بدمزه ترین غذایی که خوردی چی بوده؟!

در مورد طعم خوب غذاها زیاد گفتیم ولی الان بزارین بریم سراغ بدترین طعمها. بدمزه‌ترین غذایی که تا حالا خوردی چی بوده؟؟

4 پسندیده

بدمزه ترین غذای جهان خورشت کرفس هست ، من باید این و یه جایی می گفتم. اصلا اسم دقیقش باید باشه خورشت ساقه درخت ، این غذا نه مزه درست و حسابی داره نه ظاهر درستی داره نه بوی خوبی میده ، هیچی به هیچی :nauseated_face:
خب بریم سراغ دشمن بعدی بادمجون و بامیه ، این دوتا سبزیجات غذا و لزج می کنند ، خورشت بامیه نه ، خورشت قورباغه از بس لزج و لیزه عوووغ :face_vomiting:

1 پسندیده

بدمزه ترین خیلی غلیظه. ولی خب طعم سیر رو دوست ندارم. املت هم اصلا. دال عدس (عدس قرمز) هم دوست ندارم. همه رو مجبور باشم میخورم ولی املت رو نه.

1 پسندیده

بامیه رو قبول دارم یکم لیزه.
بادمجون چشه؟ توی خورشت بادمجون، لپه بریزید و زعفرون، قیمه بادمجون 6 هیچ از خورشت بادمجون جلوتره. نظرتون یحتمل تغییر میکنه.
خورشت کرفس رو من خیلی میشنوم بد مزه ست. ولی واقعا یکی از سختترین غذاهاست از نظر چاشنی ها و طعم دهنده هاش. به ندرت کسی میتونه خوب درش بیاره. فکر کنم بخاطر اونه.

4 پسندیده

خب مگه مجبوریم این همه مواد خرج بادمجون کنیم تا یکم خوشمزه تر بشه. تازه بادمجون کلی روغن میگیره به خودش برای سلامتی خوب نیست .

چرا اینقدر سخت بگیریم ؟ از همون اول بگیم ساقه درخت برای غذا درست کردن خوب نیست ، به زور می خوان ازش غذا درست کنند

فرق قیمه با خورشت چیه ؟

2 پسندیده

بادمجون خوشمزست. خوشمزه تر میشه

درخته مگه؟ :no_mouth:

خورش (خورشت) قیمه بادمجون با خورش بادمجون فرقش توی لپه و زعفرون و سیب زمینی هست.

2 پسندیده

بدمزه ترین غذاها = هر آش، خورش و سوپی که توش سیر باشه . بامیه هم همون طور که @Naser_Eslami گفت خوشم نمیاد اصلا . بادمجون آب پز خوشم نمیاد ولی بادمجون سرخ شده خوبه و مورد علاقه مه.کدو هم خوشم نمیاد . از جگر هم خوشم نمیاد

3 پسندیده

غذاهای بدمزه که زیادن
توی چین، تایلند و آنگولا من غذاهایی خوردم که اینقدر مزه‌شون بد بود که نمی‌شد قاشق دوم رو خورد. اینه که میگید طعم‌هایی هست که دوست ندارید :sweat_smile:

دعا کنید نخوریدشون من همین الان هم حالم بد شد از به یادآوری‌شون :nauseated_face:

2 پسندیده

کاش بگین چه غذایی بود!‌ یا عکسشون رو بذارین و اجزای تشکیل دهنده ش رو بگین.

1 پسندیده

من یه بار سوپ خوردم بهم گفتن سوپ مرغ هست ولی وقتی پای غورباقه رو در آوردم متوجه شدم تایلندی ها و چینی ها به همه چی جواب مثبت میدن یعنی وقتی بهمون می گید این مرغه میگن بله توی چین هم کرم خوردم فکر کردم ماکارونیه و یه چیزی به نام خیار دریایی که فکر کردم هم خانواده خیار خودمونه نه مار ماهی :joy: شما فکر کن با اون حال ازشون عکس میگرفتم البته اینا مال ۲۰ سال پیشه و زمان کم تجربگی و البته بدون گوشی های هوشمند.

