ایجاد بانکی از سوال‌ها و مسئله‌ها بدون نگرانی راه حل آن

(ARMAN ) #462

میریم یه جای دیگه بساط میکنیم

درد عشقی کشیده ام که مپرس / زهر هجری چشیده ام که مپرس(حضرت حافظ)

البته مردها باید درد کشیدن را دوست داشته باشندلازمه مرد شدنه

مرد را دردی اگر باشد خوشست / درد بی دردی علاجش آتشست

زیر بارند درختان که تعلق دارند / ای خوشا سرو که از بار غم آزاد آمد(حضرت حافظ)

که حضرت سعدی به شکلی دیگر بیان فرموده

به سرو گفت کسی میوه ای نمی آری / جواب داد که آزادگان تهیدستند

(Parsa) #475

چطور متوجه بشیم یک عده ابله هستند؟

(Parsa) #478

چگونه در امتحانات تقلب کنیم؟
تقلب کردن روش های زیادی داره.بهترین روش برای تقلب در امتحانات چیه؟خاطرات خودتون رو بیان کنید.

(یوسف ) #480

1 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: تقلب چه تاثیری روی انسان داره؟

(Parsa) #481

چگونه جلوی تقلب در امتحانات رو بگیریم؟

(Parsa) #482

چگونه از اینترنت کسب درامد کنیم؟
روش های زیادی برای کسب درامد از طریق اینترنت وجود داره.
اما روش عملی و پیشنهادی شما چیه؟ تجربه‌ای در این زمینه دارید؟

(ARMAN ) #483

:grin::grin: میترسم ریا بشه
کلمات کلیدی هر سوال سخت رو با کلمات کلیدی جوابش بنویس تو یه برگه خیلی کوچیک بذار تو یه چیز کوچیک مثلا سر خودکار (:

(علی) #484

در ادامه موضوع ۶ حوزه کلیدی برای هم‌آفرینی مشتریان و مشارکت ایشان در برند شما کدامند؟

هم آفرینی مشتریان از چه زمانی معنی پیدا می‌کند؟

در موضوع حوزه‌های کلیدی برای هم آفرینی به چند روشی که می‌توان مصرف‌کننده را در فرایند تولید، تبلیغات و بهینه‌سازی دخیل کرد اشاره شده است. مثال‌هایی از شرکت‌های نام‌ آشنایی مانند BMW و LEGO هم آورده شده است.

• آیا یک شرکت نوپا که کمتر کسی نام آن را شنیده است، می‌تواند از این تکنیک‌ها استفاده کند؟
  • چگونه و در چه شرایطی مردم حاضر به هم‌آفرینی با یک شرکت می‌شوند؟
  • هم‌آفرینی برای چه شرکت‌هایی با معنی است؟

(فرشته ) #504

با توجه به رویکرد فروید در رشد، اگر متوجه شویم کودکی در مرحله ی دهانی تثبیت شده، چه کارهایی می توانیم انجام دهیم تا تاثیرات آن را کاهش دهیم؟

(Arezoo Emami) #505

ميتونيد بيشتر در مورد اين نظريه فرويد واسمون توضيح بديد؟؟؟

(فرشته ) #506

رشد روانی-جنسی از نظر فروید پنج مرحله است. مرحله ی دهانی-مقعدی-آلتی-نهفتگی و تناسلی.
مرحله دهانی اولین مرحله است که سال اول زندگی است که کودک از قسمت دهان ارضا میشه. یعنی با مکیدن و جویدن و گاز گرفتن احساس امنیت می کنه و اضطراب و تنش اش برطرف میشه.
اگر این مرحله به هر دلیلی به خوبی طی نشه، رشد به طور کامل اتفاق نمی افته و بعدها با خوردن، نوشیدن، بوسیدن، سیگار کشیدن و جویدن سعی می کنند ارضای دهانی رو کسب کنه.
این افراد هیچ وقت به سمت یک رابطه ی پخته با جنس مخالف حرکت نمیکنند و تمایلی نشان نمیدن. همینطور احساسات جنسی شون رو پس میزنن.
من یک دانش آموز دارم که همینطوره. مدام در حال خوردن و جویدنه. میگ من خونه مونم همینطورم. وقتی با بچه ها دعوا می کنه گازشون میگیره. بقیه بچه ها و همینطور منو میبوسه.

