ایجاد بانکی از سوال‌ها و مسئله‌ها بدون نگرانی راه حل آن

(Emad) #582

یک شرکت بیمه چطور باید به جامعه خدمت کنه؟
شرکت های بیمه در چه زمینه هایی برای جوامع مفید هستند؟
با دارایی های جمع آوری شده باید چه کاری انجام بدن؟

(صدیقه قنبرزاده (مبارکه)) #583

منظور من از منافع مشتری، (که بعد از اون منافع جمعی، منافع زیست محیطی و …) رو هم می شه وارد مسئله کرد، بیشتر نگاه کردن به منافع بلند مدت ِ مشتری هست. وقتی در تبلیغات چیپس و پفک اشباع میشم از جنبه های هیجان انگیز و وسوسه انگیز خوردنشون، این یعنی منافع دراز مدت من از طرف شرکت سازنده در نظر گرفته نشده چون هیچ هشداری به من داده نمیشه که این روغن هایی که استفاده میشه، در صورت مصرف زیاد چه عواقب بدی برای سلامتی به دنبال خواهد داشت.
در عوض، کتابی که ناشرش در ابتدا توصیه می کنه که بعد از خوندن این کتاب، اون رو به دوستتون بدید تا درخت‌های کمتری قطع بشه، این حس رو به وجود میاره که منافع دراز مدت زیست محیطی ، که منافع دراز مدت من رو هم پوشش میده، در نظر گرفته شده.

(Emad) #584

چند ضرب المثل میشناسی؟
میتونی ضرب المثل هایی که بلد هستی رو اینجا به اشتراک بذاری تا بعد از دانستن، احتمال استفاده از اونها افزایش پیدا کنه؟
چه ضرب المثل هایی رو برای چه موقعیت هایی مناسب میدونید؟
خودتون از ضرب المثل در صحبت هاتون استفاده میکنید؟
فکر میکنید استفاده از ضرب المثل ها چه تاثیری روی کلام شما و دید طرف مقابل نسبت به شما داره؟

(Emad) #587

چطور میشه لیاقت یک فرد رو اندازه گیری کرد؟

در خیلی از جاها، از کسب وکار گرفته تا کارهای علمی و تیمی، اندازه‌گیری لیاقت افراد یک نیازه. لیاقت رو چگونه تبدیل به یک عدد قابل اندازه‌گیری کنیم؟

(Emad) #588

در هنگام انجام یک مصاحبه کاری چه روش هایی برای شناخت بهتر فرد مورد مصاحبه میشناسید؟

امروزه مصاحبه کاری یکی از مسائل معمول در زندگی افراده. ممکنه هر کسی در زمینه کاری خودش یا در نقش مصاحبه‌شونده برای به دست آوردن یک شغل تلاس کنه، یا در نقش مسئول مصاحبه تلاش کنه بهترین انتخاب رو داشته باشه. از انجام مصاحبه با افراد به عنوان مسئول، تجربه‌ای دارید؟

به نظرتون چه روشهایی به شناخت بهتر فرد و انتخاب درست برای یک شغل کمک می‌کنه؟

نه خیلی وقت پیش تفکیک شدن حتی جرم روح انسان 28 گرمه (آدما وقتی میمیرن 28 گرم از وزنشون کم میشه ،روان هم که همون تفکرات مغزه ،(فقط احساسو نمیدونم که از قلب میاد یا از روح

تو یوتیوب ،فیلم های دکتر هلاکویی رو ببینید،در این باره صحبت هایی داشتن ،امیدوارم راه گشاتون باشه

(لاله ملا) #592

چه حسی داره از یه شغل پردرآمد دربیاین و برین سراغ یه شغل با حقوق و در عین حال استرس کمتر؟

احتمالا موافق باشین که افراد در منصب مدیریتی و یا در کسب و کارهای پرریسک معمولا استرس بیشتری هم تحمل میکنن! تا حالا تجربه داشتین و یا کسی رو دیدین که از شغل پردرآمدی استعفا بده (بدین) و سراغ شغل کم‌در‌آمدتر و با استرس کمتری بره (برین)؟ تجربه چطور بوده؟

(لاله ملا) #593

بعضی افراد چطور در موقعیت های استرس زا و در لحظه، میتونن خونسردی خودشون رو حفظ کنن؟

چه روش‌هایی برای ریلکس و خونسرد موندن سراغ دارین؟ مثلا موقع مسابقات ورزشی، امتحان، تصادف، … چه کارهایی میشه کرد؟

دنباله‌ی موضوع چطوری پوکرفیس باشیم؟

(لاله ملا) #594

برای ریلکس شدن و کاهش استرس های روزانه چی کار میکنین؟ کجا میرین؟ به چه فعالیتی مشغول میشین؟ و یا با چه کسانی همراه میشین تا استرس تون کم بشه؟

دنباله‌ی موضوع چطوری عصبانیت خودتون رو مدیریت می‌کنین؟

(فرشته مرادی) #595

متفاوت بودن چقدر باعث استرس در شما میشه؟ چه تجربه ای ازش دارین؟

(پدرام) #596

چه زمانی باید به روانشناس مراجعه کنیم؟

با دادن ماموریت و زنده کردن احساس مسئولیت و مهم بودن

علت های زیاد و متفاوتی میتونه داشته باشه از خود نمائی تا رودربایستی و نداشتن شخصیت مستقل و…

با ناخود آگاه میشود ارتباط برقرار کرد ولی نمیشه اونو حرکت داد ( از اسمش پیداس چون ضمیره)
چیست این پیدا مرا در جان و تن / کز زبان من همی گوید سخن

جاسوسان فرهنگی ابتدا شعور و ذهن جامعه هدف را به بردگی میکشانند سپس با تبلیغات مد را ترویج میدهند.

فقط با صحبت های مداوم و روشن کردن اینکه فقط خودشون آسیب میبینند و با بالا بردن سطح اعتماد به نفس

کسانیکه این کارو میکنند چند صفت متضاد رو در حد بالائی دارند. شدیدا باهوش .شدیدا خودخواه .روباه صفت {بزن دررو). توجیه گر. خودنما . حاضر جواب

(علی رضایی) #603

بادیدین چیزهایی که ایمان داری درست هست واونا برعکسشو انجام میدن متوجه میشی

وقتی پولت زیادی کرده بود