ولی چشم اگه الان بخورم حتما عکس میگیرم :sweat_smile:

4 پسندیده

ضمن پوزش من اومدم ملا جانوری بشم!: ))
خیاردریایی ماهی یا مارماهی نیست، خارپوسته. ستاره‌ی دریایی و توتیا هم خارپوست هستن و از وجه اشتراک همه‌شون میشه یه تقارن پنج‌شعاعی‌شون اشاره کرد. مکانیسم دفاعی خیاردریایی خیلی جالبه؛ اگه حضور شکارچی رو حس کنه و نتونه فرار کنه تمام اندام‌های داخلی‌شو تخلیه می‌کنه و وقتی شکارچی به خوردن اندام‌هاش مشغول شد فرار می‌کنه. دوباره اون اندام‌ها رو میسازه. جنوب ایران هم داریم‌شون، شبیه مار و سیاهن و خیلی آروم کف آب حرکت می‌کنن.

image

3 پسندیده

کله پاچه اونقدر بد مزه و بد بو بود که من رو متحول کرد…

الان که جوابا رو خوندم تعجب می‌کنم که واقعن غذایی نیست که دوست نداشته باشم!: )) البته تا الان کله‌پاچه نخوردم، ولی خوراک زبون خوردم.
به نظرم همه‌ی غذاها رو میشه خوشمزه یا بدمزه درست کرد. یعنی درسته بوی شنبلیله رکن اصلی قرمه‌سبزیه، ولی به تعداد نفوس راه پختن قرمه سبزی وجود داره!: ))
من عاشق زرشکم ولی بدمزه‌ترین غذایی که خوردم زرشک‌پلوی سلف دانشگاه بود. انقدر بدمزه بود و بوی بدی میداد که از اون موقع به بعد تا جای ممکن زرشک‌پلوی غیرخونگی نگرفتم.
در راستای خورش کرفس هم فکر می‌کنم دوستان کم‌لطفی می‌کنن!: )) یکی از خورش‌های مورد علاقه‌ی منه. کرفسی که باهاش میپزین نباید چوبی شده باشه، یعنی گیاهش باید جوون باشه. با آبغوره هم ترش بشه خیلی خوشمزه میشه!

1 پسندیده

البته یکبار هم یک کیت کت تایلندی با طعم چای سبز به دستم رسید که بد مزه تر از اون تابحال نبوده

image

1 پسندیده

واااااااااااای!!!
کیت‌کت ماچا رو میگی!: )))) خوشمزه‌ترین کیت‌کتی که من خوردم اون بوده!= )))) التماس می‌کردم ملت رو سوغاتی بیارن برام!
نوشیدنی مورد علاقه‌م ماچاچیلوی کافه لمیزه!(چای سبز آسیاب‌شده و دم شده با میکس یخ خردشده و بستنی)

عکسش رو گذاشتم
منظور شما از خوشمزه اینه؟ اصلا قابل خوردن نیستش!
آپدیت: این دقیقا همون بسته بندی دست من بود
image

1 پسندیده

ذائقه‌ها فرق دارن به هر حال!: ))) یکی از دوستام که بهش چای ماچا دادم میگفت مزه‌ی کاکتوس میده.

2 پسندیده

من تو پادپرس انسانی جدید کشف کردم .

2 پسندیده

اونی که من خوردم کرم بود آقا :joy: مهم خوردنش بود که من نصفشو خوردم دیگه فکر کن میرفتم دنبالش. من فقط دونبال چیزایی میگردم که دوست دارم نه چزایی که بدم میاد :sweat_smile: فکر کم داشتم خون مار رو جای شراب میدادن بخورم من اصلا برام مهم نبود که خود چه نوع ماریه جان تو :rofl:

1 پسندیده