برای سالگرد پادپرسی شدن کادو چی میدین ؟

امروز کنار پروفایلم عکس یه کیک دیدم :face_with_raised_eyebrow: بعد متوجه شدم 1 ساله که عضو اینجام …

هدف از این که سالگرد رو یادآوری کنید چیه ؟ کادو هم میدن آیا ؟
.
.

Capture

9 پسندیده

یه تور یه هفته‌ای پادپرس‌گَردی داریم. البته نصف قیمت حساب می‌کنیم به مناسبت تولد یک سالگی :grin:

9 پسندیده

من فکر می کردم این علامت مربوط به روز تولد فرده.

5 پسندیده

عجب سوال خوب و پادپُرسی :heart_eyes: خودتون و بقیه پادپرسیا بگین دوست داشتین کادو چی بگیرین؟ :gift:

هدف از این یادآوری خیلی ساده س: خیلی خوشحالیم که یه سال هست همراه هستیم :tada:

روز تولد فرد، کیکش بزرگتره تا همه با هم کیک رو بخوریم :birthday: @moalem ، سالگرد حضور یه قاچ کیک فقط مخصوص خود فرد داریم :cake:

7 پسندیده

من که یکساله نشدم، اما پیشنهادم : یکی از کتاب های معرفی شده توسط پادپرسی ها

7 پسندیده

این انصاف نیست که! ما چه کنیم… تک خوری حرام است :smile:

7 پسندیده

جشن پتوی پادپرسی چطوره؟

1 پسندیده

الان یکی به من انسان خداگونه رو هدیه بده خیلی خوشحال میشم :grinning:

1 پسندیده

از پادپرس انقدر توقع داری یعنی؟
:thinking:

2 پسندیده

کلا درباره هدیه حرف زدم وگرنه از کسی توقع ندارم :sweat_smile:

2 پسندیده

یکی از بهترین هدیه های مقدوری که پادپرس میتونه در این جور مناسبت ها به همه اهالی پادپرس بده
میتونه مشارکت دادن نظرات اهالی پادپرس در کتاب های الکترونیکی باشه که از روی نظرات پادپرسی ها در قبل یا در حال حاضر نوشته میشن.چیزی که قبلا یکبار تجربه ش رو داشتیم(یه چیزی به مضمون دور زدن بود فکر کنم) ولی استمرار پیدا نکرد. و اون حس سهیم بودن در یک اثر ماندگار و خاص که هم منافع برای پادپرس داره و هم برای اعضا جالب خواهد بود. با توجه به این که مدت هاست پادپرس تو خواب زمستونی هست پی گرفتن این ایده جالب هست.

2 پسندیده

در اصل حداقل دوبار اتفاق افتاده (یکی‌شون که در مورد فلسفه زندگی بود رو از قلم انداختی، چون خودم ادیتور بودم شاکی شدم :grin:)

این نباید یه رویا باشه، منظورم اینه که اساسا به علاقه نیاز داره و ایجاد بحث. گردآوری و ویراستاری به شکل یه کتاب قابل خوندن، کاری نیست که خیلی وقت زیادی بگیره (حداقل میتونم بگم که نوشتارش خیلی سخت نیست، شاید مصورسازی کمی خلاقیت بخواد). منتها فکر میکنم که الان ذهن منسجمی برای ایجاد مواد اولیه در جمع نیست و بحثها بنیه‌ی قوی‌ی نداره در کل (بیشتر شبیه به گپ دوستانه و خوش و بش هست تا یه بحث جون‌دار).

اگر بحثی ایجاد شد و نیاز به کمک بود، من به احتمال زیاد میتونم زمان بزارم و مباحثی مثل ویراستاری رو پیش ببرم. شاید مصورسازی نیاز به ذهن متفاوتی داره البته.

1 پسندیده

بله من در جریان نبودم :raised_hand::grin:

یکی از راه های رشد دادن بحث ها هم به نظرم نیاز به ساده سازی و سوق دادنش با پرسیدن سوالات حین بحث به طرف تخصص هست جوری که عموم خوانندگان هم بتونن بفهمن (بحث خیلی تخصصی مسلما برای بیشتر افراد غیر متخصص زیاد قابل درک نیست)

خیلی خوبه . البته من هم در زمینه چگونگی ساخت کتاب پی دی اف صفر یا نزدیک به صفر هستم :smile:

1 پسندیده