ایجاد بانکی از سوال‌ها و مسئله‌ها بدون نگرانی راه حل آن

(یوسف ) #218

1 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: دلیل شکل نامعمول زرده تخم‌مرغ چیه؟

(leila) #220

تخم‌مرغ کامل، بخوریم یا زرده یا سفیده تخم‌مرغ؟

(فرشته ) #222

نقاش های ماهر چطور یاد گرفتند آنچه که در ذهن دارند را به زیبایی به تصویر کشند؟

(فرشته ) #223

اولین قدم برای یاد گرفتن نقاشی چیه؟

(jasss.chemist) #224

بستگي به تعداد تخم مرغ داره
و اينكه هدف از خوردن تخم مرغ چيه

بدنسازا از اين فرمول استفاده ميكنن

اگه بخوان حجم عضلاني اضافه كنن روزانه بالاي ده عدد سفيده به علاوه سه يا چهار عدد زرده ميخورن

اگه هدف كات كردن و از بين بردن چربي عضلات باشه فقط سفيده ميخورن

فصل گرما خوردن زرده تخم مرغ اصلا توصيه نميشه

(leila) #229

چقدر دنبال استفاده از انواع خدمات و محصولات رایگان یا بسیار ارزان هستید؟ چی باعث میشه دنبال هزینه کم برای رفع نیازهامون باشیم؟ آیا این به درآمد کم افراد ربط داره یا به سیاست و مدیریت مالی حال و آینده‌شون؟ برای اراٸه دهنده خدمات چطور؟ مثلاً یک اثر اراٸه خدمات و محصول رایگان تبلیغ و جذب مشتری و ایجاد حس نیازه، و بعضاً هزینه‌ها رو با قیمت‌گذاری بالا در بقیه محصولات جبران میکنن. چقدر موافق هستید این رویه هستید و چقدر موفق به استفاده از خدمات رایگان برای خودتون یا شغلتون؟ از تجربه‌های ارزان‌خریدن و ارزان‌فروختن‌تون برامون بگید و تحلیلشون کنید.

استفاده رایگان

(یوسف ) #230

1 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: چرا نوشتن سخته؟ شما هم این حس رو دارید؟

(یوسف ) #231

1 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: دلیل عدم تمایل به بروز ایده‌ها چیه؟ احتیاط، ترس، یا چیز دیگه‌ایه؟

(alirezaneypad) #232

به نظرم مهم ترین دلیلش فکر مشغوله و نگرانی از فردا ست،به نظرم آدم باید قبل از خواب کارهای امروزش و برنامه های فرداش یک مروری بکنه،برای بهترین خوابیدن قبل از خواب مسواک و وضو را فراموش نکنه.آیه الکرسی هم خوبه بخونه

(leila) #234

تا حالا مأموریت کاری رفتید؟ رفتن به مأموریت و خارج شدن از محیط کار معمولتون چه حسی داره؟ چه بازخوردهایی گرفتید و چه تجربه‌هایی کسب کردید؟

(leila) #235

درباره طب سوزنی چی می‌دونید؟ چقدر از تأثیراتش با خبرید؟ خودتون تجربش کردید؟

طب سوزنی

(یوسف ) #236

1 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: مهمترین خصوصیاتی که از تعامل سازنده انتظار دارید، چه چیزهایی هستن؟

(leila) #237

از فایده و کاربردهای ماساژ چی می‌دونید ؟ نظرتون راجع به ماساژ درمانی چیه؟ از ماساژ در ورزش چطور استفاده میشه؟ آیا هرکسی میتونه با استفاده از منابع اقدام به ماساژ درمانی کنه، یا آموزش دیدن و تجربه حرفه‌ای لازمه؟ این سٶال وقتی برام پیش اومد که با اشتیاق کتاب معجزه انرژی انگشتان رو تهیه کردم و توصیفاتش از تجربه‌های درمانی بسیار عجیب بود، مثل درمان‌های دیگه که با اینکه بعضی جاها طب مکمل نامیده می‌شن، معمولاً گفته میشه که شبیه معجزه عمل می‌کنن، در صورتی‌که بعضی پزشکان اصلاً قبولش ندارن. حالا شاید بعضی تجربه‌ها مثل ساییدن ناخن‌ها که @Zmshfz مثال زدن احتمال آسیبش صفر یا بسیار بعید باشه ولی آیا میشه بدون کارشناسی به توصیه‌های عمومی، حتی یک کتاب اطمینان کرد؟ اینم بگم که کتاب انتهاش هیچ منبعی نداره، شاید ترجمه فارسیش اینطوره.
من شخصاً خیلی مایلم بسیاری از بیماری‌ها با روال سازگار با طبیعت بدن درمان بشه و جامعه دارو زده ما هم که حالا بیشتر به سمت جراحی‌ها هم مایل شده، به سمتش بره، اما قبول دارید قابلیت پذیرش غیر محققانه هم در جامعه ما بالاست؟ پس باید دقت کنیم چگونه تعادل بین اینها رو برقرار کنیم. من روز اول که این کتاب رو ورق زدم ذوق‌زده شدم و مثل دوستامون چند جا معرفیش کردم ولی بعدش شک اومد سراغم که کارم درست بود یا نه؟

(فرشته ) #238

تا به حال جذابیت تون براتون دردسرساز شده؟:sunglasses:

(leila) #239

چه سوال جذابی :wink:

(یوسف ) #240

1 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: معیارتون برای ارزیابی فردی در مسئولیت خاص یا شایسته‌سالاری چیه؟

(leila) #241

همزاد پنداری یعنی چه؟

(leila) #242

علوم بانکداری زیر شاخه اقتصاده؟ اگه جدان کجاها به‌هم گره می‌خورن؟ یا قوانین بانکداری کجا تعیین میشه؟ هردوشون با علم حقوق چه رابطه‌ای دارند؟

(یوسف ) #243

1 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: به نظرتون برای تبلیغ یک محصول، از کجا باید شروع کرد؟

(یوسف ) #244

1 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: آیا تعامل سازنده در باشگاه ورزشی برای یادگیری ممکنه؟