(یوسف ) #520

2 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: آیا دیگران را توصیه به ازدواج می کنید؟

(Farshid Zamani) #522

من فکر نمیکنم که بتوانیم به راحتی جلو اینکار را گرفته بتوانیم ولی حد اقل فکر میکنم بالا بردن کیفیت تدریس که همه شمول باشد و دانش آموزان از شیوه های مدرن تدریس بهره مند شوند این کار کمی بتواند کمک کند تا جلو تقلب گرفته شود.

(Emad) #523

خیلی هارا میشناسم که به حرف های فائزه هاشمی رفسنجانی استناد میکنند و از ایدئولوژی ها و دیدگاه های ایشان حمایت میکنند.
سوال دارم، بنظر شما این خانم واقعا یک سیاست مدار و یک شخصیت سیاسی است؟
یا صرفا فرزند آقای اکبر هاشمی رفسنجانی بودن ایشان را به این جایگاه رسانده؟
قطعا خالی از لطف نیست اگر این مصاحبه را از ایشان مشاهده فرمایید .
فردی که حتی هنوز هم که در سال نود و هفت هستیم متن توافق برجام را نخوانده ، ولی معتقد است که این یک توافق خوب است…

این موضوع را با هدف نقد و تحلیل افراد ایجاد کرده ام.
در بانک سوال این را پست میکنم تا در صورت صلاح دید مدیران محترم به یک پرسش مستقل تبدیل شده و یا حذف شود .

(لاله ملا) #524

گفتگو راجع به این سوال و یا خوندن دیدگاه‌ افراد صاحب نظر میتونه به افزایش اگاهی سیاسی منجر شه، در عین حال از دو جنبه ریسک وجود داره:

1. داریم راجع به یک شخصیت حقیقی صحبت میکنیم، و به سختی بشه راجع به شخصی حقیقی صحبت کرد و قضاوت نکرد (بلکه استدلال کرد). امکان رد شدن از حدودِ اخلاقِ انسانی بالاست.

2. سوال به هر حال خطوط سیاسی پادپرس رو رد میکنه و اگه قرار باشه بحثی در این زمینه باشه جاش تو اتاق #PP-Porch:Free-discussion (تحلیل مسائل روز ایران) هست، نه تو خود پادپرس.

@yousef @Ali_Shakeri

نظر شما چیه؟ اگه مناسب مسائل روز ایران میدیدین، برای گفتگوی اخر هفته به این اتاق منتقلش کنین تا امکان بحث درباره‌ش باشه.

(علی) #525

من از بحث پیشنهادی @Emad_Mohammadpoor در جمع دوستان و علاقه‌مندان خیلی استقبال می‌کنم. اما فکر می‌کنم در اتاق تحلیل مسائل روز ایران بهتر است به طور کلی‌تر و بدون نام بردن از افراد صحبت کنیم. مثلا به این شکل:

آیا حضور فرزندان سیاستمدارها (آقازاده‌ها و خانم‌زاده‌ها) را درقدرت درست می‌دانید؟

سیاست در ایران گویی از فضای علمی و آکادمیک فاصله گرفته و تبدیل به محیطی خانوادگی شده است. از این رو بسیار دیده‌ایم که فرزندان سیاستمداران و افراد در قدرت، به سمت‌های بالا دست می‌یابند بدون آن‌که صلاحیت انجام آن کار را داشته باشند. گاهی این آقازاده‌ها و خانم‌زاده‌ها مسئولیت‌های مهم کشور را در اختیار می‌گیرند و با بی‌کفایتی، فساد و ضعف مدیریت، به منافع ملی آسیب می‌زنند.

آیا حضور آقازاده‌ها را در قدرت درست می‌دانید؟
آیا صرف این که پدر یا مادر توانایی خاصی در حکومت‌داری داشته‌اند، دلیل می‌شود که فرزندان هم چنین قدرتی داشته باشند؟

(Jalal Razavi) #527

حس میکنم با این وجود هم نشه همه شون رو مثل هم دونست :sweat_smile: هر انسانی هویت خودش رو داره (البته خیلیا هم ندارن :+1::neutral_face:)

(فرشته ) #529

چه تجربه هایی در فرهنگ های مختلف، به رشد کودکان کمک می کند؟