بدترین روش خودکشی کدومه؟

لطفا مزایا و معایب روش خودکشی که معرفی میکنین رو برام لیست کنین! از هر لحاظی:

  • منابع مورد نیاز،
  • احتمال موفقیت،
  • درد و رنجی که خودم موقع مردن میکشم،
  • درد و رنج دیگران از مشاهده ی حاصل کار،
  • هزینه‌های جمع کردنِ حاصلِ کار،
  • و …

بهترین روش خودکشی کدومه؟ :thinking:

نشانه های قبل خودکشی

دنباله‌ی موضوع چه چیزی باعث میشه که یک نفر به فکر خودکشی بیوفته؟

3 Likes

چه سوال وحشتناکی :neutral_face:
امیدورام نتیجه این سوال کمک زیادی به راه های جلوگیری از خودکشی بنماید.

با اختلاف بدترین نوع خودکشی، خودکشی از طریق قرص برنج‌‌ه! که متاسفانه خیلی هم شایع س. فرد مصدوم تا آخرین لحظه‌ای که مرگ فرا بسه، هشیاره و تشنگی زیادی رو تحمل میکنه. تقریبا تمام سلول های تن ش حالت سوزن سوزن شدن داره. متاسانه یکبار به صورت اتفاقی یک شب در اورژانس، شاهد خودکشی یک پسر نوجوان بودم. معمولا بعد از اقدام به خودکشی پشیمون میشن! اما در بیشتر مواقع کار از کار گذشته. هنوز گاهی صدای التماس ش از کادر درمان اورژانس، داخل گوشم می‌پیچه.

2 Likes

شاید بدترین رو از دو لحاظ بشه سنجید.یکی از منظر فردی که اقدام به خودکشی می‌کنه و یکی هم از جانب فرد یا افرادی که شاهد صحنه‌ی مزبورند.درخصوص مورد اول خودکشی که با زجر و درد شدید یا اصطلاحا زجرکشی همراه باشه،بنظر میاد بدترین نوعش باشه هرچند دیگران نتیجتا شاهد به مرگ ساده باشند.اما در مورد دوم،بنظرم صحنه ی حادثه هرچه خونبارتر و فجیعتر باشه،دردناکتره.هرچند ممکنه خود فرد در آنی ازبین بره و اصلا متوجه جنایات بعدی قرارنگیره.
بنظرم همعرض خودکشی با قرص برنج،بشه سقوط از ارتفاع زیاد رو درنظر گرفت.چون هم صدای مهیبی ایجاد میشه ،‌‌در اثر برخورد با زمین، و هم جسد فرد، میشه گفت ازهم پاچیده میشه.نزدیک شدن به بدن فرد برای حمل و جابجایی،واقعا سخت بنظر میرسه.

1 Like

بدترین زدن شاهرگ با تیغ چون تاندون دست قطع میشه معمولا فرد توانایی حرکت را ندارد و درد زیادی هم دارد و مدت زیادی طول میکشه تا کامل بمیرد.
بهترین و کم درد ترین هم شاید کیسه و شیلنگ و گاز باشه که فرد به خوابی آروم و با آرامش فرو میرود.

1 Like