ایجاد بانکی از سوال‌ها و مسئله‌ها بدون نگرانی راه حل آن

(یوسف ) #557

فرقی نمیکنه. چون جواب شما به همراه سوال منتقل میشه. کاملا راحت باشید ولی حواستون باشه، روی دکمه پاسخ سئوال موردنظر کلیک کنید تا انتقال راحتتر باشه. شما اینکار رو انجام دادید، به طور کلی گفتم که بعدا پاسخی در بانک گم نشه.

2 Likes

(ARMAN ) #559

اره دنبال دلیل واقعی و فلسفی کارها باید بری همونا باید ملکه ذهنت شن
مثلا من یجا یکاری میکنم ظاهرا علتش یه موضوع ساده س ولی اگه پی شو بگیرم میبینم علتش چیز دیگه س البته اصل اول اینه که با خودمون رو راست باشیم

4 Likes

(لاله ملا) #565

این سوال/ابهام رو پیشتر از @leila هم دیده بودم. به نظرم خوبه در قالب یه سوال در اتاق #howto:PP مطرح شه.

نظرتون چیه؟

و یا در قالب یه سوال جامع تر که اصلا کارکرد بانک سوال چیه؟ توش چی کار کنیم خوبه و ایا خط قرمزی/باید-نبایدی وجود داره؟ چطور ابتکار عمل رو میشه درش به دست گرفت؟ نتیجه ش چی میشه؟ اگه سوالمون از بانک درنیومد و خیلی مشتاق بودیم زودتر دربیاد چی کار کنیم؟ اگه سوالمون برا خودمون گنگ بود چی کار میتونیم بکنیم؟ از چه کسانی میتونیم برای طرح سوال بهتر کمک بگیریم؟ …؟

3 Likes

(Emad) #574

میتونید چندتا ایده برای داشتن یک شب یلدای بهتر بهم بدید؟
چه پیشنهاد هایی دارید تا مراسم شب یلدا رو بهتر، شادتر، گرم تر و بیاد ماندنی تر برگذار کنیم؟!

ممکنه قرار باشه یک شب یلدای سه نفره باشه یا پنج و یا ده نفره!

شما در خانواده خودتون چه سنت ها و عادت های قشنگی دارید که میتونه یلدای بقیه رو هم زیباتر کنه؟
چه پیشنها هایی دارید که بشه یک شب یلدای متناسب با نسل جدید برگذار کرد؟
چه خوراکی های جالبی برای شب یلدا سراغ دارید؟
شما شب های یلدا بازی هم میکنید؟

1 Like

(leila) #577

لطفا مساله منو چکش،کاری کنید:
چرا بعضی آدما قانون و اخلاق و انسانیت رو دور میزنن؟
امیدوارم درست اومده باشم. درست فهمیدم منظورتون رو؟

3 Likes

در رابطه با دسته‌بندی ایستگاه پرسش
(یوسف ) #578

کمی گنگه متن پرسش برای من، بخصوص قسمت دوم. ولی

من فکر میکنم همه تمایل دارن اینکار رو انجام بدن. بحثهای خیلی زیادی در مورد قانون و اخلاق کردیم، اگر سئوال اینه که چرا این تمایل وجود داره؟ به نظرم کاملا طبیعیه چون قانون و اخلاق باید با منافع فردی در تضاد باشه، وگرنه بی‌معنی میشه. اگر مثالی موردی بیارید، میتونیم دقیقتر حرف بزنیم.

1 Like

(Emad) #588

در هنگام انجام یک مصاحبه کاری چه روش هایی برای شناخت بهتر فرد مورد مصاحبه میشناسید؟

امروزه مصاحبه کاری یکی از مسائل معمول در زندگی افراده. ممکنه هر کسی در زمینه کاری خودش یا در نقش مصاحبه‌شونده برای به دست آوردن یک شغل تلاس کنه، یا در نقش مسئول مصاحبه تلاش کنه بهترین انتخاب رو داشته باشه. از انجام مصاحبه با افراد به عنوان مسئول، تجربه‌ای دارید؟

به نظرتون چه روشهایی به شناخت بهتر فرد و انتخاب درست برای یک شغل کمک می‌کنه؟

1 Like

نه خیلی وقت پیش تفکیک شدن حتی جرم روح انسان 28 گرمه (آدما وقتی میمیرن 28 گرم از وزنشون کم میشه ،روان هم که همون تفکرات مغزه ،(فقط احساسو نمیدونم که از قلب میاد یا از روح

1 Like

تو یوتیوب ،فیلم های دکتر هلاکویی رو ببینید،در این باره صحبت هایی داشتن ،امیدوارم راه گشاتون باشه

1 Like

(لاله ملا) #592

چه حسی داره از یه شغل پردرآمد دربیاین و برین سراغ یه شغل با حقوق و در عین حال استرس کمتر؟

احتمالا موافق باشین که افراد در منصب مدیریتی و یا در کسب و کارهای پرریسک معمولا استرس بیشتری هم تحمل میکنن! تا حالا تجربه داشتین و یا کسی رو دیدین که از شغل پردرآمدی استعفا بده (بدین) و سراغ شغل کم‌در‌آمدتر و با استرس کمتری بره (برین)؟ تجربه چطور بوده؟

1 Like

(لاله ملا) #593

بعضی افراد چطور در موقعیت های استرس زا و در لحظه، میتونن خونسردی خودشون رو حفظ کنن؟

چه روش‌هایی برای ریلکس و خونسرد موندن سراغ دارین؟ مثلا موقع مسابقات ورزشی، امتحان، تصادف، … چه کارهایی میشه کرد؟

دنباله‌ی موضوع چطوری پوکرفیس باشیم؟

2 Likes

(لاله ملا) #594

برای ریلکس شدن و کاهش استرس های روزانه چی کار میکنین؟ کجا میرین؟ به چه فعالیتی مشغول میشین؟ و یا با چه کسانی همراه میشین تا استرس تون کم بشه؟

دنباله‌ی موضوع چطوری عصبانیت خودتون رو مدیریت می‌کنین؟

3 Likes

(یوسف ) این مبحث جدا شد: #595

1 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: متفاوت بودن در یک جمع چه حسی بهتون میده؟ مثبت یا منفی؟

0 Likes

با دادن ماموریت و زنده کردن احساس مسئولیت و مهم بودن

1 Like

علت های زیاد و متفاوتی میتونه داشته باشه از خود نمائی تا رودربایستی و نداشتن شخصیت مستقل و…

1 Like

با ناخود آگاه میشود ارتباط برقرار کرد ولی نمیشه اونو حرکت داد ( از اسمش پیداس چون ضمیره)
چیست این پیدا مرا در جان و تن / کز زبان من همی گوید سخن

1 Like

فقط با صحبت های مداوم و روشن کردن اینکه فقط خودشون آسیب میبینند و با بالا بردن سطح اعتماد به نفس

1 Like

کسانیکه این کارو میکنند چند صفت متضاد رو در حد بالائی دارند. شدیدا باهوش .شدیدا خودخواه .روباه صفت {بزن دررو). توجیه گر. خودنما . حاضر جواب

1 Like

(leila) #608

خشونت در مدارس کم شده؟ تنوعش چی، تغییر کرده؟
چه کارهایی انجام شده یا میشه؟
دلیل اینکه خشونت همچنان وجود داره، این نیست که این عادت یا انتخاب کارها رو راه می‌اندازه؟

3 Likes

(لاله ملا) #612

میزان کدورت آب آشامیدنی در لوله های آب شهری چقدر است؟

نیاز سازمان آب

4 Likes