرده
کمدها و قفسه‌‌ها
سیستم گرمایش و خنک کننده و محل قرارگیری آنها
میز معلم
و . . .
جزئیات بیشتر: مدرسه ما ۳ معلم و ۳ کلاس ریاضی داره، ابعاد کلاس‌ها رو تقریباً ۴ در ۷ با ارتفاع معمول نزدیک ۳ متر در نظر بگیرید، (اگه نیاز شد، دقیقش رو درمیارم) که قراره هر زنگ ۹۰دقیقه‌ای ۳۰ تا ۴۰ دانش‌آموز رو با کوله‌پشتی‌هاشون توش جا بدن. دو دستگاه شوفاژ کنار دیوار بدون پیچ تنظیم دما که چند نفر رو که به اجبار چسبیدن بهش،کلافه می‌کنه، یک دریچه کولر بالای پنجره و روبروی در جلوی کلاس که هوای خنک ضعیفش اصلا به بچه‌ها نمی‌رسه، یه میز و کمد معلم که با طراحی جدید و قفسه بندی روی دیوار میتونه حذف بشه. حدود ۱۵ میز و نیمکت باریک که جای وسایل بچه‌ها و گاهی حتی جای خود بچه‌های اندام ورزشکاری رو نداره، سطل زباله آبی بزرگ که اونم کلی جا می‌خواد، ۳ تا برد بزرگ روی دیوار، یک تخته هوشمند و کیس کوچک کامپیوتر(به معنای واقعی کلمه بهینه‌سازی شده) که به دیوار وصلن، فضای فعلی کلاس رو تشکیل میده.
گزینه مهم برای حل مسأله، بهینه‌سازی با حداقل هزینه‌هاست، و البته پیدا کردن افرادی که بتونن در تأمین هزینه‌ها و طراحی و ساخت کمک کنن. زمان هم مهمه، ایده‌آلش اینه که تو سه ماه تابستون اجرا بشه، یا بر حسب اولویت در طول سال تحصیلی.
جالبه که من سال‌ها و در جاهای مختلف، فضای مدارس و کلاس‌ها رو یک شکل دیدم، تفاوت چشم‌گیری سراغ دارید؟ نکنه این مسأله مهم نیست؟ شاید بر اساس سن دانش‌آموزان هم اهمیت اون رو بشه سنجید. اصلاً چه شرایطی بر موضوع حاکمه؟
مرجعی برای کیفیت بخشی فضای فیزیکی آموزش وجود داره؟ در مباحث معماری و طراحی داخلی (هم اینجا هم دنیا) به فضاهای آموزشی می‌پردازند؟

1 Like

چطور تو خونه ورزش کنیم؟
کیا می‌تونن تو خونه ورزش کنن؟ چه جوری؟ با چی؟ چه موقع؟ چه ذهنیت و فضایی لازمه؟
من چرا سختمه تو خونه ورزش کنم، حتی نرمش‌های معمولی هم که بلدم و بهش نیاز دارم هم انجام نمی‌دم. پیشنهادتون چیه؟
اگه بتونم خیلی خوبه، همتم کمه؟ راهش رو بلد نیستم؟

2 Likes

این چه سوال خوبیه! از اون سوالاس که به درد کلی آدم میخوره و تجربه ای، هر چند کوچیک، براش دارم! :yum:

منتظرم زودتر از بانک بیاد بیرون … .

1 Like